Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
17. dec 2009

kokso, sa tu trtosim na tomto koniku od rana a v dome ako po vybuchu...musim asi pomaly odist aj ked sa mi akosi nechce....zajtra k nam pride kamoska, bude u nas aj spat, tak nech sa nemusim hanbit za bordel

a ja zacnem piect v utorok

lenka_66
17. dec 2009

no fajn , kym dsom docitala herec vstal tak sa majte 😉

babulka123
17. dec 2009

lenka.. ahooj

lenka_66
17. dec 2009

marek detto ani lezat, hrazdicka ,lehatko nist 😠 .iba ruky.no ked sa zjavi marian tak najvacsia radost prave lezanie ,hrazdicka ,lehatko.a je to najkludnejsie dieta pod slnkom.tusim sa lev prejavuje.uznava len muzsku / otcovsku autoritu.mamu a zvysok rodinneho osadenstva omata okolo prsta.

inac zvysene teploty.dr. mi vravela ze mozu byt aj tym ze kadeco olizuju a 100% sterilita je nemozna tak bojuju s bacilmi.

no a k duseniu ja by som vedela pisat.bezne ked davala caj / vodu flasou. vdaka refluxu pocas pitia uz zvracal.taktiez dole hlavou som ho vesala ako netopiera.teraz davam iba tak 5 mokka lyziciek a aj to do 10 minut vyzvracia. 😠 😠 😠

martinex
17. dec 2009

no ja som si prave spravila cesto na medovniky,tak pojdem piect... skola mi neutecie 😀

lulu73
17. dec 2009

lenka....aj u nas je ocko objekt radosti....ale ved ked ho vidi par minut denne,tak je to jasne

ja varim a upratujem a odbieham na net....dnes sa mi chce proste nic nerobit...emmka je po tom cipku vesela a teraz uz ospala 😝 ktovie co to s nou este porobi

lulu73
17. dec 2009

mati...presne, ani mne ten bordel a pradlo neutecu

ja idem zdobit s Marcom....tiez som kupila tie tuby....

martinex
17. dec 2009

no upratovat by som mala aj ja,ale to necham az na pondelok...a navarene mam,co mi pripomina,ze by som sa mohla ist najest 😀

babulka123
17. dec 2009

lulu sme dve..

martinex
17. dec 2009

my budeme s muzom zdobit az bud.tyzden,len ich chcem napiect,nech ich mam..sak este kopec ineho chcem robit a to by som asi nestihla 😀

babulka123
17. dec 2009

ja idem robit kym nina spi..

lenka_66
17. dec 2009

lulu, babul
doteraz som bola bez dietata a s poriadkom .tak som si to vymenila 😉 .kaslem na vianocne upratovanie

martinex
17. dec 2009

lenka myslim ze si to mozeme dovolit.... mne ani tie okna nevysli...no co, nepretrhnem sa 😀
idem obedovat a kukam damsky magazin...zatial 😉

lulu73
17. dec 2009

ale co je to vlastne vianocne upratovanie? ved ja upratujem priebezne cely rok, cize vlastne mam upratane, len teraz momentalne trosku menej, ale to je raz dva urobene

bagaja
17. dec 2009

ruky ruky a ruky 😠 😠 😠 😠 kurna šak sa mi tak pekne vedela hrať aj sama teraz ani za nič a spala hodinu, čiže budeme musieť ísť von, ale aspon je tam tak pekne a tak pokojne 😉

no a ja som medovníky pozdobila len s polevou 😝 ale celkom sú pekné

bagaja
17. dec 2009

baby a našej malej sa urobili také žlté lupiny v hlavičke 😠 ako to mám zničiť, vyčesať to nejde to je akoby prilepené, neviete poradiť?

blazka24
17. dec 2009

ahojte babule,
veľké DAKUJEM za účasť, lulu trochu ti závidím že máš aj synčeka takže máš viac skúseností, ja som v materstve takzvaná panna 😀
mám doma knihu dieťa a tam je presne odfotené ako sa má dať dieťa dole na tú ruku ako si spomínala takže to som si pamätala - text nie ale fotku mám v pamäti 😝

perla čo sa týka kojenia, my sme boli s mesačným Riškom spolu v nemocke kde mi tvrdo oznámili, že a čo tak má asi reflux a čo sa deje, že vy nebudete kojiť tak nebudete, tu máte fľašu a dokrmujte 😔 revala som a bulila jak blázen, kým nevyšla z vedľajšej izby jedna skvelá baba ktorej do smrti budem vďačná......ukázala mi syna a povedala, máme fibrilné kŕče a nekojím ho od narodenia a doma nás čaká tiež syn Richard s manželom a viete prečo nekojím? lebo maličký je adoptovaný aj Riško je adoptovaný a tak rada by som ich oboch kojila a nemôžem a vy ste sa snažili a nedá sa - v živote bude toho toľko, že na takéto malichernosti nemyslite, máte dieťa ktoré vás aj tak bude ľúbiť rovnako či kojíte alebo nie - ste predsa jeho mama 😕
takže hlavu hore, tiež som to drasticky prežívala a to len preto, že všetci sa na mňa pozerali ako na E.T. keďže nekojím 😠

blazka24
17. dec 2009

baby a teraz sem sa hor sa k medovníkom - konečne hoďte nejaký recept nech sa poriadne na Vianoce prežeriem, hádam na vlastné narodky nebudem myslieť na diétu - to až po novom roku sľubujem 😀

lulu73
17. dec 2009

bagaja.....nech ti dr. predpise recept na salicilovu mast....ja som vyskusala aj od biodermy krem specialne na to, ale ten nezabral tak ako ta mast a bol asi 20x drahsi.......mastou natries celu hlavu rano a vecer umyjes a vycesavat potom par dni takym hustym hrebenom....mastne vlasy (ak mate vlasy) 🙂 bude mat dost dlho z toho, ale zmizne to a inak, nam po tej masti vlasky zblondaveli...vraj po tej masti sa to stava

blazka24
17. dec 2009

hehe a teraz som si prečítala svoj príspevok že fibrilné kŕče som ja dilino heheh samoška že febrilné 😀

baga ja malému len mastím hlavičku olejčekom ako sme sa tu niekedy bavili a prešlo to ........ale lulu je expertoš tá to má odskúšané 😀

lulu73
17. dec 2009

blazka...nieco si este pamatam co a ako bolo pri synovi 🙂 , ale strach mas stale rovnaky, ci mas dieta jedno, alebo desat....prajem nam vsetkym, aby sme nikdy nemuseli taketo soky zazivat...radsej nebudem spat pol roka a budem vstavat kazdu hodinu a vyzerat ako vytoto vevericka .. len nech je mala ok

lulu73
17. dec 2009

ja experimentujem so vsetkym 😀

babulka123
17. dec 2009

blazka.. pekne povedane..

bagaja.. namastit co najmastnejsim kremom {naj je kyselina mliecna dr. ti to predpise.} alebo olejom nechat posobit asi hodinku, a kup si taky uuuuuplne husty hreben, predavaju ho v drogerie normalne ze na vsi... a vycesat a vycesavat... potom umy hlavu.. aspon 2 dni po sebe,... potom si daj pokoj na par dni a ak sa to znova objavy tak znova.. nam to preslo na 2x..

lulu73
17. dec 2009

dnes konkretne experimentujem s homeopatickym cipkom...mala spi druhu hodinu a ja som uz navarila a keby nebol MK mam aj pozehlene (sa stale na nieco vyhovaram)....ale uz idem, maly je uz na ceste domov, trhali mu zub, tak dnes mam doma mini lazaret

babulka123
17. dec 2009

lulu .. hehehe niekto pouziva melir , niekto mast.. heheheh

lulu73
17. dec 2009

tak tak...a niekto handricku na prach, ako napr. ja o chvilu, bo vlasy mi padajuuuu

babulka123
17. dec 2009

lulu... noo tak to sme dve.. zachvilku ich Ninka bude mat viac ako ja.. ale mam pocit ze to troooosicka prestava.. ale ... cert nikdy nespi.. heheheh

lulu73
17. dec 2009

sledujete? stale som tu...toto nie je mozne, pridte ma niekto vyhodit od compu a TV magazinu

babulka123
17. dec 2009

lulu zmizni... a vyhod aj ty mna.. aspon polievku nech si uvarim ..

babulka123
17. dec 2009

lulu pekne ty si kammoska.. sak budem hladna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre