Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
24. sep 2009

leri.. aky cajik pijes??

leri
24. sep 2009

babul, zmes: mata, medovka, salvia, oregano............to oregano tam robi divy..........je celkom dobry, mam ho pit 6x denne.........len nech vas baby nenapadne ho pit pokial chcete mat mlieko, lebo to je na znizenie tvorby 😀

babulka123
24. sep 2009

leri IP a mimochodom dakujem .. zabudla som napisat..

leri
24. sep 2009

babul, neni zaco 🙂

sisulka7
25. sep 2009

dobre ranko, tak otvaram dnesok po uplne fantastickej noci, nasa mala zaspala vynimocne uz o pol desiatej a zobudila sa az o stvrtej, to je nas rekord, vecer som mala cas aj troska popratat, lebo cez den je to taky urevanek, ked sa jej nevenujeme uz je zle. Vcera som umyvala riad na 4 x. Teraz pytala papat este o 6, asi dobieha ten deficit 🙂 a driemka v lehatku.

babulka123
25. sep 2009

ahojte, takze ako som sa bala tak parada.. od pol 8 do pol 3, od pol 4 do pol 8.. ze suuuuper..

lulu73
25. sep 2009

babul...my nespime skoro vobec

babulka123
25. sep 2009

ako to???

lulu73
25. sep 2009

neviem...stale je hladna

babulka123
25. sep 2009

lulu kolko ti vydrrzi bez jedenia.. a iba v noci alebo aj cez den? moze byt teraz ten rastovy spurt, lebo predtym si hovorila ze pekne spala..

lulu73
25. sep 2009

aj cez den,aj v noci...aj kazdu hodinu

babulka123
25. sep 2009

skus napisat annag. poradi ti ... nech nestratis mliecko..

lulu73
25. sep 2009

ved asi napisem..UM sa mi moc nechce davat

babulka123
25. sep 2009

noo ak nemusis nedavaj.. my ako vies musime prejst.. a v noci som jej dala flasku , vydudlala si 80 mil. a zaspala.. ale to by aj tak lebo bola taaaak unavena..

lulu73
25. sep 2009

ja si myslim, ze ju aj trosku brusko hneva a aj ma slaby reflux, cize to su veci co ju otravuju a nedovolia jej kludne spat...Ninka zjavne nema ziadne boliestky chvalabohu a preto ti tak krasne spinka...nema dovod sa budit...nasa Emma aj zaspi, lebo je unavena a o chvilu uz placka...ale place od bolesti, nie od hladu...len vcera a dnes sa k tomu pridal aj hlad...mozno je to ten spurt...ved uvidime....vravim si ze je to stav docasny a vyrastieme z toho...len by som sla uz aj do vane, ale co s tou kukuckou urobim? premyslam ze si ju dam do lehatka a zoberiem do kupelne 🙂

leri...super s tym prechladnutim...jak to ja nemam rada tie stavy...hrdlo,hlava,kosti,sopel,kasel ☹ myslim na vas

lulu73
25. sep 2009

a co mas s kostami? sa ti nejak odvapnuju alebo co?

babulka123
25. sep 2009

hej hej .. moj celozivotny problem.. ale nevadi , zaklad som jej dala a to je hlavne..

chrustik1
25. sep 2009

Ahojte maminy, chcem sa popýtať tých, čo už máte deťúrence, že ako dlho môže trvať ten problém s prdíkmi a kakaním? My to máme už takmer týždeň a som z toho hotová. Plačká malinký, plačem aj ja s ním. Tak strašne mi ho je ľúto. Včera sme celý deň nespinkali, dnes už spinká hodinu, hádam mu to vydrží. Keby tak existovalo niečo čo mu pomôže na celý deň, kakáme iba cez RR.
Počula som, vraj pomôže kúpanie, neviete či to je pravda? Lebo nám dr. odporučila kúpať tak raz za dva dni ale keby to pomohlo tak radšej by sme aj každý deň kúpali.

babulka123
25. sep 2009

chrustik.. neviem ti presne povedat ale my napr. kupeme kazdy den..
mala je potom max spokojna.. a s RR opatrne, ked si na nu zvykne bude mat vacsie problemy..
skus skor masirovat, pocvicit..
nozicky prikladat k brusku, prava ruka, lave koleno a naopak.. do kriza..

a bohuzial v 21 storoci ti dr. povedia len vydrzat.. vraj okolo 3 mesiaca by to malo prejst..

martinex
25. sep 2009

dobre ranko...

tak my sme spinkali celkom fajn, od 10tej do 3tej, potom do 7mej a do 9tej...tak som aj vyspata... a teraz maly zase spinuska na gauci v obyvacke 🙂 ako velky chlap...

rano trapilo brusko aj nas,nevedel sa vykakat,tak som mu nozky tlacila k brusku a tak s nimi cvicila..po asi 5min pri kazdom zatlaceni kakol ci prdol...to ste mali vidiet ten usmev 😀 a samozrejme prekakal aj body aj teplaky..tak sme sa museli prezliekat 😀

lenka_66
25. sep 2009

mati poznam ten blazeny usmev a zboznujem ho.

chrustik mne marek do 5 minut prdi po masticke PUPIK v lekani pytaj.s RR abo teplomerom pomaly lebo sa nebude vediet neskor vykakat sam.daj ak myslis ze uz je total plny no len kusok dalej mu pomahaj tlacit.my byciklujeme stale , kazde prebalovanie aj tak len ako zabava.no a este ,,pochodujeme" a ideme po ,,schodoch".

chrustik1
25. sep 2009

Tak toto som netušila, že to môže mať také následky. Dr. iba povedala, aby sme si ju kúpili na najhoršie. Ale keď sme zistili, že keď sa po nej vykaká a vyprdká a je spokojný tak sme začali dávať skoro pri každom prebaľovaní včera a aj dnes som už použila dvakrát. Včera mi tak krásne po nej večer zaspinkal a spal ako predtým do tretej a potom do siedmej. Deň predtým sme rúrku nepoužili a budil sa častejšie a ešte s obrovským plačom.
Manžel kúpil akúsi mastičku Dr. Hoj alebo tak dáko sa to volá, s tou skúsenosti nemáte? Či mám kúpiť radšej ten pupík? Ako často môžem mastiť tými mastičkami?

adenka
25. sep 2009

ahojte,

tak mna vcera zacalo boliet hrdlo a v noci som uz nevladala ani prehltat...kloktam salviove kloktadlo a dala som so doniest paralen..myslite ze mozem paralen?? musim sa dat skoro dokopy, lebo malinkej zacalo slzit oko tak sa bojim ze aj ona je nakapata ☹

nam pravidelne o 4tej rano zacinaju koliky...2 hodiny stona zo sna a potom sa zobudi a place...a od tej doby mi zaspi pravidelne az o 11. medzi tym po troskach papa, alebo sedi v sedacke alebo ju nosim v nosici..tam mi po 10 minutach zalomi a uz ju supnem do postielky... ale od vcera ma taku hustejsiu stolicu...je to normalne?? zacala som jej davat vodicku, lebo to ma asi z toho UM. ale dnes mi nalozila 2 plienky 😵 ...len ten plac pri tom ☹

lenka vam uz nech rychlo prejdu tie 3 mesiace lebo sa celkom vystavis....nezavidim a drzim palce nech sa to zlepsuje... neskusala si nejaky nosic? pre mna je to uplny zazrak...

leri skore uzdravenie zelam 🙂

lenka_66
25. sep 2009

aden , paralen podla mna ano .salvia sa vobec nesmie v // tak neviem ako pri babatkach.inac aj ibalbin na 100 % mozes.
s nosenim mi je to jedno lebo stale trpi chrbtica 😠 .

chrustik ak pomoze dr.hoj tak len dobre.pupik do 3 e kupis

martinex
25. sep 2009

aden paralen mozes...ja som si ho davala na bolest zubov

lenka_66
25. sep 2009

aden hehe my 4 rano kakame 😀 .budem na teba mysliet 😒

adenka
25. sep 2009

lenka ja salviou len kloktam a neprehltam ju...nie je tam napisane ze sa nesmie tak teraz vaham 😕
a mne mm kupil manducu... je rozlozena tak ze ti rovnomerne zatazuje chrbat, mna neboli vobec ked ju tam mam...vcera som tak supala zemiaky, vesala pradlo a uplna pohoda...
hehe tak tlacte silnejsie mozno aj za malu vytlacite 😀

adenka
25. sep 2009

lenka vy ste na UM..a.ku stolicu ma maly?? ozaj a ako ho mas v postielke? nesmyka sa ti dole?

lenka_66
25. sep 2009

aden zltu - slnieckovu raz ako pastelina inokedy makksia.este sme v spalni tam sa mi nesmyka no v postielke neviem ako spravim

adenka
25. sep 2009

lenka aj mala ma taku plastelinovu a potom uz druha varka je celkom riedka...tak je to asi tym UM...budem jej davat vodicku pocas dna...
a v spalni ho mas na rovnom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre