Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
14. dec 2009

blazka nie nie,ja som bola autom.... to bolela z choroby 🙂

blazka24
14. dec 2009

martinex tak mne auto ani vlastný otec do ruky nedá, vraj mi treba ísť na tie jazdy aby som sa do toho dostala, no nezabijem ho? 😠
ozaj moja už máš napečené? ja ešte nič, na budúci víkend nemám malého doma, tak budem zodratá jak cigánka po 13-tom pôrode

perla200
14. dec 2009

marti napečené? sto percent vsak tá pečie aj cez týžden🙂)))))))))))) ja nemam mixér este tak sa mam na čo vyhovorit.... 🙂

zuzkamilko
14. dec 2009

kočky,ja upeciem 1 kolac,lebo aj tak na stefana ideme k nasim a to manzelovi musi stacit,ved ja kolace nemusim a on zje tak 5-6 kuskov,aj tak mam len potomproblem,co so zvyskom 😖

martinex
14. dec 2009

baby este nemam...ad1 sa to neoplati,lebo do vianoc by mi to muz vsetko pojedol...a ad2 mam este skusku,robim diplomovku a jednu seminarku musim spravit...cize az po sobote zacinam 🙂

blazka24
14. dec 2009

perla tak ja mixér mám ale len taký čo mi už nestačí, potrebujem normál elektrické metličky lebo krémy sa ťažko robia na tom mojom - respektíve mi to už nestačí xixixi

zuzka tak u nás sa poje všetko a hned............

marti ja tiež mienim na víkend, dúfam, že nebudem po tej generálke bytu moc vypľutá a mm mi oznámil že má službu taaaaaaaaakže cez víkend budem cez deň sama - chvalabožku 😀

z.vrablova
14. dec 2009

Doviezli na vianocny darcek... telku... tak tesim... sa neviem dockat, az pride mm z prace a pozapaja ju... hihi
Kristinku mi zobrala mama na 2 hod vonku, idem umyt okna, kym je este vonku svetlo... este sa zastavim...
Inac, aj my ideme zajtra na gastro (podozrenie na reflux).. 4 hod nic nejest, nepit, som zvedava s akym placom tam prideme, kedze ma momentalne take neprijemne place.
Perla, jasne, ze vsetky deti placu, ale nasa doteraz ee... len tak mrnkala, sa mi zda, ze ako zacala pri cviceni kricat, a ja som ju hned tisila, tak to nejako pochopila, ze to je pre nu cesta... tak sa ani nenamaha s mrncanim a spisti hned neutisitelny vreskot a postavi do pozoru cely panelak...
A v noci sa to vazne hodi... nielenze zapiname vysavac kvoli soplikom, ale este aj to... 😝

blazka24
14. dec 2009

baby raz sme sa bavili o termoske a tu som našla dobrú radu tak skúste ........

super rada na vyčistenie termosky (prášok do pečiva a surová ryža), fakt to funguje - je to vmiestnosti :
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

blazka24
14. dec 2009

zuzi tak potom napíš ako bolo na gastre, som zvedavá asi pôjdeme tiež, malý nonstop púšťa mlieko z pusiny a niekedy aj zgrcnuté a po dvoch-troch hodinách to už nie je normálne........

martinex
14. dec 2009

zuzi to je super darcek,ta telka.... aj ja by som sa tesila

blazka tak radsej gastro,nech vies co je za problem..ako sa tak trapit

perla200
14. dec 2009

zuzi ani nasa doteraz neplakala len ked bola hladná a chcela spat až po 4 mesiaci začala

z.vrablova
14. dec 2009

Okna umyte, sice len v jednej izbe, ale pomaly dalej zajdes... este sa pohrajem so zaclonami a hotovka...
Blazka, napisem, ale nasa Kristinka tiez grcka aj par hodin po jedeni... ja by som na tvojom mieste tiez radsej zasla na vysetrenie... mozno nam budu menit mliecko.... a po vysetreni by sme mali pomaly zacat s prikrmami, tak tesim... mrkvicka kupena... 😀
Perla, mozno to naozaj bude len zvysenymi potrebami.. proste sa naucili plakat... aj ked nasi vcera utrpeli sok, co ju nevedeli utisit. Az ked ma zbadala... mozno som jej aj chybala... sa zacala na mna viac viazat, musi ma mat stale v dohlade, ked s nou je niekto cudzi... ale ked sme same, nema problem sa aj sama zahrat..

perla200
14. dec 2009

no tak zuzi nasa simonka je ako moj cecok🙂))) musí ma stale vidiet...ak ma nevidí normalne ma hladá...pozerá kde som....až ked ju zabavia niečím naozaj peckovým tak jej nechýbam....ale myslím si že určitev zvýšenými potrebami.... my ideme v stredu na opätovné testy na gastro som zvedava

bagaja
14. dec 2009

ahojky

brrrr, von je zima jak v ruskom filme, dali sme si dnes len 35 minutovku von viac sa nedalo vydržať

a dnes som robila vianočnú výzdobu som sa hrajkala 😉 už len stromček a máme vsio, teším to je tak krásna atmosféra 😵

no aj my sme začali nejako vyrevovať 😠 sa mi to teda vôbec nepáči ☹

zuzkamilko
14. dec 2009

ahojcek,tak nase spanie dnes 4x 30 min,proste mam pocit,ze nic ine nerobim,lenu spavam cely den 😖

zuzkamilko
14. dec 2009

dufam,ze sa nam spanie vrati (3 hod na obed) lebo nemam chut v tej zime pobehovat s kociarom :(

bagaja
14. dec 2009

zuzi u nás to isté ale ja som si už zvykla, čo už

blazka24
14. dec 2009

zuzka vráblovka tak pôjdeme v stredu muž má nočnú tak bude mať na nás čas, sama nepôjdem lebo bude zase rev .....

baga vonku je zima, malý spal pri otvorenom okne a ja som mala dvojo ponožok a dva svetre na sebe a on horúce ručiny 😀

zuzkamilko tak my sme spali dnes 4,5 hodiny pri otvorenom okne a bez prestávky........... skús otvoriť okno na vetranie a nechaj malého pri ňom, ak sa ti bude zdať že mu ťahá tak daj čiapočku a uvidíš či bude spať........mne hej

perla200
14. dec 2009

my sm e boli dnes 4 hodiny vonku....teda vlastne 4 hodiny spala a tri hodiny vonku ale poviem vam cencúl môže ist do riti ako som ja prisla domov........

bagaja
14. dec 2009

no perli verím, u nás -8 st. čiže ja som bola na tom podobne 😠 zajtra to asi pojde len pri okne 😝

blazka24
14. dec 2009

perla tak cencul som mala tiež na zadku, som radšej behala po byte a spratovala aby som o stoličku neprimrzla a vtedy ked mi malý drichme tu akurát žiadna nie ste 😀

baga zajtra pôjdem zase ja von tak ty maj pri okne, aby neboli všetky augustovky vonku 😝

bagaja
14. dec 2009

oka blažka dohodnuté 😀 😝

blazka24
14. dec 2009

baga tak paráda,zajtra mi treba nájsť slamu abych si do nohavíc vopchala nech neprimrznem 😅

babulka123
14. dec 2009

nestiham vas docitat.. len tak som nakukla.. ze z.. zacina s prikrmami.. no konecne nebudem sama.. drzim vam palcokeeeee

blazka24
14. dec 2009

babulka mi začneme až ked budeme mať 5 mesiacov, máme malú váhu a nie som presvedčená že by sme mali začať, čítam furt o tom, dokonca knižku o tom mám aj na WC keby ma chytil zápal 😀

babulka123
14. dec 2009

blazka.. ja ked vidim ako to mala basti.. nastastie.. klop klop.. dnes spraskala 50 g.. uplne ze super vykon.. a zatial s tym nema ziaden prbolem.. zajtra davame 1x jablko tak som zvedava ako sa bude ksichtit.. lebo to je predsa len kyselsie

blazka24
14. dec 2009

babul tak my máme kašu kúpenú s príchuťou jablka a mliečnu tak snád to pôjde aj samo a tú mrkvu najskôr skúsim a potom túto nutrilonovu kašu..........

babulka123
14. dec 2009

blazka.. no neviem.. kasu si neodvazim davat to az neskor.. treba {aspon podla mudrych kniziek a pani Dr. } zacat poriadne so zeleninou az potom s niecim inym. ostatne je dost sladke tak aby ti potom neodmietala zeleninu a tak..

z.vrablova
14. dec 2009

Babulka, a co masko? Kedy zacinate? Az ked nahradi jednu celu davku, ci skor?

babulka123
14. dec 2009

z.. nooo neviem .. riesim dilemu.. hehehe mozno skusim cez vikend nejake kuracie.. uvdiiem.. este sa musim porozpravat so sestrou {predsa len ma vacsie skusenosti}

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre