Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
9. dec 2009

tak tak.. heheheh

babulka123
9. dec 2009

kokso.. hehehe zajtra sa mame stretnut s kolegynami na vianocnych trhoch co sme na matersjek.. a ze 12 nas bude. heheh a s kocikmi.. heheh nooo to bude zaujimave.. a to jedna ma dvojicky.. heheheh

bagaja
9. dec 2009

no tak mama vybubaná dieťa vybubané - inak už druhý den 3 hodiny v postieľke!!!!!!!!! nechápem lebo sme ťahali doma najviac 35 minmutovky 😉

babul tieto robím a mám odskúšané že fakt sú hned mäkké:
http://209.85.129.132/search?q=cache:BdM8H26DHW...

bagaja
9. dec 2009

tak nič dáko to nevložilo dobre, moment 😉

bagaja
9. dec 2009
martinex
9. dec 2009

babul a to ste ich prenajali len pre vas? sak to ked tam bude 12zien, 12kocikov tak dovi dopo

baga mne to nejde zobrazit

bagaja
9. dec 2009

na tretí krát ale predsa... to ta materská, no zabijem sa 😉

martinex
9. dec 2009

uz ide 😎

babulka123
9. dec 2009

baga skusim dakujem

matka.. noo berem fotak tak uvidime..

bagaja
9. dec 2009

babul a to čo pojdete v rade za sebou? no tak to určite budete niekde v správach 😀

martinex
9. dec 2009

tak to sa tesim na tie fotky.... len aby ste sa vsetky zmestili do zaberu 😀
no idem sa ja najest,dat si obednajsie kaficko...

inak na vecer som mm objednala na thajsku masaz..ad1ma piatok narodky a ad2 je chudak cely dolamany a bolavy...tak hadam mu to spravi dobre... mne urcite,otvorim si vinko,pustim modre z neba a budem reat az kym nepride domov 😀

babulka123
9. dec 2009

nooo sak to bude ina srnada..
a ako hovorim este jedna kamoska ma dvojjicky takze kocik ten za sebou .. tak ta ako sa tam otoci to neviem ..

bagaja
9. dec 2009

no aspon nie som sama čo pri modrom z neba bučí 😀

bagaja
9. dec 2009

no dám malú k cicke, ona sa odpojí pozrie na mna a rehli sa nahlas 😎 vlastná mať je jej na srandu 😝

lulu73
9. dec 2009

ahojte

ja som mala vcera vianocny vecierok...bolo super, varili sme s profi kucharom, vraj je znamy, ale ja som ho videla prvy krat 😀 ...naucil nas robit jeden franc. dezert a potom steaky s dubakovou omackou...boli sme 4 druzstva a varili sme, popritom sa popijalo,rozpravalo...fakt vydarena akcia...a dostali sme aj odmeny aj darceky, takze velke prekvapenie pre mna
len okolo 22:30 sa mi zacali nalievat prsia 🙂 tak som futasila domov....zajtra mam pracovny den, mame audit a idem trosku popracovat...mala bude prvy krat sama s mojou mamou

vcerajsi vecer zase bola prvy krat na vecerne kupanie iba s mm...ale ten to zvladol bravurne vsetko sam

babul....zasjtra ste si mali oficialne na policii poziadat o vytvorenie koridora pre planovanu akciu na hlavnom namesti 🙂))

mati, aj ty vinkujes? aj ja 🙂

martinex
9. dec 2009

lulu tak ked som zacala uz v tehotenstve...maly to mal intravenozne 😀 ale len tak 1x do tyzdna max 2dcl....

martinex
9. dec 2009

baga ja uz ked zacina chystam vreckovky,nech to nemam daleko 😀

babulka123
9. dec 2009

no nina lomi uz 3 hod na balkone.. dnes nebudim takze som zvedava kedy to zvladne sama.. heheh

martinex
9. dec 2009

my sme zaspali teraz.... to bude max na hodku a pol 🙂

bagaja
9. dec 2009

no ideme my po piatich dnoch von a potom do TESCA na nákupy sa teším jak malá bo som dlho nebola von 😅

martinex
9. dec 2009

baga tak si to uzi a pekne nakup 😉

missy97231
9. dec 2009

ahojte. dlho som tu nebola... a ani nestiham citat 😒 sme na morave a fakt si to uzivame v rodinnom baraku a s "babickou" 😀
uz prikrmujete drobcov? aj tie co este kojite, ci nie?

martinex
9. dec 2009

missy cauko...
ja este nie, zacnem az od februara,alebo podla odporucenia dr...este sme na MM

missy97231
9. dec 2009

takze pockas do polroka, hej? ja tiez tak planujem... ale mate vidiet maleho ked my nieco jeme 😀 normalne slinta a som fakt nalomena 😀

martinex
9. dec 2009

missy to aj dado,ked vidi ako jeme...a mm ho provokuje,dava mu privoniat 😀
chcem pockat do pol roka,sak ked sme na MM nemam sa kam ponahlat... a kym mi pekne z mliecka pribera tak je dobre

missy97231
9. dec 2009

inak - ako Dadko pekne sedi 😉 sikovny je to chalanisko. nas Didi ten si este nozky nechyta 😉
no, ja si tiez hovorim, ze kym pribera z MM tak sa nemam kam ponahlat, ale zase tato ten by ho uz cpal vyzivami... neda si povedat.

martinex
9. dec 2009

missy no,uz len cakam kde ho najdem,ked ho chvilu necham sameho 🙂
joooj,to aj moja mama,ze sak mu budes davat milaciky..no ma skoro slahlo... iste,najlepsie co mozem spravit je pchat ho sladkym a E-ckami 😠 pekne zeleninku,ovocicko...mozno aj muza na to naucim 😀

babulka123
9. dec 2009

ninka mi zapala o stvrt na 6 a este spi.. dnes kupeme tusim az o 8.. hehehe

martinex
9. dec 2009

no pekne...mne pospal od 3 do pol5tej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre