Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
7. dec 2009

pekné ránko, tak my noc ako vždy, spali sme do 7. ale neviem, čo to bolo, včera a v sobotu, už som mala naspäť to svoje zlaté dieťa. Aj v piatok bol celkom pohodový. Teraz spinká.
zuzi, blahoželáme k prvému zúbku. to už budete kusať. 🙂
bagaja, aj náš má ráno suchý noštek a pritom máme aj odparovače, aj radiátor stiahnutý, tak neviem.
babulka, skúsim aj ja ten pekáč

babulka123
7. dec 2009

mne to poradila svokra.. a viem ze aj mamina to robila, dokonca ja som mavala ako dieta spasticke bronchitidy.. to bol des.. podla toho co mi hovorila nechcela by som aby to mala Ninka..
a viem ze nam davala aj mokre plachty na dvere a nad postielku..

eviqa
7. dec 2009

babul, ale nechápem, prečo je až taký suchý vzduch, však aj výparníky máme a i tak. No urobím to s tým pekáčom. Dobrý nápad mala tvoja svokra a aj mamka 😉

babulka123
7. dec 2009

evig.. ty si snad jedina z nas co ti babatko spi ukazkovo celu noc.. a ja ti k tomu gratulujeeeem

eviqa
7. dec 2009

babul, dakujem, dakujem, dakujem. 😉
ale vieš, posledné dni, okrem včerajška, nám robil to, že spal strašne málo cez deň, po predposlednom jedení, o takej 5 do 8 ani nezažmúril oko, zlý bol ako čert až nám nakoniec zaspával pri jedení. No konečne, včera sa vyspinkal tak ako má, a krásne sa aj napapkal. tak máme zasa trochu iné trápenia. Ale som šťastná, že spinká celú noc. Hurááááá 😉 /klop-klop/

slavkicek
7. dec 2009

ahojte 🙂

zuzi, velika gratulacia k prvemu zubku 😵 😵
lu, supersky mikulas 🙂 my sme zhanali mikulaske oblecenie pre mm ale uz bolo vsade vypredane 🙄 snad na buduci rok 🙂
evi, zavidim spanok bez prebudenia...u nas dnes bol hore adamko 3x 😅 ale nevadi..teraz spinka tak verim, ze este chvilu potiahne 🙂
adi, super, ze domca tak krasne spinka v kociari..nas adamko uz zacina trosku vymyslat ked nespi tak mu musim stiahnut striesku aby videl...lebo inak len mrnka 🙄
babul, vy uz mate za sebou prvu mrkvu?? ako to ninka zvladla? chutilo?
adamko nam dal v sobotu vecer krasneho mikulasa...zacal past koniky 😵 😵 😵 doteraz to bolo take, ze sa mu hrozne triasla hlavicka ale teraz si ju uz sam pekne drzi..mozno pomohlo aj cvicenie na fitlopte 😵

babulka123
7. dec 2009

ahoj slav.. nooo chutilo ako chutilo.. vacsi problem bol sedenie v sedacke.. nebude tam sediet ani keby co bolo, takze ju tajm zacinam cez den davat viac aby si zvykla.. nechce byt ani v kresle, takze preto ..
a inak na FB som dala aj video tak kukni.. = Anna Benesova

evig.. sak to su aj zle aj dobre dni.. dufam ze u vas je to uz teraz ok...
a slav.. gratulujem ku konikom.. u nas to uz ako tak fici len problem je v tom ze rucicky si dava daleko pred seba a potom sa jeduje.. a tym ze sa jej neeeskutocne paci pohyb prevracat sa z chrbta na brusko tak to robi nonstop a potom sa jeduje ze je na brusku a nevie sa vratit takze cely den nerobim mnic ine len ju obraciam... heheheh a stale dookola..

slavkicek
7. dec 2009

babul, no idem kuk video 😵 a neskusala si ju krmit v autosedacke? das tam nejaky prehoz...a mozte ficat 😀 🙂 dakujem za blahozelanie...strasne sa z toho tesim..lebo adamkovi sa do toho akosi nechcelo a zrazu v sobotu vecer z nicoho nic zacal drzat hlavicku 😵 😵

babulka123
7. dec 2009

slav.. tak to by bolo este horsie.. asi zacnem davat skusobne jazdy kazdy den aspon do DS a spat, lebo vystupuje pocas jazdy zo sedacky.. strasne to nema rada.. a to nas caka v januari cesta do Levoce.. heheh to este len bude.. ale asi pojdeme na noc, to bude lepsie, alebo cez obed ked ma mat ten dlhy spanok a budeme ficat kym sa bude dat...

bagaja
7. dec 2009

babul tak mi to máme úplne opačne my frčíme na autosedačke 😉 ta je super vyhovuje nám, skúsila si jej na nu navešať hračky, my tam máme čačky mačky a ked nespí tak sa s nimi hraje 😉

babulka123
7. dec 2009

ja som skusala aj neviem co a nist nepomaha.. ale teraz ju davam tak ze do stolicky, mam ju polohovatelnu takze v podstate lezi.. a postupne si bude zvykat.. nic ine jej neostava..

bay
7. dec 2009

Ahojte, tak my sme spat z dovolenky a bolo uuuuuuzasne 😵 😀 Konecne som si poriadne oddychla 😉 ale docitat vas za taku dlhu dobu teda nemam ani len mizivu sancu 😅 😀 😀

Takze len rychlo hodim otazocku. Hlasite sa niekto na januar na plavaie do Mobiku?

sisulka7
7. dec 2009

Caute kocky, tak asi som malu moc vychvalila vcera, lebo v noci bola hore 3 x na papanie, to sa nam nestalo snad od porodnice. Ale sak napapkala sa a hned zaspala, ale i tak to bol sok, ked my pomaly 3 mesiace spinkala celu noc bez budenia. Asi ma riadny rastovy spunt, ktory funguje len v noci 🙂 alebo chce narast do piatka, lebo to mame ist na vianocnu party do mojej robotky a chce ist so mnou ako velka slecna. 🙂

baby2009
7. dec 2009

ahojte mamicky, chcem sa vas opytat, ako uspavate dietatka? Nasa Ninka je maximalne samostatne dieta, ked je hore, tak ma ani nepotrebuje, zahra sa sama, alebo ma sleduje v lehatku, trosku porozpravame a tak...no uspavam ju na rukach, zaspi hned a krasne aj vecer spi, zatial mi to vyhovuje, no neviem, co budem robit ked bude vacsia a tazsia. Ninka je na UM, no dudlik nechce, takze v postielke sa sama nechce ututlat do spanku. Uspava niekto takto dieta, alebo som jedina?

bagaja
7. dec 2009

baby no u nás je to premenlivé, máme dni že sama v postieľke, ale máme dni že na rukách inak ani za nič a to je momentálne kedže sme prechladnutý je mrzutá... ale inak asi pred mesiacom som zaviedla postieľku bez uspávania a fungovalo to, proste som jej pustila hudbu alebo pustím také natahovacie slniečko a pohlatkám a ide to, prípadne chytím za ručku nech ma cíti, skús niečo...

martinex
7. dec 2009

dobre ranko kocky...

tak my sme s malym spali do 10tej...sie bol od 6 do 7 hore,tak som pri nom driemala,ale potom este pekne potiahol...konecne som sa vyspala...

a vcera bolo vsetko zle zle zle... od rana sme mali s mm zly den,boli sme podrazdeni a vsetko bolo na figu... doobeda sme sa riadne vytocili v IKEA,vsade kopec ludi,vsetci nam zavadzali... obed u nasich pohoda... a maly poobede bol taky zly jak nikdy... reval snad v kuse asi 5 hodin... a nijak ho utisit.... ani jest poriadne,ani spat, ani sa hrat,no priserne.... tak ma hlava z toho bolela,uplne som bola zufala... nakoniec o 8mej zaspal...to bolo bozske ticho....ale uz 8.30 sa zobudil, no skoro ma porazilo.... ja neviem com to bolo,ale ak sa to este zopakuje,hodim si maslu 😒

lenka_66
7. dec 2009

zdravicko ,
tak mamka sa vcera vyvencila do sytosti 😵 .kapustnica , salat , rezne , kolaciky ,tanec a okolo 21 prisiel mikulas a rozdal balicky 😀 .domov som dosla este vcera ale nechybalo vela aby bolo dnes 😀

sisulka7
7. dec 2009

tak leni super, mna caka vianocna party v piatok, ale musim zobrat drobca zo sebou, lebo mm bude este v praci. Sak snad pre nu potom pride, aby to maminka mohla troska rozbalit, aj ked neviem neviem, ci pri mineralke to pojde tak lahko🙂) no a nie som si ista, ci odolam tej uzasnej kapustnici.

lenka_66
7. dec 2009

mati , zubky?

vcera ste ci moze byt babo von v marze.tak sak ked obleciem a cez nostek dam klasicku vreckovku myslim ze ano.vreckovka by mala zabranit aby nedychali ten ostry vzduch.

lenka_66
7. dec 2009

sisul , tak 2 lyzicky vody a plno klobasky z nej.to by malo byt OK

martinex
7. dec 2009

lenka podla mna nie, dasna ma makke,ani naznak po zuboch

bagaja
7. dec 2009

baby ja som niekdy čítala že bábo od troch mesiacov do -10 može isť do väčšej zimy ani nie

leni supiš a na mna zabudli šak čo iba pol roka som tam odrobila a s brušiskom chodila do roboty no čo by ma volali 😠 a odmeny ani len nesnívam

sisulka7
7. dec 2009

no tak maximalne to odstriekane mliecko vylejem a dam jej bebu, jeden den to prezije.

bagaja
7. dec 2009

no ideme na nožičky tak držte palce...

a vošla som do úzkých riflí spred tehu, jupíííííííííííí

sisulka7
7. dec 2009

bagaja budeme, odkedy nemame siroke plienky, tak mam doma idealne babatko. 🙂

lenka_66
7. dec 2009

no ja som uz vyse roka doma.ale zas na sefku sa nezabuda 😀
baga, o odmenach v krize ani nesnivam.u nas aj tak mame ze kto bol viac ako 2 tyznde PN tak nema ani 13 plat.len aby svine usetrili 😠

lenka_66
7. dec 2009

baga aj zapla ? 😀

lenka_66
7. dec 2009

sisul , sak hej.
marian bol v lekarni po nieco na zubky a dlho tetuska hladala no a taky ... za nim sak mu natrite vodkou nasmu to zabralo a aj spal potom.

lulu73
7. dec 2009

caute

lenka...ciam si citam, ako si sa vencila a ze prisiel mikulas???? to nevedel prist niekto zaujimavejsi? 😝

lulu73
7. dec 2009

ja mam mecheche zajtra...potom vas poinformujem co bolo a nebolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre