Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
9. dec 2009

mne spala od 12 do 3 a teraz zas chrni.. a nevyzera ze by sa chcela zobudit. tak neviem .. hehehhe

bagaja
9. dec 2009

no taksme späť, spali sme v kočiari až 30 minut 😠 tak šup do auta a boli sme v tescu, no kúpila som si dalšiu knihu, ale tu už môžem čitať bo ta na meniny, tak idem na to 🙂 aaa malej také rozkošné červené body so snehuliakom, joooj teším sa im, no a jasne ešte vianočný obruz šak keby som odišla bez nejakej čačy mačy to by sa mi nerátalo 😀

martinex
9. dec 2009

tak ju nechaj...ked tak si o 3tej rano otvoris flasku vina a budes sa s ninou hrat 😀

lely29
9. dec 2009

Ahojte.Matka gratulujem Dadikovi k 4 mesiacom.Ja sa vraciam z Blavy boli sme v auparku na nákupoch.Mam toho až dost.Mala skoro vobec nespája by teraz v Aute tak to bolo narocné ale vydržali sme...

martinex
9. dec 2009

lely vdaka 🙂 a to ste isli z BB do BA len kvoli auparku? fuha,ze sa ti chcelo 😎

kolka1
9. dec 2009

Ahojte,

ja prikrmovat budem az od 12.2 :o).

Mati my sme dnes boli v Brendone a podla mna jednoznacne najlepsi obchod s detskymi potrebami v BA. Kupili sme Borkovi stolicku, na zlavu s kuponom z mamy a ja sme dostali zlavu 44 eciek tak sa tesim, tesim. A potom este vselico 😎 take tie drevene pismenka BORIS, nejake oblecko takze u mna jednoznacne spokojnost.

martinex
9. dec 2009

kolka tak sa tam mozno skocim pozriet...aj ked teraz nepotrebujem nic kupovat,tak az tak o mesiac,ked budem musiet malemu pokupovat zase nove oblecko 🙂

no, mm prave odisiel na masaz, ja si idem otvorit to vino...tak pekny vecer a dobru nocku 😉

babulka123
9. dec 2009

matka.. nazdravie

my uz spime.. mala si to nejako poposuvala a spinka krasne do pol 8 rano.. tak snad jej to ostane.. takze o to neskor kupeme vecerr..

zajgtra idem od rana do BA takze budem az vecer, a v piatok ma marek dovolenku aj v pondelok.. jupiiiiiiiiiiiiii tak sa tesim ..

lely29
9. dec 2009

Matka nie mm mal služobku tak sme isli na výlet len kvôli tomu by som nesla.Pekny vecer pri vínku

lely29
9. dec 2009

Babul ka som bola dnes v BA na nákupy celkom som spokojna len teraz sme na ceste domov

bagaja
9. dec 2009

no pozrela som ten Brendon na nete, tak supiš ja by som sa tam vyšantila 😝 no naštastie to je daleko a tak mám pokoj 😅 ale tie písmenka sú krásne aj ja by som chcela pre malú do izbietky 😖 no musím kuknut niekde tu či nenájdem

a ja som si práve urobila čaj s rumom, takže idem tiež k TV, papa

lely29
9. dec 2009

Babul mam doma jedno levica 9 ročne a presne je taka ako sa pise v tom horoskope je to narocné ktovie aka bude mala

bagaja
9. dec 2009

no babul si ma potešila s tým horoskopom, bude s nami cvičiť 😅

babulka123
9. dec 2009

toto sme dostali na mikulasa od babky a dedka

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2470...

kolka1
9. dec 2009

Babul ja sa tesim na vychovu levica, aspon bude vzruuuso. Ja budem rada vychovavat osobnost 😀 jaj sa tesim az bude vacsi.

Aaaa ja som si este kupila taku krasnu novu Esprit tasku na kociar. Proste sme sa vysantili 😅. Baga ak nezozenies, kludne daj vediet mozem Ti tie pismenka kupit a poslat.

Mati tak pekny vecer pri vinku, tusim si aj my dame za poharik ale cakam chlap ma prist kazdu chvilu domov.

Boris dnes cez den malo spinkal tak sa o 18,40 ulozil na nocny spanok, dufam vam tu nebudem o stvrtej rano tapetovat moje prispevky 😀 😝.

lulu73
9. dec 2009

aj ja sa tesim na vychovu...poznam par levov...to su ludia pre ktorych je zivot jeden velky zur, su veseli,stredobodom pozornosti a neuznavaju nikoho ako autoritu a je pravda ze stale poucaju...teda aspon tych co poznam...dokonca ani vlastnych rodicov "nepocuvaju" 🙂

kolka1
9. dec 2009

Baga este ty si tusim pisala o tych soplikoch. Ja som dnes kupila nosovy cistiaci sprej Physiomer, velmi sa mi paci, ziadne konzervanty ani chemicke latky, cisto prirodna baza a je to prirodna morska voda s pridavkom mineralov. Podstatne je, ze pustilo z nosa veci, ktore by som inac odtial nedostala 😀, balenie je velke vydrzi dlho a je to vhodne od 2 tyzdnov do 3 rokov.

eviqa
10. dec 2009

pekné ránko,
tak som chorá, teda iba nádcha, ale.... a už aj malý začal kýchať. Pobehovala som síce s rúškom na tvári, ale malý bol z toho v šoku. ☹ tak mu dávam homeopatiká, tak dúfam, že pomôže.

perla200
10. dec 2009

jeden na dobrú naladu

Stretnú sa dve blondíny. Jedna hovorí: "Predstav si, od Mikuláša som tehotná". Druhá na to: "No to bol nápad dávať si p..u do okna..."

zuzkamilko
10. dec 2009

ahojteeee,moj drobcek sa dnes o 6,00 napapal a spinkal do 8,30,no proste super som sa vyspala 😵

martinex
10. dec 2009

dobre ranko...tak my sme spali do 9.30,takze super...aj ked v noci asi 4x hore,ale co uz..proste je to velky chlap a potrebuje viacej papat...hlad je svina 😀

eviqa
10. dec 2009

perla, 😀 😀 😀

bagaja
10. dec 2009

ahojky

kolka veľmi pekne ďakujem za ten sprej zbehnem ho kúpiť, aj ked dnes to je už podstatne lepšie ako včera ale nech výjde všetok ten humus z nej 😠

no a spali sme do 6.00 a to dnes ju zobral tatino, ale od zajtra sme sami takže sa mi nečudujte že mám celý byt vyprataný ked tak skoro vstávam 😔

prela 😀 😀 😀 😀 😀

evi no lieč sa a najlepšie živočišné teplo 😵

hej a k tým levom, no mám mladšiu sestru levicu tak to je Vám už čo, autorita ninše a to my máme akú prísnu mamku, takže sa teším na naše levíča 😖

blazka24
10. dec 2009

kolka je to pravda, physiomer máme od narodenia a je supiš až na to že sem-tam strekneme do oka alebo mimo lebo sa meceme, je to len morská soľ - ja všetko vyskúšam na sebe až potom krpcovi 😀 samoška až na paralen čipky a viburcol čipky 😵

baga tak ja vstávam o piatej - dnes som bola v sprche o 5,20 a malý za riadne zobudil o 5,40 keď som vychádzala zo sprchy rev jak pravý lev a muž spal ďalej - tak tatino by nás akurát tak oprdel toho ani delobuch pri uchu nezobudí 😀

dnes sme boli na očnom, tak rýchlo som ešte nikdy v živote nebola vybavená - vošli sme, pozrela do oka, predpísala kvapky a vypadli sme - tatino len čo zaparkoval už nás bral odtiaľ 😀

končia mi krámy a mám také bolesti brucha že ma ide roztrhnúť - sú to prvé po pôrode horor........

blazka24
10. dec 2009

baby idem sa pochváliť, ešte poriadne nevidím cez slzy, ale malý sa už prvý krát prevrátil na bruško - normálne som z toho happy 😎

eviqa
10. dec 2009

blažka, blahoželáme 😉

zuzkamilko
10. dec 2009

jeeej blazka blahozelame,aj ja na take nieco cakam,aj ked mam obavu,ze nas 7,5 kg macko sa tak skoro nepretoci 😉

kolka1
10. dec 2009

Blazka velka gratulacia k pretoceniu 😵.

eviqa
10. dec 2009

zuzkamilko, ani náš ešte nie je akrobat 😉 máme vraj čas do pol roka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre