Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
18. dec 2009

eviq stale mliecko,bo kasicky na noc by ich este zatazovali dost na brusko.. ☹ to az neskor tak v polroku mozno na noc skusim,a hlavne my,ked stale problemy s bruskomach jo 😒

uankab
18. dec 2009

fac, aj nas bolieva dost casto brusko, nechapem preco... 😖 ... pomaha ked ju dam na brusko, vtedy sa vzdy vyprdka.. 😉

facovka
18. dec 2009

uan,ani ja tomu uz nerozumiem ☹ proste stale tlaci,prdi, tlaci,prdi,srdi sa,puci sa..no dost blbe,nerozumiem uz ze co to,vyzeralo to casom celkom oki,a zase toto ☹ vravim, dr. mi povedala ze niektore deti to maju aj do polroka 😕

uankab
18. dec 2009

hm... my sme tiez uz boli v pohode a zacalo to zasa... uz neviem co mam vysadit zo stravy... my sme cez den v pohode, zacina to vzdy vecer, alebo v noci ☹

facovka
18. dec 2009

no,to vyzera na koliky,a my sme na UM a stale to mame,takze to je tymi crievkami ich nedovyvinutymi este sokovanymi ☹ chudatence..

eviqa
18. dec 2009

fac, a nemôže to mať z toho UM? Neskúšala si zmeniť?
uan, vy ste na MM, že?

zuzkamilko
18. dec 2009

tak nam sa dnes nejako nechce spinkat ☹ a sme sami doma,mm isiel na vianocny vecierok 😠 a ja idem k pondelok-tesim sa 😵

sisulka7
18. dec 2009

Ahojte babule, tak dnes nemam absolutne cas vas citat. Akosi nic nestihame a akosi sa na nas vsetko vali. Tak vcera sa mi pokazila elektricka odsavacka, som myslela, ze ma slak trafi, hucat huci, ale nevytvara ziaden podtlak a ted ani nevysava. Odsavat rucne nehrozi, to by som nic ine nerobila, tak sme dali nasu elektricku medelu na reklamaciu - do 30 dni sa vyjadria, to ako neviem ako mam odsavat 30 dni bez odsavacky. Na taketo tovary by mali automaticky poskytovat nahradny tovar, tak ako napr. na kocik. No a tak som sikovno nasla na nete inu odsavacku, lebo dat 160 eur tesne pred vianocami to mi pride brutal. No a nasli sme jednu v Sali, tak sme vcera vecer aj s Kristinkou absolvovali dvojhodinu cestu do Sale a spat. Mala krasne spinkala ani nemukla, v Sali sme sa nakrmili, no bola bozska.
Akurat sme nakapaty, mame nadchu, no a doktorka pri nadche absolutne zatrhla chodenie von a ked je pod minus 5 tiez nesmieme. No nasadila nam kopec kvapiek, tak snad nas to prejde, len nasa Kristinka posledne dni absolutne odmieta jedlo. Vypije 20 az 30 ml a konci. Uz som z toho na nervy.

karin.
18. dec 2009

jééj zuzkamilko ty sa máš keď ťa ešte zavolajú na večierok, náš firemný bol včera a na mňa si veru nikto nespomenul. Ja som dnes tiež sama s Adamkom aj môj manžel má dnes koncoročnú kapustnicu.

martinex
18. dec 2009

karin u nas vo firme ho maju dnes a tiez nikto nic... no, neni firma ako firma 🙂

karin.
18. dec 2009

aj tak sú to hajzliaci, toľké peniaze im zarábaš a keď si majú na teba spomenúť tak nič, aspoň zo slušnosti mohli pozvať...

zuzkamilko
18. dec 2009

baby,musim sa priznat,ze som volala s kolegynou a ta mi vecierok spominala a nahodou bola pri nej sefka a ta,ze mam urcite dijst-kto vie,ci by ma zavolali.... 😖

martinex
18. dec 2009

karin presne...aj tak by som nesla,je to v ziline a kedze kojim,mlieko by mi striekalo uz pri povazskej bystrici

karin.
18. dec 2009

teraz som si dočítala pár stránok čo ste tu popísali

fac: gratulujem k 4 mesiačikom
perla: tiež gratulujem že ste O.K.

a s tou dedinou tak to máte svätú pravdu, v tomto dedinskom rozhlase aj 5x denne niečo vykrikujú... najlepšie je keď počujem...súkromný podnikateľ predáva... ale nikdy neviem čo lebo ten zvyšok sa zlieva a pani hlásateľke nič nerozumiem

babul: ja som robila včera bryndzové halušky, boli mňam, myslím že sa mi po čase konečne podarili

karin.
18. dec 2009

marti ja by som išla za teba, do Žiliny to mám len 10 km 😉

martinex
18. dec 2009

karin zavolam,ze prides miesto mna? 😀

uankab
18. dec 2009

evi, hej sme na MM... boli sme vonku, v noci napadlo cez 15cm snehu, no dobre som sa namakala 😉 ... tu totiz nikto neodhraba chodniky, ked sa dalo isla som po ceste ked bola trosku zjazdena, ale inak doost blbo sa chodi s kociarikom po cerstvom snehu...
malinka spinka, ja idem dorobit linecke koliecka a zarobit na syrove slimaciky...
sisul, tak to veru nezavidim... 😖

karin.
18. dec 2009

marti, to by kukali, že kde sa to rýpeš a ešte aj náhradníčku za seba posielaš 😀

baby, neviete náhodou o niekom vo vašom okolí kto by sa chcel zbaviť Orbitreku tak max. za 50 Eur?

kolka1
18. dec 2009

Matka bryndzovniky hrubka kolko? A piect na kolko a ako dlho?

karin.
18. dec 2009

babenky tie čo už nekojíte ako ste tento proces zastavili?? Ja sa o to pokúšam už 2 týždne ale stále sa to nedarí. MM už nemám toľko aby sa zasýtil to má len tak sa napiť od smädu.

martinex
18. dec 2009

kolka asi 3-4 mm a peciem ich na 180 a cas ti neviem povedat...proste ked budu pekne,ale cca 10 minut?! 😀 a neviem ci som ti pisala, treba to potriet vajickom az po tom ich solit a rascovat 😉

uankab
18. dec 2009

karin, ja ti veru velmi neporadim... ja sa pokusam uz 3 mesiace stlmit mliecko a velmi sa mi nedari... mam ho vela, malicka ho nestiha vsetko pit a stale so mna tecie... skusala si ale odstavovat prsia na 12 hodin, pripadne viac? vtedy by sa mala znizit tvorba mlieka...

kolka, tebe sa uz upravilo mliecko?

karin.
18. dec 2009

marti: už pol hodinu hľadám tvoj recept na tie bryndzovníčky, listujem spätne stránku po stránke ale asi som slepá. viem že si tu dávala niektorej maminke asi Perle recept, no ale neviem ho nájsť...
Ty už musíš mať z toho riadne nervy keď ťa tu otravujeme receptami, no nič skúsim pohľadať ešte večer, keď budem mať viac času.

uankab: skúšala som ich odstavovať na 12 hodin ale to ma začal jeden prsník pobolievať a ďalší zápal už nechcem zažiť tak som zasa nasadila odsávanie odsávačkou

kolka1
18. dec 2009

Ano potriem a dam aj sezamove semiacka. A ma to byt take lepkave to cesto? 😅

lenka_66
18. dec 2009

zdravim,
tak my sa od 9 rana tulame . boli sme nech spravia kuk na to hnisave tbc potom u kamosky trosku von a pomaly aj den pekne zbehol.mareka som zahulala ze ho ani vidno nebolo

mati citam ze mas dnes veselo.no tusim sme ti nedavno radili psa ked sa bojis.tak asi nas niekto vyslisal 😀

fac, do ... s kolikami , fuj nech su uz prec

perla , simonka si zasluzila taky skvely vysledok za to trapenie pri vysetreni

aaaa zbytok som zabudla co som chcela 😒

uankab
18. dec 2009

karin, viem ze to boli, skusala som to na vlastnej kozi a to mam vela mliecka... ak sa ti to zda brutalne, tak vyskusaj 8 hodin, alebo 10... ja som napr. 12 nezniesla, ale kojim teraz uz tri mesiace tak ze striedam prsniky po 10 hodinach a da sa to... a zapal som pri takomto kojeni nedostala a ako ti pisem, ja mam vela mliecka... ty ked uz mliecko nemas, tak by si to mohla ovela lepsie zniest... verim ze sa zapalu bojis, ja som ho tiez mala na zaciatku a bolo to zle !!

martinex
18. dec 2009

karin 250 bryndze, 250 hery, 250 hl.muky

kolka moc lepkave ani nie..ked tak si dosyp muku,alebo ho nechaj chvilu odlezat v ladnicke

lenka to ano,aj mama mi to povedala,ale ja by som si rada sama vybrala,ak uz to musi byt 🙂

karin.
18. dec 2009

marti si poklad, asi by som to ani nenašla, moc ďakujem. 😉

martinex
18. dec 2009

karin nemas za co 😉

karin.
18. dec 2009

uankab: vyskúšam a ten zápal tak to boli fakt burtál bolesti, mňa pri tom sprevádzali 40 stupňové horúčky.... mňa nech takéto veci už obchádzajú...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre