Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
21. dec 2009

zuzi,oboje berie ☹

z.vrablova
21. dec 2009

Fac, to vaaazne... chudatko... a uz ste boli na gastre? Mozno intolerancia mliecka, alebo laktozy, alebo cokolvek... ale co my laici mozme radit.. 😉
Mala uz spinka... ako som ju prelozila do postielky, ked som pisala, tak spala do pol siedmej, pri cviceni taky rev, ze urcite mali susedia vytocene cislo na socialku... proste hlad... to nie je plac, ale vreskot, neutisitelny... tak som do nej liala caj, davala cumel... cvicili sme vyse pol hod, co inokedy trva 10 min... vo vanicke sa ukludnila, ale pocas obliekania detto... zlate nervy... po napapani anjelik, vykecavali sme, citali sme si... cisty truc... proste ked je hladna, tak musi papat HNED... nic nevidim, nic nepocujem... proste len vresk, lebo som hladna...
Uz je ulozena na nocny spanok, tak dufam, ze bude dobrucka, mm pride az o 22.30 z prace,...
Idem aj ja zasadnut k Peliskam...
Inac som sa vybrala balit darceky a baliaci papier mi vystacil na 4 darceky... som skoncila, musim zajtra dokupit.. 😀

bagaja
21. dec 2009

zuzi ja som tiž už pobalila a vyničila som 4baliace papiere 😀

mati a tie bryndzovníky môžem urobiť a tak že budú dobré aj na tretí alebo štvrtý den?chcem aj niečo slané na Vianoce a neviem čo by som mohla aby to bolo dobre aj po odstatí

z.vrablova
21. dec 2009

mama robi pivove kolaciky, pockaj vypytam recept

bagaja
21. dec 2009

zuzi pýtaj, bo mm chce vegetky ale to je také zdlhavé že sa mi to nechce 😒 , no idem k pelíškam, papa zatím

z.vrablova
21. dec 2009

takze... 1/2 pohara piva, 1 a 1/2 pohara hladkej muky, 1 palmarin.... vsetko spolu vymiesat, cesto nechat 3 hod odlezat v chaldnicke, vyvalkat, vykrajovat formickami kolieska, hviezdicky... a pod... osolit, a ozdobit ... my davame vegetu, tvrdy struhany syr, mak, sezam, pizzove korenie... potom potriet vajickom a do vyhriatej rury,... 200st, kym nezruzoveju... mnamka a vydrzia naozaj dlho... teda, ked sa medzitym nezjedia... mama robi z 3 davok a mame na cele sviatky cela rodina...
Vyskusajte

z.vrablova
21. dec 2009

Kristinka sa budi, ani sa jej necudujem, prespala cele poobedie... prave vykecava do tmy... 😖

babulka123
21. dec 2009

fguuuuuuuuuj dozehlene.. mam toho dnes dost.. ale ozvem sa.. cmuuuk

lenka_66
21. dec 2009

na mna nieco lezie ☹ a stary to nie je 😀 . uz tyzden mi je vkuse kosa.normal spim v ponozkach a na pyzame mam mikinu.dnes mi uz aj nosom kruti 😠

zuzkamilko
22. dec 2009

dobre ranko,hlasim,ze na vecierku bolo super,ale predcasne som musela odist,kedze maly nechcel vypit mliecko z flase a vystrajal ☹ ,ale aspon som trochen pokecala s kolegynami 🙂 ,ked som prisla domov,tak usmev od ucha k uchu-lapaj maly 😵

zuzkamilko
22. dec 2009

lenka...snad to prejde,drzim palcuky 🙂
babulka...aj mna caka kopaaaa zehlenia ☹

bagaja
22. dec 2009

dobré ránko...
zuzi dikes, vyzerá to ozaj jednoducho, vyskúšame 😉

leni no tak chorobá preč preč od teba,inak ja v ponožkách spím stále

zuzka tak ale aspon chvílku si mohla byť, ja jedine že si urobím večierok sama doma a dnes je na to najvhodnejšia situácia 😝

hawajcanka
22. dec 2009

dobre ranko zelam vam krasne sviatky aby vam tie male babiky rastli do krasi pre radost a aby boli hlaavne zdrave.
my uz mame zubok do rana nam vyliezol konecne vrd sme mali aj poriadnu krizu. 😀

zuzkamilko
22. dec 2009

haw...gratulujeme k prvemu zubku 😉

zuzkamilko
22. dec 2009

a co to bola za kriza?

martinex
22. dec 2009

dobre ranko...

no nasa noc o nicom,kazdu hodinu sa budil a to fakt neprehanam...ja som nejak divne spala,rano som dostala krc do lopatky,takze som ako mrzak..

baga ano su dobre aj neskor,ale ver mi ze ti tak dlho nevydrzia 🙂

chystame sa dnes ist kupit stromcek a este nejake drobnosti,tak sa tesim na tie masy ludi 😀

hawajcanka
22. dec 2009

zuzkamilko dakujem pekne 🙂

facovka
22. dec 2009

ahojky,no nas fifo ma zase horucku,tak uvidim ako sa to vyvinie a poobede k dr. 😔 vidim to s nasim odchodom do Dk na vianoce blede ☹ zatial len zvysenka,.tak neviem ci len dako prehriaty z noci,ci co,ach jo...to zas budu sviatky,esteze maly je ok,asi vie ze teraz ine starosti ma mamina ☹ 😔

babulka123
22. dec 2009

fac... boooze zlatik.. ale ja verim ze vy si to vyzeriete vsetko teraz a potom bude klud..

my sme boli vcera cely den na navsteve.. mala spala tak max 3x po 45 min... co sice nebolo nic moc ale zato v noci si to vynahradila.. spala do 4.45, potom som jej dala jest a panicka ze vyspata.. hovorim si no to nie.. tak som ju nechala v postielke nech si vykecava.. neplakala tak pohoda.. a ona bubula mala sa prevratila na brusko a zaspala a spala do pol 9!!!!!! to sa este nestalo.. a to ze vobec 1x spala na brusku.... zlaticko moje ... tak som vyspata do ruzova...
idem nieco navarit aj ked nemam predstavu ze co a troska poupratovat... poobede pojdeme asi do petrzky k babke, a zajtra idem robit stromcek a tak..

a matkaaaaaaaaa podarilo sa mi presvedcit mojho draheho na druhy kocik, medzi sviatkami ideme tento kuki.. a ja sa z toho veeelmi tesim .. jeden z najvacsich sportakov na trhu, velky priestranny a hlavne tie kolieska su k nezaplateniu... tesiiim tesiiim tesiiim
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7431738

facovka
22. dec 2009

babul,ten kocik je supis,si ho baby chvalia 😉
no,ja sa bojim ze my aj zuby oliho si odserieme 😔 , bo u fifa ani neviem ako a ma 16 😉

zuzkamilko
22. dec 2009

fac...drzim palce,nech to rychlooo prejde

babulka123
22. dec 2009

fac.. a mozno nie.. uvidis.. inak ja mam pocit ze ninke sa tam coskoro nieco vykluje.. naj hracka je teraz cokolvek make do coho sa da dobre kusat.. az sa trase z toho .. bud to penove puzle alebo najnovsie tak hadicka co je z vysavacovej odsavacky.. taka je spokojna vtedy..

a kocik..hej kukala som recenzie a vraj je super, okrem toho kamoska co ma taky mierny fetis na kociky { mala ich ale 6ks} tak mi ho vrele odporucila.. je tazsi ale co uz..

henrieta76
22. dec 2009

ahojte
babul ja tu kocku poznam z videnia.a ked pridete do komarna aj stretko by sme mohli hodit hmm?

bagaja
22. dec 2009

idem sa zbaviť tej obrovskej kopy cez ktorú nevidím na dieťa 😀

fac dúfam že to len planý poplach a prehriatie z noci, želám ti zo srdca aby ste boli zdravučký, lebo si to fakt zaslúžiš

babulka123
22. dec 2009

heni.. jej super a baba v pohode???
a stretkoooo nooo .. snad sa zadari..

zuzkamilko
22. dec 2009

idem zehlitttt 😖

henrieta76
22. dec 2009

ano je v pohode,napis potom kedy asi pridete a vymenime t.c.bolo by super sa stretnut a vidiet ninku na zivo.

mi sme boli na poradni vcera gretka ma 8630g a 74cm.doktorka nas pochvalila aka je silna sice pretocit sa este nevie lebo ma tazky zadok 😀

babul a mame teda kocky maju rovnake nausnicky.akurat dnes ich chcem vimenit za normalne uvidim ako sa mi to podari.

bagaja
22. dec 2009

zuzi vitaj v klube 😉

henrieta76
22. dec 2009

jezis ze vimenit,samozrejme vymenit

babulka123
22. dec 2009

heni.. hehehe ide ti .. hehehe ale si z komarna mas na to narok.. hehehehhehe robim si srandu..

inak nad tym som uvazovala aj ja ze ako vymenit.. asi ked bude spat nieco poriesim..uvidime..
chcela by som dat tie co dostala od krsnych..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre