Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
22. sep 2009

blazka.. dajte mi jest lebo v zivote som nejedol a urcite umrem od hladu.. heheh to poznam ..

babulka123
22. sep 2009

a parada so spinkanim .. super.

blazka24
22. sep 2009

teraz ho držím na kolenách a dudle dudel ako o život.........už vrieska lebo ho omylom vypľul - hráme hru - rišo vypľuje dudel a ja ho chytám a ak ho nemá hneď v ústach tak začne nervačiť.....a takto dokola

a spanie som rada že to tak dopadlo, už som bola na nervy z toho vstávania.......

inak čo používaš ak má bábo plný nos? malý normálne chrapčí ..............a nos má vyčistený......

bagaja
22. sep 2009

ahojky

no poviem vám že noc v pohode, ale večer ju musíme uspať a ona si na to tak zvykla že ona mi celý den vystrája a chce byť len na rukách, ale dnes už na to nemám nervy tak celé doobedie leží a ričí v postieľke, akonáhle zoberiem na ruky tak je klud, dokelu už žiadne ruky som povedala, ale ked ja to nevydržím ako plače ☹

martinex
22. sep 2009

blazka ja som dala malemu do nosa kvapky a pomohlo,uz prestal chrcat ako stare radio... libenar sa volaju

a my sme v noci spali opat od 10tej do 5tej rana.... normalne nechapem....

blazka24
22. sep 2009

bagaja som na tom presne tak ako ty.......malý spí len na rukách porazí ma........nevydržím ten plač

martinex dík dnes idem do lekárne pre nutriton tak kúpim aj tie kvapky a môj malý presne spí tiež tak ako tvoj super xixixi

idem lebo malý chce jesť, chce prebaliť proste všetko naraz 😖

bagaja
22. sep 2009

och krásne spánky máte, no my spíme tak od 9 do 2 a potom ešte o 5 sme hore, čiže celkom sa dá

martinex
22. sep 2009

baga ten rev poznam... on cez den musi zaspat na rukach, v noci je to ok....ale ak ho cez den nakojim a polozim spat,tak spusti rev...takze pekne na ruky a uspat...ale ked uz potom zaspi je dobre....

bagaja
22. sep 2009

no moja už asi zaspala od toho plaču, chuda moje ona plače tam a ja tu, lenže ja ju chcem odučiť tie ruky 😠

martinex
22. sep 2009

baga aj maly tak spaval...no teraz posledne 3 dni spi celu noc...

sisulka7
22. sep 2009

baby, my sme spali od 11 do pol piatej a po tazkom dvojdnovom boji vyhrala mala a dostala flasu, lebo ten plac bol uz neunpsny, asi je nam ta odsavacka sudena ☹

bay
22. sep 2009

Babul, tak skusim co to poskusat, ved raz sa musi naucit prespat noc a uz ma teda na case 😀 😀 😀 . Mne staci ak by spal 3,5h v noci (som nenarocna 😀 ). Ale tiez chape ze ked je tma, tak sa spinka (takze uz zatahujem na nc zaluzie a nevstavame s vychodom slnka ale spime az do 7mej 😵 ) A rpi kojeni v noci sa mi stava ze len par krat potiahne a zas spi, asi skusim najprv dudel ci nebude spat dalej a mozno sa nauci spat v kuse aj 4 hodky.

bagaja
22. sep 2009

sisula a neskúšala si klobúčik na bradavky či sa neprisaje cez neho, ked je zvyknutá na flašu?

To bol iba klam že spí, omylom zabudla plakať, ale už je to tu znova 😒

bay
22. sep 2009

Tak to sa ja radsej na toho mojho ani pozriet nejdem 😅 😀

sisulka7
22. sep 2009

kojime len cez klobucik, lebo mam nanic bradavky ☹

bagaja
22. sep 2009

jaj no tak to škoda že nič nepomáha, lebo to isto musí byť na nervy to odsávanie, lenže malá si už zvykla že jej to ide z flaše lahko 😖 tak veľa síl do boja

eviqa
22. sep 2009

ahojte, tak už som konečne doma od lekára, ešte že som bola objednaná na deviatu 😒

náš maličký spal krásne od 7 do 2 a potom ešte vstal o 7. vyspinkali sme sa parádne. U nás je to uspávanie rovnaké ako píše babulka, pusa a dobrú noc.

bagaja
22. sep 2009

tak to uspávanie vám v dobrom zavídim, u nás je to hodinove (aj viac) uspávanie na rukáach nohách a neviem ako...

bay
22. sep 2009

Zacinam chapat kde je problem nasho nocneho spania. Ja mojmu po pusinke este zazelam dobru nocku 😅

eviqa
22. sep 2009

bay, aj my mu želáme dobrú nocku a ešte aj krížik na čelíčko 😉

bagaja a keby si skúsila nechať v postielke? ja viem, že bude plakať, ale mohlo by to zabrať.

bay
22. sep 2009

Tak potom uz neviem ☹ teoria mi zlyhala... 🤐

lulu73
22. sep 2009

evi,babulka...ono to urcite ide ze pusa,pohladkanie a dobru noc, pokial vam deturence nezacnu vzapati plakat...

lulu73
22. sep 2009

babul a kupete kazdy den? my kazdy druhy ale premyslam ze budeme kazdy, nech si mala zvykne na ten rezim ze je vecer a po kupani sa ide spinkat
pisala si ze uz nebudes moct kojit? dufam ze nic vazne....drzim palec

eviqa
22. sep 2009

lulu, presne to som chcela napísať ešte k tomu zaspávaniu, my sme začali kúpať každdý deň, postupne si vytvorí režim a vie, že po kúpaní šup do hajan

eviqa
22. sep 2009

ja s tým kojením asi seknem, mám málo mliečka, kým ide malému ľahko, je to o.k. a ked to prestane, tak je to tragédia v troch dejstvách ☹ čí mu dám prsník alebo nie, tak 120 UM vypije stále. Neviem, čo mám robiť. Vždy ma to po kojení prejde a dalšie papanie to opäť skúšame.

bay
22. sep 2009

My kupeme kazdy den okrem nedele to sa u nas neda ☹

lenka_66
22. sep 2009

ahojte , ze nocny spanok .marek kaka previdelne rano o 4.a to tak ze uz sa hodinu neskutocne puci.potom musim trosku asistovat (pritlacat nozky).strasne sa trapi pritom.skoncime tak po dobrej pol hodke s 2 - 3 plnymi plienkami.

lenka_66
22. sep 2009

jooj a jasne ze medzi tym zacne sirena ze chce jest.nemoze kakat bo chce papat.ked dam papat tak nemoze bo chce kakat.uz som skusala aj nechat revat ze dokakame , no po 5- 10 minutach ma zlomi.mozno nie on ale to ze zbuntosi cely panelak 😠

lenka_66
22. sep 2009

dani, daj vediet ked pojdes.ak budete musiet papkat ze nevydrzite prichilim vas 😀

babulka123
22. sep 2009

ahotje, od obed som bola vonku a len teraz som dosla domov a som ko.
ale pohoda, mala si dala 2x piknik v prirode, taksze samorin mal vyhlad na moj prsnik.. ale co uz..

co sa tyka kupania, kupeme kazdy den, zvykli sme si tak lebo to berem tak ze aj mne je dobre ked sa vecer osprsim.. predymm aj potom s nou blbneme nech sa jej vytravi a nech je unavena, cvicime, santime a tak ..

mne zacala ninka kakat len 1-2x denne snad je to ok.. uvidime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre