Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
15. dec 2009

lenka to,ze ti bude po ockovani vrieskat

missy97231
15. dec 2009

lenka tak ty aspon basnicky nejake pamatas 😀 si dobra.

lenka_66
15. dec 2009

zuzi s tym pocitam 😒

missy prd mam tahak 😀
http://www.nasedeticky.sk/b-prvyrok.php
http://www.burko.sk/deti/index.htm
http://www.rozpravky.wz.cz/

no zas rev idem 😠

missy97231
15. dec 2009

no s tym tahakom 🙂 to by som sa musela naucit... maleho moc netaham za pc, kedze nemame tu wifinu a notas mam na jednom mieste 🙂

babulka123
15. dec 2009

baby ze typ na darcek.. dobreee.. tak od mojej sestry a nie odomna.. ale je to uplne bohovskeeee

http://www.bagz.sk/index.php?page=shop.product_...

mirka907
15. dec 2009

Zuzka ked prides na fintu ako presvedcit drobca aby v tej postielke spal viac ako 30 minut tak daj vediet.U nas je to to iste... doobedu malu davam na balkon(alebo sa ide von) a tam s jednym kratkym prebudenim pospi 2 a pol hodinky ale v tej kose nemoze byt furt na balkone/vonku... takze poobede ide dnu a to su potom do vecera tak najviac 2 polhodinky a mozem sa aj na hlavu postavit. Samozrejme po polhodke je nevyspata a umrncana, pomoze len prsnim co ale nechcem lebo ked jej dam jest po menej ako 3 hodinach tak sa mi zvykne zgrckat...

sisulka7
15. dec 2009

missy my mame presne ten isty problem, okupeme, napapame, krasne zaspinka a do polhodiny az hodiny sa budi vyspana. nakrmim este pri desiatej, ulozim a uz krasne spinka

missy97231
15. dec 2009

no baby, tiez som zvedava, ked sa vratime po vyse mesiaci domov do naseho maleho pidi bytiku na 2hom poschodi bez vytahu,,, ako to budeme zvladat 😀 kocik v byte nemavame (tahat ho po schodoch je dost o nicom), a ani balkon 😖 vonku sa mi trcat urcite nebude chciet doobeda 3hodky a aj poobede, ked budu mrazy... tak to som teda zvedava 😀

missy97231
15. dec 2009

jej, sisul... tak nie sme sami 🙂 si ma potesila.

sisulka7
15. dec 2009

uprimne aj ty mna, lebo tiez som si tu pripadala ako z inej planety 🙂

zuzkamilko
15. dec 2009

baby,myslite,ze sa nasim detickam to spanie upravi?

zuzkamilko
15. dec 2009

ved aj v kociari nebudu do troch rokov 😅 snad najar,ked bude pekne,budu super spinkavat dnu 😀

bagaja
15. dec 2009

no už sme späť,brrrrrrrrr zima jak... malá ešte spí vo vaničke tak som zvedavá že dokedy 😖
a idem aj ja kus

lenka_66
15. dec 2009

no tak skuste pootvarat okno na chvilku.len nech k nim dojde cerstvy vzduch .mne tak raz marek prespal 3 hodky v postielke(balkon bol total zatrepany).no som tak po 15-20 minutach otvorila okno na 1-2 minuty.vtedy som prikryla a ked zavrela tak odkryla.

martinex
15. dec 2009

caute...

tak aj my sme boli vonku..krasne tam je ale zima..maly bol naobliekany ako eskimak,ale pekne mi pospal hodku,tak sa tesim... aj som si uz nakupila kapustu na vianoce,lebo v tescu zase prd budu mat 😀
a ak mlady muz este dnes pospi,vrhla by som sa na okna,aspon tie,na ktorych nemame zaluzie 😀

lulu73
15. dec 2009

Ahojte

lenka...ockovat sa idete prvy krat? nas to caka zajtra...dnes som chcela kupit tie homeo cipky na teplotu, ale nemali...skusim zajtra, nech som pripravena, keby sme mali zlu reakciu

vidim ze uz nakupujete a peciete...my sme tiez robili medovniky a nakupene mam uz skoro vsetko...kapusta mi chyba 🙂 ... chcela by som taku zo suda, ale tie rady co na nu stoja ma odradzaju

a zase ma caka zehlenie, tak robim vsetko mozne, len nezehlim

noci mame stale rovnake...min. 4 x sme hore....uz to sledujem, su to kazde dve hodiny...dnes som malej dala prvy krat homeo chamomille, ze co ak su to zubky co jej nedavaju spat...potom vas budem informovat ako zabrali

z.vrablova
15. dec 2009

AHojte, sme dnes boli na gastre, mame potvrdeny reflux... pocas vysetrenia ultrazvukom dokonca 3x a dovtedy sa aj 2x zgrcnut stihla pri dr... takze zmena mliecka na AR, uplne vynechat caje a ovocne dzusy... len prevarenu vodu... a sa to musi samo upravit.
Kristinka po 4 hod nalacno usmev na dr. od ucha k uchu, vykecavala s nou, rehotala sa... ukazkova... Este krvny obraz nam robili, ani slzicka, ked jej pichali do prstika. Teraz uz 2. hodinu spinka v postielke...
Neviem vam poradit ako babatka naucit spavat v postielke... u mna sa osvedcilo, ked bola umrncana, pytala sa sama spinkat, nenechala som ju zaspat pri mne na gauci, alebo na hracej deke, lebo sa stale strhavala, aj na ten najmensi suchot... tak som ju dala do postielky a bolo. Neprislo to hned naraz, az casom... dolezite je vymaknut ten spravny cas... dam ju normalne do spacieho vaku, zaklopim zaluzie, vyvetram predtym a do 5 min zaspi sama... aj ked mrnci, chce to trpezlivost...
som rada, ze sme ju tak naucili uz teraz... a doobedu spava k kociari bud vonku alebo na balkone tiez aspon 2-3 hod... a este pred kupkanim si da aspon pol hodinku slofika... u nas to proste funguje...
Marti, aj ja som sa chystala dokoncit dnes okna, ale strasna zima mi je dnes a mam popraskane ruky od mrazu... snad zajtra sa dokopem hned zrana, ma prist ocko kocikovat...
A zajtra ideme na neurologiu na kontrolu, som zvedava, co zase si vymyslia... heh 😉

martinex
15. dec 2009

lulu mi spavame podobne... najprv 2x3hodiny a potom sa budi uz kazdu hodinu a pol... zeby to bolo zubami?

z.vrablova
15. dec 2009

Babulka, a mrkvicku az zajtra, som nestihala dnes na obed pripravit, sa zobudila skor... uz sa tesim...

martinex
15. dec 2009

zuzi ze by som tie okna nechala tak? ked je taka zima... 😎

z.vrablova
15. dec 2009

Podme do toho spolu, partacka, bude nas menej trapit svedomie, ked v tom budeme spolu... budeme to moct spiknut jedna na druhu... 😀

martinex
15. dec 2009

tak ale az zajtra,ci?

z.vrablova
15. dec 2009

OK...(prst hore)

Lulu, drzim palce pri ockovani...

A este som zabudla, Kristinka mala dnes presne 6kg.... kocka velka... uz ma boli ruka pri krmeni... 😎

lulu73
15. dec 2009

mati...tazko povedat, ruku ma v ustach stale, aj slinta, aj dve biele bodky vidim, ale tie vidim uz dlhsiu dobu...ale inak dasna navrete nema....skusam ci tie homeo zaberu...su cisto na bolest pri raste zubov...ak nezaberu, tak asi to zuby nebudu a homeo jej neuskodi 😉

martinex
15. dec 2009

no mi tiez ani naznak zeby sli zuby,ani bodky,ani navrete...ruku stale zuzle a ked si zoberie moj prst,tak mi ho staca dasienkami-ako keby kuse...no ja teda neviem...
sak co,dieta som chcela a to ze sa nevyspim,s tym treba ratat 😀

lulu73
15. dec 2009

zuzi...vdaka, mysli zajtra na nas...

lulu73
15. dec 2009

mati...presne tak 😀 a mne ide moju ruku zjest, aj prst...kuse strasne silno

lulu73
15. dec 2009

halo maminy, to len ja dnes brazdim netom?

mati...citala som si ze uz mesiac nespite...to presne ako my...ja si pamatam ze nam sa to pokazilo ked bola mala chora...jeden den resp. noc mala horucku a sople strasne a odvtedy nespava...neboli ste aj vy nahodou prechladnuti? doteraz mi to bolo suma fuk, ale uz zacinam patrat co sa stalo, co moze byt pricina...tiez sme krasne spavali.....posledne dni mava aj taku fajnovku ze zaspi a o hodinu je uz hore...hm, baba jedna keby mi tak vedela povedat o co ide, hned by som konala, riesila,vybavovala 😀

martinex
15. dec 2009

lulu neboli...nam sa to pomenilo ked mal dadik 3 mesiace...vtedy jak keby utalo a bolo...
joj,co by som dala za nicim neruseny spanok 😠

lulu73
15. dec 2009

hm, aj my sme mali tusim tri mesiace vtedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre