• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
tak tak.. heheheh
9. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso.. hehehe zajtra sa mame stretnut s kolegynami na vianocnych trhoch co sme na matersjek.. a ze 12 nas bude. heheh a s kocikmi.. heheh nooo to bude zaujimave.. a to jedna ma dvojicky.. heheheh
9. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mama vybubaná dieťa vybubané - inak už druhý den 3 hodiny v postieľke!!!!!!!!! nechápem lebo sme ťahali doma najviac 35 minmutovky :wink:

babul tieto robím a mám odskúšané že fakt sú hned mäkké:
http://209.85.129.132/search?q=cache:BdM8H26DHWYJ:www.mimibazar.sk/recept.php%3Fid%3D723+ihne%C4%8F+m%C3%A4kk%C3%A9+medovn%C3%AD%C4%8Dky&cd=4&hl=sk&ct=clnk&gl=sk
9. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič dáko to nevložilo dobre, moment :wink:
9. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul a to ste ich prenajali len pre vas? sak to ked tam bude 12zien, 12kocikov tak dovi dopo

baga mne to nejde zobrazit
9. dec 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tretí krát ale predsa... to ta materská, no zabijem sa :wink:
9. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ide :sunglasses:
9. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga skusim dakujem

matka.. noo berem fotak tak uvidime..
9. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul a to čo pojdete v rade za sebou? no tak to určite budete niekde v správach :grinning:
9. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa tesim na tie fotky.... len aby ste sa vsetky zmestili do zaberu :grinning:
no idem sa ja najest,dat si obednajsie kaficko...

inak na vecer som mm objednala na thajsku masaz..ad1ma piatok narodky a ad2 je chudak cely dolamany a bolavy...tak hadam mu to spravi dobre... mne urcite,otvorim si vinko,pustim modre z neba a budem reat az kym nepride domov :grinning:
9. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo sak to bude ina srnada..
a ako hovorim este jedna kamoska ma dvojjicky takze kocik ten za sebou .. tak ta ako sa tam otoci to neviem ..
9. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon nie som sama čo pri modrom z neba bučí :grinning:
9. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dám malú k cicke, ona sa odpojí pozrie na mna a rehli sa nahlas :sunglasses: vlastná mať je jej na srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som mala vcera vianocny vecierok...bolo super, varili sme s profi kucharom, vraj je znamy, ale ja som ho videla prvy krat :grinning: ...naucil nas robit jeden franc. dezert a potom steaky s dubakovou omackou...boli sme 4 druzstva a varili sme, popritom sa popijalo,rozpravalo...fakt vydarena akcia...a dostali sme aj odmeny aj darceky, takze velke prekvapenie pre mna
len okolo 22:30 sa mi zacali nalievat prsia :slight_smile: tak som futasila domov....zajtra mam pracovny den, mame audit a idem trosku popracovat...mala bude prvy krat sama s mojou mamou

vcerajsi vecer zase bola prvy krat na vecerne kupanie iba s mm...ale ten to zvladol bravurne vsetko sam

babul....zasjtra ste si mali oficialne na policii poziadat o vytvorenie koridora pre planovanu akciu na hlavnom namesti :slight_smile:))

mati, aj ty vinkujes? aj ja :slight_smile:
9. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tak ked som zacala uz v tehotenstve...maly to mal intravenozne :grinning: ale len tak 1x do tyzdna max 2dcl....
9. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga ja uz ked zacina chystam vreckovky,nech to nemam daleko :grinning:
9. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nina lomi uz 3 hod na balkone.. dnes nebudim takze som zvedava kedy to zvladne sama.. heheh
9. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zaspali teraz.... to bude max na hodku a pol :slight_smile:
9. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme my po piatich dnoch von a potom do TESCA na nákupy sa teším jak malá bo som dlho nebola von :sweat_smile:
9. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga tak si to uzi a pekne nakup :wink:
9. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dlho som tu nebola... a ani nestiham citat :unamused: sme na morave a fakt si to uzivame v rodinnom baraku a s "babickou" :grinning:
uz prikrmujete drobcov? aj tie co este kojite, ci nie?
9. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy cauko...
ja este nie, zacnem az od februara,alebo podla odporucenia dr...este sme na MM
9. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pockas do polroka, hej? ja tiez tak planujem... ale mate vidiet maleho ked my nieco jeme :grinning: normalne slinta a som fakt nalomena :grinning:
9. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy to aj dado,ked vidi ako jeme...a mm ho provokuje,dava mu privoniat :grinning:
chcem pockat do pol roka,sak ked sme na MM nemam sa kam ponahlat... a kym mi pekne z mliecka pribera tak je dobre
9. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak - ako Dadko pekne sedi :wink: sikovny je to chalanisko. nas Didi ten si este nozky nechyta :wink:
no, ja si tiez hovorim, ze kym pribera z MM tak sa nemam kam ponahlat, ale zase tato ten by ho uz cpal vyzivami... neda si povedat.
9. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy no,uz len cakam kde ho najdem,ked ho chvilu necham sameho :slight_smile:
joooj,to aj moja mama,ze sak mu budes davat milaciky..no ma skoro slahlo... iste,najlepsie co mozem spravit je pchat ho sladkym a E-ckami :angry: pekne zeleninku,ovocicko...mozno aj muza na to naucim :grinning:
9. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka mi zapala o stvrt na 6 a este spi.. dnes kupeme tusim az o 8.. hehehe
9. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...mne pospal od 3 do pol5tej
9. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok