Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
9. dec 2009

prave som plavanie pozerala,este nemaju termin na januar

a ten recept ti poslem

rene82
9. dec 2009

vďaka. inak trošku nerozumiem tomu, že 37 a1/2 dkg hl.muky, to je akože 375 g? 😅

rene82
9. dec 2009

a tá podložka puzzle, čo si kúpila dávidkovi je super. už som aj ja nad takým dačím rozmýšľala, ale neviem, kde kúpiť 😅 .
Blaváčky boli ste už v novom brendone v rači? oplatí sa tam ísť?

zuzkamilko
9. dec 2009

ja nechapem,pospi pol hodinky v postielke a je horeeeee 😠 neexistuje si tak pospat ako v kociku

martinex
9. dec 2009

ano,len ja to tak mam napisane v recepte,tak som to automaticky opisala 😀

ja som ju nasla v Draciku... a v Brendone som nebola,pozrela som aky maju tovar na ich stranke a moc ma to neoslovilo

rene82
9. dec 2009

zuzka mi tak isto. cez deň pospí max 2x po hodinke. ale kebyže sa kočíkujeme celý deň, tak spí celý deň 😀 s prestávkou na prebalenie a napanie

sisulka7
9. dec 2009

rene u nas je to s tym spanim vonku uplne rovnake 🙂
ale dneska nasa sipkova ruzenka vstavala nieco pred jedenastou s 2 prestavkami na papanie.

perla200
9. dec 2009

zuzkamilko...aj my sme na tom podobne....vnútri pol hodinovky vonku 3,5 hodinovky....no my na prd noc dvakrát hore...tolko bývala hore ked bola babatko....no uvidíme ale zase od rana taha už druhú hodinovku...hádam sa premenila? zázrak boží by to bol

inak na FB nové foto.... 🙂

rene82
9. dec 2009

ja vás všetky na fc podľa mena ani nepoznám a nick z koňa tam nie je 😅

martinex
9. dec 2009

no Dadik prave zaspal,tak dufam ze potiahne aspon hodinku

rene82
9. dec 2009

no aj tamarka už spinká. keď sa vyspinká a napapá, pôjdeme do obchodu po chlieb. zajtra budem celý deň v senci u našich

rene82
9. dec 2009

a už je aj hore 😅

babulka123
9. dec 2009

no my spime na balkone.. tak dufam ze aspon 3 hodky..
ale ja to uz neriesim ci vonku alebo vo vnutri.. aspon doobeda a poobede si pekne potiahne 45 min v postielke ... a to je teda u nas iny uspech..

rene82
9. dec 2009

babul, malá už teda zvláda prvé príkrmy? chutia jej?

rene82
9. dec 2009

keď som tu, tak tu nikto nieje? 😢

rene82
9. dec 2009

no akurát sa mi malá sama prevrátila na bruško, iba jej dáko zavadzá spodná rúčka a nevie, čo s ňou 😀

rene82
9. dec 2009

no fakt. vzdávam to. nebudem viesť monológ. idem sa naobedovať 😵

martinex
9. dec 2009

tak my este stale spime, akurat sa prevratil na bok...to je inak sranda,zaspi vzdy na brusku a po istej dobe sa prevrati na bok a tak spi dalej 😀 moj milacik malicky

zuzkamilko
9. dec 2009

aj my spime,v mojej posteli,tak som zvedava,ze ako dlho... 😉

babulka123
9. dec 2009

rene prepac. ale ked mala zaspi tak rychlo varim a tak ..

ci jej chutia no neviem .. dnes sa tak vobec netrvaria.. ale skor u nas je ten najvacsi problem sedenie v stolicke alebo lehatku.. no nebude tam ani za ten svet.. zajtra skusim este autosedacku.. heheh

matka.. super..

ja varim nieco ako cinu alebo tak.. co ma napadlo to som tam dala.. hehehe a vyzera to dobre, a taku polievocku ze mrkva, zemiaky, petrzlen, por a halusky do toho .. chcela som aj hrasok ale nemam.. sakra..

martinex
9. dec 2009

babul cinu aj ja varim stylom "co dom dal" 😀
vcera som takym sposobom robila kuracie prsia s omackou 😉

babulka123
9. dec 2009

nooo .. ja som mala brav. a musela som ho uz spracovat.. a mam cestoviny zo vcera uvarene , tak len take nieco ze k tomu , sojovka, a tak.. a mnamka.. heheheh pisem ako madar.. ale neva

martinex
9. dec 2009

hlavne ze sa chapeme 🙂

babulka123
9. dec 2009

tak tak.

babulka123
9. dec 2009

len uz aby to bolo lebo som neeeeskutocne hladna..

martinex
9. dec 2009

ja som mala ranajky o 10tej takze hlad ziaden...ale ked hldna budem,urcite bude maly aspon revat,aby som sa nemohla najest 😎

babulka123
9. dec 2009

heheh .. je to preto vyuzivam.. a clovece je to docela ze vyyyyyborne. .mnam..

martinex
9. dec 2009

no tak sme uz hore, milacik spinkal 1,5hodky...teraz sa budeme hrat a okolo 3tej/4tej pojde este spinkat

babulka123
9. dec 2009

ked tak nad tym rozmyslam aj tak je to sranda ze tie deticky su tak nastavene { klop klop aspon moja} ze zobudi sa po 2 hod je tvrda na pol hod a potom drochme.. heheh ze jej to nevadi..

martinex
9. dec 2009

len budme rady ze nam spia.... aj ked ten nocny spanok je u nas relativny... ale co uz...hlavne ze je stastny, ja to dospim v dochodku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre