Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
16. dec 2009

z. blahozelame k prvej mrkvicke 😵 ,my si este pocakme do februara

lulu73
16. dec 2009

zuzi...toto ti neskutocne, jasne ze v dobrom zavidim...ze ti ma kto prist pokocikovat....na mna dolieha brutus unava

lulu73
16. dec 2009

babul...jasne, ja by som tete volala dopredu....uska sa vam nezapili? vsetko bolo ok?

zuzkamilko
16. dec 2009

lulu amalu synator nepokocikuje? 🙂

z.vrablova
16. dec 2009

Lulu, ma... ale len z nasej strany... svokrovci este kociar v ruke nedrzali... a to je svokra na dochodku... a na navstevu ju treba volat, bo ona sa ukaze tak za 2-3 tyzdne,... este ze mam nasich, lebo tiez neviem-neviem...

z.vrablova
16. dec 2009

video na FB hotove...

babulka123
16. dec 2009

lulu... nic nebolo , potierala som jej to liehom asi 2 dni nic nebolo tak som skusila .. a nic takze pohodicka.. a dokonca teraz planujem ze jej ich vybereime a dam jej tie co dostala od krsnej len nevivem ako .. to bude musiet marek najprv asi drzat

babulka123
16. dec 2009

z.. kukala som .. paraaada. a pozeram ze ty si jej to ani nemixovala.. ale len popucila??? vyyyyyyyyyyborny vykon .. ja jej to este mixujem do hladka..

zuzkamilko
16. dec 2009

hlasim uspech 2,5 hod. spanku v kociari pri otvorenom okne a hned plnaaaa nakakana plienka 😀

z.vrablova
16. dec 2009

ja som tiez chcela mixovat, ale mama mi radila, ze aj oni takto robili... a znamych mala je od 6 mes len na Hipp kasickach, co su dohladka mixovane... a teraz sa dusi s bananom... tak som skusila, ak by jej to neslo, mala som v plane to mixnut, ale bez problemov... myslim 😉

babulka123
16. dec 2009

z.. preto pisem ze to je uplna parada.. ja jej postupne nechavam hrudky nech si zvyka.. a zatial pohoda..

lulu73
16. dec 2009

maly chodieva domov vecer, takze cez den som uplne sama

a moji svokrovci tiez malu nevidia, lebo nejak nemaju zaujem vidiet....

z.vrablova
16. dec 2009

ved nikedy mixery neboli,... vsetko nam pretlacali vidlickou a sme tu... 😉

lulu73
16. dec 2009

nam mama tzv pasirovala cez sitko alebo gazu

zuzkamilko
16. dec 2009

z. moja mama mi uz odteraz vtlka do hlavy,aby som len pucila,ze potom si deti nechcu odvyknut od mixovaneho

z.vrablova
16. dec 2009

moji svokrovci, sa naopak nou chvalia, sa vyhovaraju, ze oni to s detmi nevedia, ze sa boja... tak nech mi nikto netvrdi, ze na kocikovanie treba kurz zrucnosti... no comment!!! Tiez to bude asi o prioritach... len ma potom serie ako sa nou chvalia a nemaju cas ju ani prist pozriet...!

lulu73
16. dec 2009

Manžel štípne ženu do zadku a říká: "Kdyby sis to nechala zpevnit, tak bychom nepotřebovali stahovací kalhotky." Pak ji štípne do prsou a řekne: "A kdybys si nechala zpevnit tohle to, tak bychom nepotřebovali podprsenky." Manželka se naštve, chytne muže za penis a křičí: "A ty, kdyby sis nechal zpevnit tohle, tak bycho...m nepotřebovali zahradníka, listonoše, instalatéra, ani tvýho bratra!"

lulu73
16. dec 2009

zuzi a teraz ake mlieko pijete?

lulu73
16. dec 2009

zuzi....pozerala som teraz na FB video...kristinka bola svetova, ako to spapala a vas tatinko to prezival na sto percent 🙂
mala ma krasne mihalnicky

bagaja
16. dec 2009

no tak tomu hovorím parádička, u nás sneží jak v rozprávke, sme sa s malou kočíkovali paráda, normálne som mala všetko na saláme, z rádia hudba mi hrala, proste krása, normálne sa cítim z toho oddychnutá 😅

kolka1
16. dec 2009

Perla 🙄 tu doktorku zo sestrickou by som poslala niekam.

Zuzi super za zlepsenie, gratulka 😵. My ideme zajtra na kontrolu k rehabilitacnej dokyne.

A priprajam sa k nestihackam. Doma to vyzera ako po skuskach 😀 vsade same materialy, o vianocnom upratovani ani chyru ani slichu, krpec chodi spat neskoro vecer a kocikovat to sa nikto nenuka. Cela rodina si mysli, ze ja som super zena tak naco by sa angazovali. A co vsak aj som 😀 😀 😀. Zvladneme vsetko s o to lepsim pocitom. Ale isto by dobre padlo obcas....

bagaja
16. dec 2009

kolka, super si to napísala - superzena, my máme to isté, svokra bola až 2 krát no nech sa nepretrhne, ale šak ja sa rada prejdem a zvlášť ked takto krásne sneží a vianoce prídu aj bez upratovania, ale presne raz za čas by sa šiklo keby niekto pokočíkoval

bagaja
16. dec 2009

a inak som včera dočítala Anglickú američanku a síce bola dobre, ale ten koniec, nooo neviem niečo mi tam chýbalo...

A už nech príde Ježiško bo mám chuť čítať

lulu73
16. dec 2009

baga...a ake knihy ti prinesie?

zuzkamilko
16. dec 2009

ja som citala knihu Klamstva a co ja viem,nejako som z nej nebola nadsena

bagaja
16. dec 2009

no tak niečo z tých čo sme tu písali minule, toho mimozemšťana..., pavučinové pančušky - to sú isté a ostatné ešte neviem ktoré si vyberie?

z.vrablova
16. dec 2009

kolka... beba ar... dnes 2x bez grckania 😝

z.vrablova
16. dec 2009

lulu, myslim, ze tvoja Emka je pre nas tazka konkurencia 😅

z.vrablova
16. dec 2009

som sa pomylila, nie kolka, ale pre lulu aj info o mliecku

bagaja
16. dec 2009

zuzi ty si písala nejakú knihu slovensko píše román, to už vyšlo, ale čo lebo nikde to nemôžem nájsť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre