Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
10. dec 2009

blazka skvele! gratulujem 😵

lely29
10. dec 2009

Blažka super...gratulujem

blazka24
10. dec 2009

baby ďakujem za gratulácie, je to zlaté ale viac to odvtedy ten náš lenivec neskúšal, tatino to aj nahrával a ja v ošiali že mu to ide a stále sa nepretáča som vykríkla "pridaj ty prasiatko lenivé" dedo ma zožerie ked to bude počuť 😖 ale zabralo to a zrazu zdvihol hlavičku a už bol na brušku 😀

lely29
10. dec 2009

Blažka super zaklinádlo si použila a fungovalo ...

blazka24
10. dec 2009

lely skôr sa za to hanbím ale nejak to zo mňa vypadlo xixixi ale keĎ som porovnávala koľko majú iné detičky tak ten môj krpec je ľahučký ledva sedem kilo máme ale tá druhá bradička po ktorej ho škriabkam a rehoce sa jak blázen sa mi strašne páči a preto ho sem-tam tak nazvem aj muž mi nadával 😠

kolka1
10. dec 2009

Blazka 😀 😀 😀 len to pekne ukaz dedovi, nech vidi aky ma respekt a co funguje na drobca 😀.

blazka24
10. dec 2009

baby potrebujem poradiť, čo dávate krpcom keď prskajú? nepáči sa mi že malý prská viac krát denne, najskôr som to brala ale teraz sa mi to už zdá prehnané - písalo sa tu o nejakom homeopatiku tak neviete názov? zavolám mužovi už ma vyhodí z domu čo nonstop chodí do lekárne 🙂
malý má štikútku ozvem sa neskôr 😠

blazka24
10. dec 2009

no tak konečne tvrdo spíme, otvorila som okno snád potiahne dlhšie .........

eva4444
10. dec 2009

Ahojte. mam tiez augustovu dcerku, chcela by som sa opytat: akonahle je trosku vysie ako na rovnom taha sa sama hore do sedu. dviha hlavicku a aj pol chrbatika. robia to aj vase deticky? podla mna to nie je 'zdrave', suvisi to asi s tym ze ju casto polohujeme lebo je to take grckave babo. starsi to vobec nerobil ale ten bol taky tucny ze sa ani pretocit nevladal, az niekedy pred polrokom sa zacal. diki.

blazka24
10. dec 2009

kde ste všetky? vždy keď mi malý nespí tak ste tu a potom vás čítam dlhooooooooo a teraz nikoho no čo už 😕

blazka24
10. dec 2009

eva presne toto robí aj môj malý, mám ho tiež tak polohovateľne lebo my máme reflux a čo sa týka toho sadu, zdvíha hlavičku a nožiny a chce sa posadiť na mne a keď mu to nedovolím nervačí jak drak a reve, je to nezdravé ešte by to deti nemali lebo si ničia chrbticu ale vraj si tak precvičujú svaly - no neviem........

eva4444
10. dec 2009

blazka diki. nasa mala pri tom tiez nervaci, nehodlame ju v tom podporovat. ale zase ked ju nepolohujeme potom odsavame z nosa zrazene mlieko, a nevyspime sa nikto. tak neviem co mam robit 😖

perla200
10. dec 2009

ahojte....tak my sa pretáčame už od piatku a to vkuse a začíname si hrýzt nožičky....neviem kde sa to moje dieťa ponáhla??🙂)))))))))))))) ale nas pediater odmalička hovorí že sme mesiac dopredu🙂)))))))

blazka24
10. dec 2009

evina z nosa zrazené mlieko? to počujem prvý raz, náš malý sa vyšabloval ked sme mali normálne mlieko ale to bol prúd a v poho zaspal..........

perla tak nie sme ďaleko od vás heheh len týždeň meškáme 😀

eviqa
10. dec 2009

ahojky,
evi, náš to robí aj z ľahu, veľmi rád by sedel.
perla, šikovníčkovia ste. 😉 my sme tiež už zistili, že máme nohy, ale nechutia 😀

martinex
10. dec 2009

eva tak nas by najradsej uz stal.... to ze sa dava do sedu robi uz dlho a teraz sa stavia na nohy... ako sedi,zapre mi do brucha nohy a taha sa hore..a ma z toho obrovsku radost..asi vie,ze by to este nemal 😀

eviq skuste ich umyt,mozno smrdia 😀

eviqa
10. dec 2009

marti, skúšali sme, nepomáha 😀 hlavne, že chutia maminke 😀

martinex
10. dec 2009

jooj,to aj ja lubim papat nozicky.... a maly sa pri tom strasne rehoce...

blazka24
10. dec 2009

no ahojte babule, už som myslela že sa začnem s obrazom v zrkadle baviť, malý konečne spí a ja mám chuť kecať a nie a nie človiečika nájsť 😀

martinex
10. dec 2009

blazka som ti k dispozicii...mne sa maly hra v obyvacke 🙂

blazka24
10. dec 2009

hrať sa? to čo je? vposlednej dobe ten náš krpec len nervačí, už sa nechce sám hrať, len aby sa mu človek venoval, preto sem tak často nechodím - on len ked má vôličku a neviem čím to je ale v poslednej dobe má také zmeny nálad.....

eviqa
10. dec 2009

...no inak aj ja som si dnes myslela, že máte neplatené voľno dnes 😀

blazka24
10. dec 2009

eviqa provokuješ? 😎 inak moja ty si spomínala tuším homeopatiká že beriete? aké? babo raď..........
inak náš sused nie je kompletný ožratý jak delo o druhej som ho videla a teraz zase mašíruje smer krčma 😅

eva4444
10. dec 2009

baby diki za odpovede.
blazka veru tak, kolkokrat sme mysleli ze to ma sopliky kvapkame o 106 morsku vodu, aj drsnacke kvapky kym sme nepozreli lepsie a v hadicke biele hrudky 😒 a stale tak.
nech vam baba rastu ja sa zase zastavim ked budem nieco potrebovat 😉 🙂

martinex
10. dec 2009

no je pravda, bolo tu nejak ticho dneska....

no u nas poslednou doma sa pekne hra sam,bavi ho to tak pol hodinu,potom zacina mrncat... takze pol hodka je na deke, pol hodka v lehatku,potom dalsia v postielke...este mam co obmienat 😀

blazka24
10. dec 2009

marti tak to je super, môj malý ked má vôličku tak škrieka, vrieska jak delfín ale čo mi začal robiť teraz v poslednej dobe vo vani, kope nohami a robí si vírivku a vôbec mu nevadí že mu to špliecha do očí, tak silne uvažujem že predsa len v januári začneme do tej plavárne chodiť aj ked všetci tvrdia že je dosť zima ............

martinex
10. dec 2009

blazka mne sa to trdlo aj vo vani stavia na nohy...naprv je v tom lehatku,umyjem ho z predu a potom dam lehatko prec a ked mu chcem umyt chrbatik a ritku,tak on sa spanuje a stavia sa...uz len cakam kedy sa mi vysmykne 😠

blazka24
10. dec 2009

marti tak ja ho nechávam na lehátku aj ked mu chrbátik umývam a to tak že ho dám ako ked pasieme koníky lebo mám atopický ekzém a tak do vody pridávam oilatum na premastenie pokožky a to sa mi vyšmykuje vkuse, niekedy mám normálne strach 😒

eviqa
10. dec 2009

blazka, nám dr. napísala na papierik, aké homeo dávať.
NUX VOMICA 9Ch - kíchanie
Kali Jodatum 9CH - vodnaté sople
Kali Muriatioom 9Ch - bielkové sople + uši
Kali Sulfuricum 9CH - bielo-žlté sople + kašeľ
Kali Bichromicum 9Ch - zelené sople

..a zatiaľ zaberá, len to treba dať hned na začiatku

blazka24
10. dec 2009

eviqa ty si poklad, to akože všetko máš doma? ja som zháňala na zúbky ale dostala som len VIBURCOL ešte nemám tie guličky čo sa dávajú rozpustiť musím pozrieť ako sa to volá tiež homeopatikum lebo už za chvíľočku bude čas to dávať ak budeme plačlivý od zubov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre