Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
8. dec 2009

Zuzi, sme na tom podobne. Vcera vecer a v noci mal Borko tak upchany noc, ze dychat mohol iba ustockami ale odsavat nic neslo. Dnes je prvy den od porodu, kedy sme nevytrcili paty z domu. Nam pomohli kvapky a naparovanie. Stale sme tocili vriaci hrniec s harmancekom, prikladala som dole k postielke alebo sme sa nosili a inhaloval. Uz je dufam lepsie :o).

babulka123
8. dec 2009

no dnesny den za nami.. dufam ze zjatra bude troska lepsie.. tu nikto , v tv velke... , tak idem k dvd = pusitm MASH.. a idem spat.. cmuuk

babulka123
8. dec 2009

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

babulky je to tu pekne rozpisane..

blazka24
8. dec 2009

ahojte babule,
normálne mi chýbate ale ja nestíham chodiť, malý má svoje obdobie - nechápem aké, či sú to zuby ale teraz odsávať sople znamená rev na celý činžiak /už nezaberá ani rozosmiatie šteklením 😒 / a vkuse len na rukách, a ak zaspí nedajboh keď vyjdem z miestnosti - krik ako keby ho rezali......

vkuse je niečo na radiátoroch aby bol zvlhčený vzduch, zajtra či prší alebo neprší ideme von lebo nespí v postieľke,ale ako si ho uložím k sebe napr. dnes ráno o ôsmej som ho bachla k sebe /zaspali sme o jednej ráno/ spal skoro 3,5 hodiny - pri mne spí ale bezo mňa nie a nosenie na rukách inak krik na celú Nitru ☹
už nevydrží ani sekundu bez nosenia, mám normal svalovku čo pripravujem jedlo tak že ho mám na ľavom boku alebo pravom - mám svalovicu nehoráznu 😠

bagaja
9. dec 2009

ahojky

baby ako dlho može mať bábo soplíky, babulka vy ste ako dlho mali, naša má od piatku a neviem no ale nie a nie prejsť, len odsávame a kvapkáme anič, cez den je to celkom oki, ale ráno má hrozne, už som porozkladala aj vodu so soľou všade aby som zvlhčila vzduch, a mám pocit že malá ma aj pery vysušené ☹ už som z toho na nervy, a ešte aj mm má nádchu ja som začala spoliť 😠 už nech začne mraziť lebo na šlak trafenie tie bacili

bagaja
9. dec 2009

a vidím že nás je viacero čo bojujeme so soplíkmi
takže baby mám snou isť von ked ma soplíky, pomôže jej ten vzduch?????,

Kolka a právwe čítam že ste naparovali, si dala pod postieľku harmanček a nechala ho tam? no skúsim aj ja niečo také, lebo odsávame odsávame a nič jej nejde, iba chrapčí ☹

babulka123
9. dec 2009

ahojte.. ja nechapem ale moje dieta spalo uz 3tiu noc po sebe ze do pol 6 a potom do pol 8-8.
uvidime ci mi to zas vynahradi cez den.. heheheh

baga.. sople su svinstvo , trva to aj tyzden..
inak ak jej nic n ejdde tak jej tak vela neodsavaj, niekedy mam pocit ze cim viac odsavas tym je to horsie.. inak ak by mala sople zelene alebo zlte tak chod k dr. to uz treba ine kvapky..
nam este pomohlo kvapky nie kvapkat ale len potierat slizniciu to tycinkou , ale to tak max 3x denne.
a von mozes ist urcite pokial nema horucku.
a ked ma vysusene pery, pije dost? kolko krat denne, kolko ma mokrych plienok?
skus jej este prehodit mokru plachtu cez postielku.. ked spi niekde na vrchu tak na spodok..

bagaja
9. dec 2009

babul sople máme len biele, a ja jej vôbec nedávam čaj kedže kojím iba občas lucku ale tú veľmi nechce 😖 no a plienky tak 4-5 do dna máme mokré

a von teda dnes pôjdeme aspon na chvílu, a skúsim tu plachtu na postieľku, dakujem za rady

babulka123
9. dec 2009

ak chcete tak kuk foto..

baga drzim velmi palce.. sople su svinstvo.. zober si ake ty mas nervy ked mas nadchu..

martinex
9. dec 2009

dobre ranko...

babul,ano podobate sa 😀

sisulka7
9. dec 2009

dobre ranko, tak my sme spali do pol stvrtej, sa mala napapkala, potom si vypytala papkat o pol osmej a este stale spi. Dnes som si s nou dobre schrupla, ale uz idem varit a dnes chcem robit konecne aj medovnicky, tak uvidim, ci mi na to vyjde cas.

martinex
9. dec 2009

a my mame dnes 4 mesiace 🙂 boze ako to letiii.. mam pocit,ze som rodila vcera 😵

babulka123
9. dec 2009

matka.. gratulluuuuujeme... a posielam cmuk Dadovi..

no dobre aj tebe..

bagaja
9. dec 2009

mati blahoželáme 😉

no ja som už poupratovala aj kupelnu a Wc takže už iba izby, super!!!!

No a aj medovníčky by to chcelo, ale mám recept že su hned mäkké takže ešte mám čas

babulka123
9. dec 2009

baga posli mi do IP.. ja mam len take ze sa s nimi da hlava rozbit..

sisulka7
9. dec 2009

matka gratulujeme aj my. Mne to tiez pripada, ze ten cas strasne leti. Inak baby z nasej Kristinky vyrasta spevacka hviezda, ked jej zacnem spievat Kukulienku, tak mame normalne duet, vcera sme sa skoro pocikali od smiechu, taka bola rozkosna.

bagaja
9. dec 2009

babul ale počkaj do večera musím pohrabať a teraz mi to dieťa nedovoluje 😉

bagaja
9. dec 2009

sisul no môžte ist do mimi talent show 😀

martinex
9. dec 2009

dakujeme za gratulacie 🙂

no mna cakaju este dve skusky a musim napisat jednu seminarku,cize piect budem asi az od 20teho...

bagaja
9. dec 2009

no mati ale ty ked začneš tak 21ého máš napečené 😅

martinex
9. dec 2009

baga 😀

babulka123
9. dec 2009

mmcjmmrufffffffffffffffffioffffffffz;'x/,sz nsssacxsdxd

pozdravuje vas ninka...

z.vrablova
9. dec 2009

Dobre ranko, krasna noc za nami napriek tomu, ze mam mala sopliky, zobudila sa len na jedno krmenie..
Zda sa, ze zubok bol falosny poplach... ale dasienka stale potierame, ma ich cervene, co si ich neustale masiruje...
Matka, este raz gratulacia...
Ja pecenie tohto roku idem skusat 1x... ale zase sa nepretrhnem, max na 2 kolace si trufam, ked bude cas..

rene82
9. dec 2009

ahojte. dáko sem nestíham chodiť, ale kukám, že ninka už papala prvú mrkvičku a podaktoré detičky už sedia v športovom kočíku. superky. 😵

martinex
9. dec 2009

rene a vy sa ako mate? co nove?

rene82
9. dec 2009

a fotečky máte všetky krásne 😵 😵 😵

rene82
9. dec 2009

no my po starom. bambuľka sa začína prevracať nabok, tiež sa sama ťahá do sedu, akoby chcela robiť sklápačky (chce mať asi už od narodenia tehličky na bruchu 😀 ), zachvíľku nám bude rozprávať súvislé vety a tak 😉

martinex
9. dec 2009

rene to je super.... ja som kazdy den v uzase ako tie deti napreduju

rene82
9. dec 2009

to teda hej. a už máte aj termín na plávanie, či ešte január nie je v ponuke? my pôjdeme teda až dakedy v marci, keď mi to tak doporučili aj na nedonoseneckej

rene82
9. dec 2009

ozaj, čo to máš za koláčiky, že prvé vianočné? vyzerajú mňamky. nehodíš recept do ip?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre