Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
22. dec 2009

lenka vy este nedokrmujete? vy ste tiez na um, ze??

babulka123
22. dec 2009

fac.. no chalani su bohovski.. ako keby ich jedna matka mala.. strasne sa podobaju...

lenka_66
22. dec 2009

babul , ja pockam az na gastro.bojim sa mu davat ked v sebe neudrzi nic riedke (caj,voda).som sa pytala dr. ci mu to ze vobec nepije neskodi na oblicky tak ze pokial je cisto na mliecku tak nie.

babulka123
22. dec 2009

aha.. oki..

facovka
22. dec 2009

no,babule takych skriatkov santovskych mam ja,zlobri jedny 😀 😀

facovka
22. dec 2009

no leni,kukam,ze tvoj malinky je tiez bohovsky 😉 ake ma modre ocka,ja som vzdy chcela dietatko s modrymi ockami,mi to nevyslo, fnuk 😉

babulka123
22. dec 2009

fac.. tretia babulka to isti.. hehehe

inak ja som uz aj naobedovana, ninka stale spi..

babulka123
22. dec 2009

lenka maly je strasne podareny..
inak teraz som kukala foto.. maly spava sam v izbe ci ako to mate?

lenka_66
22. dec 2009

fac, dik ale to musis najprv zohnat tatka s takymi ocami.

no idem lebo mlady panko vstal mrzutejsi ako ked isiel spat 😠 😠 😠

facovka
22. dec 2009

babul, tu by som sa hompalala na strome 😉 ale sak mooooooooooooooooooozno ked budem starsia, niezeby som teraz daka mladicA BOLA,ale to uz asi neskoro za 6rokov cca mat este jedno:(to uz nervy nebudem na to mat uplne..

facovka
22. dec 2009

lenka,nas tatko ma modre 😉 ale moje geny su asi silnejsie 😉

bagaja
22. dec 2009

nie nemusí byť tatko s modrými očami, moj mm má sivé ja zelené a Petra krásne modré 😅

facovka
22. dec 2009

no,vidis ako pekne ste to pokombinovali....aj fifo mal este v 5mes. krasne azurove, a potom sa mu zmenili ama zelenohnede 😉

bagaja
22. dec 2009

fac ja čakám že sa zmenia, lebopo kom? neverím že jej ostanú 😉

babulka123
22. dec 2009

baga.. dodatocne vsetko len to naj.. cmuuk aj od ninky..

facovka
22. dec 2009

a mozno jej zostanu,sak uvidis 😵

bagaja
22. dec 2009

babul dakujem 😉

bagaja
22. dec 2009

nervy nervy a nervy 😠 😠 😠 😠 😠

lenka_66
22. dec 2009

babul, ako kedy.zalezi ci tatko chrape abo nie 😀

martinex
22. dec 2009

caute...

tak to bol des,tolko aut a ludi ze dovi dopo... ale nakupili sme, 2 krabice plienok do zasoby a este nejake hluposti..a aj stromcek uz mame,tak ho prave mm dava do stojana... krtko bol perfektny,normalne sa v tom sportaku chytil bokov a potiahol sa do sebu asi 10cm...som kukala jak puk... no proste uz chce mlady pan sediet 😉
ja akurat peciem americke keksy, to som vam davala recept...este spravim linecke,tie plnene kosicky a uz aj bude stacit 🙂
idem pridat fotky

martinex
22. dec 2009

no,prva varka zhorela,lebo som sa tu zabavala 😀

zuzkamilko
22. dec 2009

marti...davidko je podareny na tych fotkach 😀 zlatuckyyyy

martinex
22. dec 2009

zuzi dik 🙂

iveta6384
22. dec 2009

Ahoj dievcata.... Prajem Vam vsetkym Stastne a Vesele s drobcekami. Citam Vas pravidelne, len akosi neprispievam. Ale pisete o vsetkom co zrovna potrebujem vediet, vzdy sa od vas poucim. Pozerala som vase albumy, vsetky deticky su rozkosne. Naozaj sa nam vydarili. 🙂
nas maly uz ma hadam cez 7,5 kg rastie ako z vody. Ale to aj tie vase, ked citam tie vahy, napr. Lenka. My nemame tak castoporadne ako vy na svk, naposledy ho vazili ked mal 3 mesiace no a teraz ma za par dni 4. Kedze sme na umelom mliecku, tak tiez zachvilku zaciname s mrkvickou, som velmi zvedava ako nam topojde. Dufam ze si budeme brat priklad od babulkinej Ninky. Inak maly je super mal obdobie, ze sa chcel nosit, ale uz som ho oducila, ked mam robotu tak vydrzi na hracej deke aj cely den s prestavkami na papanie a prebalenie. Ale lehatko neznasa odkedy v nom musi byt priputany, kedysi tam mohol sediet aj 2 hodiny, teraz o piatich minutach ma nervy. K otacaniu, este sa nam neotaca, 2 krat sa mu podarilo, ale to bolo nahodne. Zato hlavicku drzi uzasne a stavia sa na nohy a normalne na nich ustoji. Ale tolen drahy s nim nacbvicuje taketo veci a ja im nadavam, ze mu to skodi a drahy frajeri, ze ho nauci chodit skor ako sa bude plazit... ale samozrejme ma prisny zakaz. Kupil mu aj ten odrazac, ale taky iny to sa zahakne o dvere, je tam napisane, ze moze sa pouzivat odkedy vie drzat hlavicku, ja ho tam nedavam a drahemu dovolim len na chvilku. K spaniu,cez den nic od narodenia nevie spavat, mal svetle chvilky prvy mesiac, ale inak nic. Cez den 3-4 krat pol hodka. Vonku,vnutri to je jedno,dlhsie nevydrzi. Nenavidi byt v kocari, uz sa to sice lepsi, ale este tak mesiac dozadu som po hodine vonku masirovala s revajucim deckom v jednej ruke a s kocarom v druhej ruke domov. Otras vsetci sa na mna pozerali ako na debila. Dufam, ze na jar, ked uz bude teplejsie a bude sediet tak vydrzi dlhsie. Tak rada by som s nim isla na 2-3 hodinovu rechadzku. A teraz k noci, to spinka ukazkovo. Asi tak od mesiaca,mesiaca a pol spava uzasne budi sa raz alebo max dvakrat v noci. Stalo sa mi, ze sa budil aj castejsie alelen parkrat, viem, ze raz z toho bol spln. Takze trosku o nas. Inak recepty od vas skusam a su dokonale. Dakujem. Stale som a smirujem, takze mam o vas prehlad. Tak pekny den prajem. 🙂 🙂 🙂 🙂

martinex
22. dec 2009

no baby tak toto mam zatial
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21567

inak vazili sme dadika a ma 7,3 kg 😀

iveta6384
22. dec 2009

Matka uzasne... ale ved ako vzdy... Ty ked pecies, varis, vzdy to vyzera supis a verim ze aj chuti. Si sikulka. Ja somnapiekla asi 6 druhov z toho rafaello uz druhykrat lebo sa hned zjedlo... No a dnes som este urobila tie slane. Tie bryndzovniky, co si davala recept a to z listkoveho cesta tu roladu, plnenu syrom a sunkou nakrajanu na koliecka a upecene, akurat to mam v rure. No a to snad staci... Ved je to len pre nas a mojho brata s priatelkou. 🙂

z.vrablova
22. dec 2009

Matka, no neuveritelne cosi... uz na pohlad to vyzera chutnucko... ja mam prave malu na prechadzke s babkou, vylozila som heru a plamarin, idem sa pustit do kolacov.... sa potom pochvalim... (hadam bude cim 😉 ).... ale ja naopak idem skusat 1x v zivote piect... hehe...
Ivetka, pekne o tebe pocut po dlhom case... potesili by nas aj fotky maleho Mattew-a ... neviem to sklonovat... heh...

martinex
22. dec 2009

ivet dakujem za kompliment... ja som musela kolace pred drahym poschovavat,lebo by som mohla vsetko piect znova 😀 ale aj tak mam pocit,ze to bude malo... bude nas 7 na stedry vecer,tak hadam to bude stacit

iveta6384
22. dec 2009

Matka chcela by som sa ta opytat ci tu roladu plnenu syrom a sunkouz listkoveho cesta,ked ju ides piect tak na apieri na pecenie, alebo ako??? Lebo ja som to dala na papier a sa to prilepilo, nie je to take hrozne, ale trochu tej syrovej plnky ostalo nalepenej na papieri.. no co uz musim sa ucit.... 😀

iveta6384
22. dec 2009

Zuzi ja by som ich tak rada pridala len su velke uz som to skusala a neviem to zmensit, ked dam aj edit picture, nikde mi neukaze resize alebo nieco podobne. Tak poprosim babulku, ci jej ich mozem poslat na mail a ona mi ich zmensi. Alebo niekoho kto to vie... Zuzi isto sa ti pecenie podari, ja kym som bola doma s nasimi, tak ma to nebavilo, ale uz piaty rok som prec a varenie a pecenie zboznujm, len tonema moc kto pojest, potom volam vsetkych susedov. Este co sa tyka varenia drahy zje, ale kolacovy moc nie je. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre