• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
z. blahozelame k prvej mrkvicke :dizzy_face: ,my si este pocakme do februara
16. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...toto ti neskutocne, jasne ze v dobrom zavidim...ze ti ma kto prist pokocikovat....na mna dolieha brutus unava
16. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul...jasne, ja by som tete volala dopredu....uska sa vam nezapili? vsetko bolo ok?
16. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu amalu synator nepokocikuje? :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu, ma... ale len z nasej strany... svokrovci este kociar v ruke nedrzali... a to je svokra na dochodku... a na navstevu ju treba volat, bo ona sa ukaze tak za 2-3 tyzdne,... este ze mam nasich, lebo tiez neviem-neviem...
16. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
video na FB hotove...
16. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu... nic nebolo , potierala som jej to liehom asi 2 dni nic nebolo tak som skusila .. a nic takze pohodicka.. a dokonca teraz planujem ze jej ich vybereime a dam jej tie co dostala od krsnej len nevivem ako .. to bude musiet marek najprv asi drzat
16. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.. kukala som .. paraaada. a pozeram ze ty si jej to ani nemixovala.. ale len popucila??? vyyyyyyyyyyborny vykon .. ja jej to este mixujem do hladka..
16. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim uspech 2,5 hod. spanku v kociari pri otvorenom okne a hned plnaaaa nakakana plienka :grinning:
16. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez chcela mixovat, ale mama mi radila, ze aj oni takto robili... a znamych mala je od 6 mes len na Hipp kasickach, co su dohladka mixovane... a teraz sa dusi s bananom... tak som skusila, ak by jej to neslo, mala som v plane to mixnut, ale bez problemov... myslim :wink:
16. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.. preto pisem ze to je uplna parada.. ja jej postupne nechavam hrudky nech si zvyka.. a zatial pohoda..
16. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly chodieva domov vecer, takze cez den som uplne sama

a moji svokrovci tiez malu nevidia, lebo nejak nemaju zaujem vidiet....
16. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nikedy mixery neboli,... vsetko nam pretlacali vidlickou a sme tu... :wink:
16. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam mama tzv pasirovala cez sitko alebo gazu
16. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z. moja mama mi uz odteraz vtlka do hlavy,aby som len pucila,ze potom si deti nechcu odvyknut od mixovaneho
16. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji svokrovci, sa naopak nou chvalia, sa vyhovaraju, ze oni to s detmi nevedia, ze sa boja... tak nech mi nikto netvrdi, ze na kocikovanie treba kurz zrucnosti... no comment!!! Tiez to bude asi o prioritach... len ma potom serie ako sa nou chvalia a nemaju cas ju ani prist pozriet...!
16. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel štípne ženu do zadku a říká: "Kdyby sis to nechala zpevnit, tak bychom nepotřebovali stahovací kalhotky." Pak ji štípne do prsou a řekne: "A kdybys si nechala zpevnit tohle to, tak bychom nepotřebovali podprsenky." Manželka se naštve, chytne muže za penis a křičí: "A ty, kdyby sis nechal zpevnit tohle, tak bycho...m nepotřebovali zahradníka, listonoše, instalatéra, ani tvýho bratra!"
16. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a teraz ake mlieko pijete?
16. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi....pozerala som teraz na FB video...kristinka bola svetova, ako to spapala a vas tatinko to prezival na sto percent :slight_smile:
mala ma krasne mihalnicky
16. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tomu hovorím parádička, u nás sneží jak v rozprávke, sme sa s malou kočíkovali paráda, normálne som mala všetko na saláme, z rádia hudba mi hrala, proste krása, normálne sa cítim z toho oddychnutá :sweat_smile:
16. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perla :rolling_eyes: tu doktorku zo sestrickou by som poslala niekam.

Zuzi super za zlepsenie, gratulka :dizzy_face:. My ideme zajtra na kontrolu k rehabilitacnej dokyne.

A priprajam sa k nestihackam. Doma to vyzera ako po skuskach :grinning: vsade same materialy, o vianocnom upratovani ani chyru ani slichu, krpec chodi spat neskoro vecer a kocikovat to sa nikto nenuka. Cela rodina si mysli, ze ja som super zena tak naco by sa angazovali. A co vsak aj som :grinning: :grinning: :grinning:. Zvladneme vsetko s o to lepsim pocitom. Ale isto by dobre padlo obcas....
16. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka, super si to napísala - superzena, my máme to isté, svokra bola až 2 krát no nech sa nepretrhne, ale šak ja sa rada prejdem a zvlášť ked takto krásne sneží a vianoce prídu aj bez upratovania, ale presne raz za čas by sa šiklo keby niekto pokočíkoval
16. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak som včera dočítala Anglickú američanku a síce bola dobre, ale ten koniec, nooo neviem niečo mi tam chýbalo...

A už nech príde Ježiško bo mám chuť čítať
16. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga...a ake knihy ti prinesie?
16. dec 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citala knihu Klamstva a co ja viem,nejako som z nej nebola nadsena
16. dec 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak niečo z tých čo sme tu písali minule, toho mimozemšťana..., pavučinové pančušky - to sú isté a ostatné ešte neviem ktoré si vyberie?
16. dec 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka... beba ar... dnes 2x bez grckania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, myslim, ze tvoja Emka je pre nas tazka konkurencia :sweat_smile:
16. dec 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa pomylila, nie kolka, ale pre lulu aj info o mliecku
16. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ty si písala nejakú knihu slovensko píše román, to už vyšlo, ale čo lebo nikde to nemôžem nájsť?
16. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok