Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
5. dec 2009

leri 😀 😀 😀 😀 to prirovnanie

leri
5. dec 2009

ono je to tak ze dlho dlho nic akoze sama pohoda a potom to na cloveka dolahne a polozi ho to.......ja som dnes na tej zemi rozmyslala, ze co by som robila keby sa mi to stalo cez tyzden ked som sama doma..........musim si davat vacsi pozor, lebo alex sa uz tak vyhadzuje ze raz vyhodi zadok do luftu a je o 20 cm dalej takze na prebalovaku keby ostal a ja odpadnuta tak by to nemuselo dobre skoncit

leri
5. dec 2009

😀 lenka, no asi vies o com hovorim, neviem ako inde ale u nas v prievidzi je to pred kauflandom ako hniezdo bezdakov a alkacov.........vsetci sa tam zgrupuju 😀

lenka_66
5. dec 2009

leri oni su vsade 😠

lulu73
5. dec 2009

leri...no zaspala o osmej, potom sa o deviatej zobudila a smejkala sa, kukala, papala, kakala 🙂 a zaspala asi pred pol hodinou

kolka....vsetko dokopy...aj annag som pisala..ona to takl mala s malou, ze ju mala cele noci v posteli a mala si cucla z prsnika kedy sa jej zachcelo...kokso, do jedneho roka...tak to u mna nehrozi...ja budem rada ked vydrzime do 6. mesiacov

a je to dost narocne...energia ubuda zo dna na den...10.12. mam ist do prace, na tej audit a potom este zvladnut vianoce...varenie, pecenie...pridu aj dievcata......silno remyslam ist na vianoce niekam prec, napr. do kupelov...vyhnem sa vareniu...dnes mi prave prisiel mail z Piestanskych kupelov a ponuka na vianoce

lulu73
5. dec 2009

leri...v Zohore sa takto zgrupuju presne v strede dediny, pri kulturnom dome, resp. pred bankomatom TB....aby boli vsetkym co prechadzaju cez dedinu na ociach

leri
5. dec 2009

lulu, hadam to je len prechodne obdobie a prejde ju to 🙂
mna napriklad alex vzdy nastve 😀 nad ranom ked uz lezi pri mne a chce sa krmit, tak nieze by sa trochu pritiahol a prisal.....on to dokaze, ale je lenivy, chyti mi prso obidvoma rukami, v horsom pripade ma chyti za bradavku a taka ma k sebe, chapete naco sa on bude namahat hlavu dvihat desat cm, ked ma moze tahat dovtedy kym nejdem ja k nemu 😠 😀 hracky chytat to nie, ale moje prso s tym by sa babral aj dve hodiny 😀 keby ste videli ako mi olizuje bradavku...........uz som mu dohovarala ze nech si to necha pre frajerky, ze ja mam na to ocka 😀 emka sa ma na co tesit, hadam to viac oceni ako ja 😀

lulu73
5. dec 2009

leri...aj Emka olizuje bradavku, cize Alex sa ma tiez naco tesit, ver tomu! 😎 😝

lenka_66
5. dec 2009

leri typicky chlap 😀

lulu73
5. dec 2009

a urcite to prejde a ja zase budem spavat 🙂, treba tomu nechat cas, ona najlepsie vie co potrebuje...hlavne nech je zdrava, to je najdolezitejsie

ked sa tak v noci stale budim na to ako ma potrebuje mat pri sebe, tak si spomeniem na deticky v decakoch a nemocniciach co nemaju rodicov a je mi strasne uzko...chudatka...aj by chceli kontakt a nikto im ho neda ☹....

lulu73
5. dec 2009

lenka....aj Emka to robi 🙂

neviem ci mam ist spat, alebo mam pockat ci sa nezobudi, uz by aj mala podla poslednych pozorovani 😀 ....ale asi pojdem do postele...kazda minuta sa mi rata

leri
5. dec 2009

lulu, chod si lahnut 🙂 ja som prave odsala asi liter mlieka, ale radsej som to pustila vo vani dolu kanalom, nech nema z toho zapaleneho nejake bolesti brucha..........inak tie vinove obklady zaberaju, je mi lepsie......alebo ze by pomohol ten spanok? 😀
lulu, ja nad takymi vecami radsej nerozmyslam, lebo by som si hned nejake styri deti zobrala domov ale asi by mi to nepreslo.......

martinex
6. dec 2009

ranecko...

tak ten veniec som nakoniec spravila... 0:30 bol hotovy... a mm mi pomohol,tiez ho to celkom bavi,tak nam bolo fajn
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20921

sisulka7
6. dec 2009

hotová nádhera, ty si neskutocna, ja som tiez zvykla piect v noci, ale pri Kristinke a tom odsavani som uplne grogy. Inak mala zaspala o pol deviatej a zobudila sa az okolo pol piatej, respektive ja som akurat doodsavala, mala som nachystane mliecko a ona sa mrvila v postielke, tak som ju radsej nakrmila nez by ma mala zobudit o pol hodiny a spinkala do osmej, teraz som ju ulozila znova ale akesi divne zvuky z postielky sa ozyvaju, ktore vobec nenasvedcuju spanku. Inak dneska sa zobudila ukecana ako stara babka na trhu. Asi sa mi snazila vysvetlit co sa jej snivalo, ale zatial nerozumiem reci jej kmena 🙂

martinex
6. dec 2009

sisul dakujem...
my spime stale zle,dnes sa budil kazde dve hodky,stale sa prehadzoval..tak som si ho nechala pri sebe a to uz potom kludne spal..asi som mu chybala...a teraz spime aj my uz..

bagaja
6. dec 2009

ahojky

no konečne bola noc na akú sme zvyknutý papanie o 1,30 a o 5,20 a spala do siedmej paradička, ešte tie soplíky a mám späť svoje bambuliatko 😉

bagaja
6. dec 2009

mati a diki za recept, budem piecť a ešte sa opýtam košíčky si niečím vysypala alebo len povtláčala cesto do takých?

martinex
6. dec 2009

nevysypala som nicim,len som do nich vlozila tie kolieska a trosku vyformovala,aby boli z nich kosicky

lulu73
6. dec 2009

dobre ranko

leri...liter mlieka???? to by som brala...ja po pol hodine z oboch ked odsajem 20 ml tak som happy...potrebujem zasoby do mraznicky na utorok a stvrtok...mam dve flasky zamrazene...ale to je mlieko este zo septembra...dufam ze to nie je len take vodove, ale ze malu aj zasyti 🙂

dnes v noci 6x hore, od stvrtej so mnou v posteli......uz som si aj zvykla

adenka
6. dec 2009

dobre ranko,

tak my sme spinkali od 9 do 7 a potom este do 8:30... krasa... a to vcera prespala skoro cely den...nechapem 😵

sisulka7
6. dec 2009

adenka no to je super a ako fungujete kojite sa a aj prikrmujete, alebo len kojite?
Leri, co by som ja dala za liter mlieka, kazde tri hodky odsavam a max 70-100 vytiahnem a to moja slecna bez problemov stiahne 160. Cez den mi to az tak nevadi, ale to vstavanie v noci sa mi moc nepaci, ale zasa mala spinka celu noc tak sa nemam na co stazovat. 🙂

kolka1
6. dec 2009

Ahojte,

Adenka tak to spinkanie klobuk dole. A prikrmujes vecer? Ozaj je tu nejake kojene babatko, ktore prespi celu noc bez papania?

My sme sa prvy krat budili o 4,00 pekne sa tie casy posuvaju 😵. Sa tesim.

Leri a s tym hranim to mame aj my. Didka je najzaujimavejsia hracka. Hladka, studuje, stiska, mojka. No a mame dnes vymesacie tak som zvedava, co sa zmeni ale zaciname vyrazne menej spinkat cez den. Aaaa liter mlieka? Uff 🙂.

Lulu dufam, ze sa vam to spinkanie co najskor upravi. Viem ake to je nevyspata a drobci cez den cim dalej menej spinkaju takze nie je moc priestor na oddych.

kolka1
6. dec 2009

Sisulka mas moj velky obdiv, ze odsavas s takou pravidelnostou na ukor vlastneho spanku. Klobuk dole 😉.

sisulka7
6. dec 2009

kolka ono je to otazka zvyku, niekedy sa ani nepodari to dodrziavat, napr. ked mi vyjde odsavanie na cas kedy ucim, tak odsavam aj po 4-5 hodinach.

lenka_66
6. dec 2009

bre ranko,
marek zas v noci strajkoval 😠

leri ja liter mlieka jedine ak z obchodu 😀

mati , sikovnicka jedna

no a dnes idem na vianocnu party , kolegyne ma pozvali.takze ostavaju v dome len muzsky 🙂 .idem okolo 16 a navrat hmmmm tak to ani srnka v lese netusi 😀

babulka123
6. dec 2009

baby kuk foto...

lenka.. ja som ju tiez prchvalila... od 12 do 2:15 hore.. a nie a nie spat..

babulka123
6. dec 2009

na FB je aj videoooo

leri
6. dec 2009

baby, nesrandujte, .........sak to bolo myslene ako zart......liter urcite nie 😀 😀 😀 odsajem tak 200 z jedneho, vcera asi aj viac, ale nie ovela........fakt je ze som to nikdy neskusala do dna odsat, naodsavam 220 na jedno jedenie a prestavam, keby som odsavala dalej ktovie kolko nazbieram, radsej to nechcem vediet 😀 😀 😀 no ja som rada ze kojim a ze mam tolko mlieka, ale uz to je dooooooost unavne, ......no aj tak vydrzim pokial sa bude dat, j auz tiez nemam v mraznicke vela, mam tak na 10 jedeni, to znamamena nejake cele dva dni, ale vzdy to co vyberiem to naspat doplnim
nas alex robil cirkus od stvrtej do piatej rana.........potom este zaspal, neviem preco nemoze len tak decentne mrncat aby sme o nom vedeli.....ale vrieska na plne pecky.......

bagaja
6. dec 2009

leri a mylý ti potom v pohode chytí cicu po flaške?

no my kedže nechodíme teraz von tak naše dni čo sa týka spánku na prd 😠

perla200
6. dec 2009

ahojte kočky...tak čo tu nové? my sa asi meníme, ani jeden den ni e je taký istý, režim padol🙂 skoro ako pred 20rokmi🙂)))))))))) tak len čakam každú chvílu čo bude....a tak.....inak aj my sme mali rekord od 21.h do 6.50 vkuse....ale potom na druhú noc už o 1.h hore....tak ked mi toto niekto vysvetlí tú logiku detí či potrebu papania tak ho odmením sladko🙂))))))))))))))))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre