• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
hehe marian zistuje cislo sms na toho anjelika co je pri nom :grinning:
20. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj manzel slintal
20. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlmocim mariana : bodaj by ne
20. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie slintal, ale vsimol si kua :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju sledovat superstar a nie rekvizity
20. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marian ze dobry anjielik a tekeho by aj na stromcek zavesil :grinning: .tak mna take nevytoci , on furt daco tresne slinta .momentalne si zacal viazat gule(vianocne)
20. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj lenka...ja mozem byt uplne mimo a len ked pocujem tie jeho vdychy a zvukove prejavy ako waw, fiha,hmmm, tak viem ze je v telke nejaka kocka
20. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo akoze mozem byt v inej izbe :slight_smile:
20. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu , ja stale vravim ze pes co brese nehryzie :grinning: .tak nech sa aspon vykeca.no a ci slinta doma jeden abo dvaja chlapi rozdiel nevidim :grinning:
20. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ... tie ploche brucha .to akoze provokuju ci co :angry:
20. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jaaaaj, teraz mm riesi tie 4 pipiny co tam tancuju...boze, ved to su deti, keby k nim prisiel tak by si ho ani nevsimli uja jedneho :grinning:
20. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja som upozornila ze to hranici zo zakonom :grinning:
20. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz nebavi superstar
20. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marian sa pyta ci uz mas stromcek
20. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, aj gule vylestene....uz od Mikulasa ho mame...umely...moj manzel je velky ekolog :sunglasses:
20. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni nie su bratia ?
20. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ktovie...slovensko je jedna velka dedina :slight_smile: vcera sme pozerali taky ekologicky dokument Home sa to vola....cista depka, ako ide planeta do prdaku :frowning2: no a minule som ja aj Marco musela povinne pozerat dalsi dokument nejakeho americana-politika ktory tiez upozornuje na pruser na zemi
20. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem ked ide dokument 2.svetova .no nervy mam total rozcukane
20. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma knihu druha svetova prave rozcitanu...a cez vikend davaju dokumenty Stalin, Hitler a jeho muzi...o druhej svetovej...tiez to milujem
20. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem varit obed na zajtra , spat sa mi nechce tak nech nemarnim cas a zajtra mam veget :slight_smile:
20. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemali by sme ist spat? sak deti nam o chvilu vstavaju a predsalen, nie sme najmladsie :grinning:
20. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varit???? jezkove oci, ja mam pradlo v pracke...idem ho vyvesit

tak dovi
20. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrr , tak marian cita len o egypte zatial .a knizky su chranene ako oko v hlave.
inac ak sa ma marian chce zbavit taci ze pusti nieco take a v momente letim z obyvky
20. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dopo
20. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Egypt mozem aj ja...aj Marco
20. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ano aj ja , ale co je vela je vela.sak on spi aj ako mumia / faraon. kupelka - wc styl egypt .obyvka a sosky a ... . postelne pradlo len s egyptskym vzorom.ak nahodou obleciem ine pinda jak chora vrana.a to este raz z vypravy po luxore privliekol zbytky neakej sochy a obvaz.(z vykopavok).
20. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute kocky...

Clovek ma chvilu inu robotu a vy zapisete 5 stran. Kto to ma teraz citat?!

Aden co si mi volala? A ako dopadli medovniky?

My sme vcera boli v divadle,maleho sme dali svokre...este cez prestavku sme jej volali,bolo asi 9,ze je zlatucky,napapal sa a ide spinkat. prideme k nim o pol 11tej a svokra znicena,ze vkuse maly plakal,ze jedine na rukach bolo ticho..tak mi to bolo potom tak luto, aj som si poplakala,sama sebe vynadala,ze som nikam nemala chodit a aze uz ho nenecham bezo mna...aj ked uz u svokri bol a vsetko bolo ok...no neviem co sa mu udialo,chudatko moje...
a dnes som stihla okna umyt a spravit asi 4 druhy kolacov :grinning: zajtra supnem fotky...

tak a teraz idem este na chvilku k tv... bru noc maminky :wink:
20. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, tak víkend sme trávili behaním po obchodoch, ešte nejaké darčeky chýbajú, ale dúfam, že sa to zvládne. Trápia nás zúbky, soplíky, sme urevaní :frowning2: a večer akosi nám nechutí papkať, tak neviem, čo to znamená, ale zas spinká celú noc, tak asi mu to stačí
21. dec 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, tak marek sa rozhodol o 4,30 nespat.skeril sa, viedol dialog s dudkou tak som mu ju vzala nech spi.prd natiahol rucky a kecal s nimi :grinning: .no a tie neodsrubujem.hmmm zacinam rozmyslat komu to viac pali :grinning:
21. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok