• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
ani nekremuj, to vsetko prejde, uvidis
20. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulufakt štípe, lebo dnes som jej do čka kus prešla, upps ale neplakala dúfam že nebude mať červené zajtra :angry: , no a ten oilatum si dám predísať, a inak ten Ex.Hydrolotio ja používam namiesto tel mlieka a je supiš ťiež..aj to na opalovanie som už mala, fakt sú to dobré výrobky..aspon tie čo poznám
20. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tak dik, skocim teda este pred sviatkami za doky... ja kupem len v cistej vode, na vlasky a zadocek pouzivam detske mydlo a to je vsetko...
20. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ale už to má dva dni, hovorím akurát mužovi že vždy akurát cez najnevhodnejší čas má krpec nejaký problém, som zvedavá dokedy to bude mať - aj dudulu mu dávam von aby sa to vetralo lebo to presne zakrýva tie pupáčiky a potom to nedýcha :rolling_eyes:
20. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam aj kremy na ruky a ja take masticky, na predpis...nieco ako framykoin....a este take labelo alebo co na lyze ked sa ide, alebo k moru a taaaak, proste vselico od nich :sunglasses: a skusala som aj to proti poteniu noh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste je to geniálna firma, mne dáva dokina všetko nové na ekzém takže som asi pokusný králik po toľkých rokoch :grinning:
20. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka...vyrazticky okolo pusinky nie su problemy...neboj, prejde to...kiez by si s nim v zivote nemusela nic ine riesit co sa zdravia tyka :wink:
20. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka, ten exzem co mas, to je peklo :frowning2: pocula som o nom
20. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, očičká klipkajú, idem ja pekne do hajan, dobrú a pokojnú noc prajem vám aj sebe
20. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu nie je to také hrozné, chodila som každý rok k moru ale ako som bola tehotná žiaden problém, ale teraz vonku zima vo vnútri sucho a ide ma šlak trafiť, mám normál stiahnutú pokožku a to umývanie nonstop vecí a rukavice neviem používať horor..........
ja a zdravie nie sme kamaráti od detstva tak dúfam, že syn bude po mužovi :confused:
20. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bagaja tak peknú nôcku, my sme ešte nevstali tak uvidím kedy sa rozhodne zobudiť :confounded:
20. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga...dobru noc aj tebe

blazka... :confused:
20. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy sa v superstar davaju ine ceny ako za spev? nejake trapnucke to je
20. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale degesik je super pako
20. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos aky debo :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zo superstar urobili inakší bordel - to je fakt debilina, chcem už vedieť kto je víťaz a nie toto.........vyhral idiot roka nie československá hviezdna rota........
20. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujme sa nadzajom :grinning:
nevidim pre slzy
20. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pijeme domu...keket smradlavy :grinning:
20. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
museli dat reklamu aby ho vyviedli
20. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som to videla keď to spieval celé na výberku - som myslela že rišovi plienky budem kradnúť :grinning:
20. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne som vravela, ze ho urcite SBSkari museli prist zobrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidim se vedle ni polypy cerveny a stratil sem bradu nemalo chybu....slzy mi tiekli :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on uz v jednej superstar sieval a tiez tak bajecne a este aj na FUNku z jeho piesni spravili zvucku
20. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten chlapec ma dost problem, je uplne mimo a jeho IQ sa asi ani zmerat neda....no nic, na jeho ucet sa teraz bavi cala CR a SR...no a debil je jasne ze Slovak - to ako ked je ta relacia ze Mudry schyby...a hostia su Cesi, si musia mysliet ze sme narod vypatlancov
20. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schybi...ty kokos :grinning: :grinning: idem radsej spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu oni vedia ze vyberaju len idiotov.ked to slo na prime tak boli stale len 10 ksichty a u nas vyber debilov.susedu tak raz na stanici capli asi na 20 otazok odpovedala a raz trepla somarinu.jasne len to jedno bolo v tv
20. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka...ved hej, ja tu relaciu nemusim....a sms posielas Smajdovi? si solidarna ? :grinning:
20. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej solidarna .nikomu nic :grinning:
20. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok