Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
29. dec 2009

deina, nie a asi ani nebudem. neviem. Nejako ani v byte nemám toľko miesta, aby sa mohol preháňať s tým, ale švagriná mu kúpila takú hračku čo tlačiť treba ked chodí. No neviem to normálne popísať. 😀

eviqa
29. dec 2009

no, ideme von, lebo tu niekto vrta a malý nespí, pá

martinex
29. dec 2009

ahojte..

tak sme dneska spojazdnili stolicku na papanie, kuk fotky...malemu som odstriekala trosku mliecka do misky a papal pri nas v kuchyni lyzickou...no utlct sa mohol po tom 😀 lyzicka je nas kamarat 😉

rene82
29. dec 2009

mati šikulko je davidko. 😵

henrieta76
29. dec 2009

ahojte
chcem sa vas opytat tie ktore dojcite nestalo sa vam ze ste mali krv v plienke?teraz som zbadala v gretkinej plienke take cervene ciarocky akokeby nitky.dost som sa zlakla.

deina2005
29. dec 2009

no mozno len jaj praskla nejaka cievocka stava sa to ked tlaci silnejsie

blazka24
29. dec 2009

ahojte babule, ruším sľub čo som dala starému že cez sviatky nekoníkujem, ale šak nech ho para tlačí keď je v robote a malý mi spí - my sme už 5 mesačný veľký chlap tak sme sa prišli pochváliť 😀

martinex
29. dec 2009

heni lenke sa to stalo minuly tyzden... doktorka povedala ze to ma sledovat a ak by bolo viacej,volat... tak podla mna aj ty,sleduj a uvidis...

blazka gratulacia... tak za chvilu uz aj na pivo mozu mladenci vybehnut 😀

mima3
29. dec 2009

ahojte dievčatá, hlásim sa po dlhej dobe.. musím si vás aspoň trošku dozadu počítať, lebo nie som v obraze o čom tu keckáte. verím, že všetky augustové pokladíky sú zdravučké. my sme mali trošku problémy s pokožkou, ale zdá sa, že sa to už ustáluje, teda, že malý z toho vyrastá a 2krát mal soplíky, inak všetko ok zatiaľ.

bagaja
29. dec 2009

heni aj my sme občas našli také krváve vlásočky v plienke ale nič viac, tak len sleduj, mne dr. povedal že to sa môžu ešte črievka troška čistiť 😖

no a boli sme v meste na nákupoch a iba som sa nasrala, zľavy žiadne, iba kopec ludí no na ho... 😠 a samozrejme že mm bol na vine že som si nič nekúpila 😀

bagaja
29. dec 2009

mati a čím začneš zeleninkou?

henrieta76
29. dec 2009

baby dakujem,dufam ze v dalsej uz nic nebude.
inac mame 8630g a 74cm,neotacame sa lebo mame tazky zadok len dviha hlavu a nohy mysli si ze sa jej tak podari sadnut si.

babul vidim ze dnes si bola u nas v komarne skoda ze sme sa nedohodli mohli sme si dat kafco.som zvedava ci si si zobrala ten kocik.

henrieta76
29. dec 2009

baga v madarsku maju obrovske zlavy ale to ti je asi naprd 🙂

bagaja
29. dec 2009

heni pekná váha...

no veru madarsko mi je na prd, ale furt vravím že u nás je to na ho... 😠

martinex
29. dec 2009

baga mrkvicka, zemiacik, brokolica a tak dalej..dr povedala,ze ked budeme papakat tak 3-4 druhy zeleniny mam dat aj masko...

heni pekne vazite... a babul ma ten kocik, pisala mi sms 😀

henrieta76
29. dec 2009

dakujeme no je to papkacik som zvedava ked zacneme s prikrmami.

super ze ho zobrala.len skoda ze sme sa nestretli.

mne tiez sestricka povedala ze mozme zacat,ale ja som obidve deti zacala prikrmovat len ako 6 mesacne a kedze gretke moje mliecko zatial staci tak este mesiac pockam.

inac baby to ockovanie na rotavirus je asi fakt dobre,cela rodina sme prekonali crevnu chripku a ona nastastie nic.

eviqa
29. dec 2009

tak sme doma, boli sme na hlavnej, trochu sme vymrzli. dali sme si langoš, ale nejako mi nesadol.

marti, malý nádherne sedí. On už sedí aj sám?
heni, držíme palce, aby to naozaj nič nebolo

babulka123
29. dec 2009

ahojte.. heni.. rada by som ale ponahlali sme domov.. ale som rada.. kocik je doma, uz bola aj testovany, boli sme so sestrou vonku tak synovec testoval..
je teda tazsi ako ten moj.. ale sak to som vedela.. ale je super, odpruzeny, nema chybu.. som happy ze ho mam, pridam potom aj foto.. marek sice pindal ze dalsia raroha, blbo sa nam zmesti do auta , ale prave preto si nechavam aj ten co mam.. a ked pojdem niekam s nim tak ten bude stacit..

ked pojdem sama tak ho do auta nejako dostanem a pohodicka.. ja som rada... takze tak..

babulka123
29. dec 2009

kuk foto..

lulu73
29. dec 2009

dobry vecer vospolok

zda sa ze tu nie ste..teda okrem babulky...pekny je ten kocik...a v skratke, preco si kupovala dalsi? kolieska ci co ti nevyhovovali?

ked bude mala sediet, vymenim vanicku za sportovu verziu a na leto by som chcela tiez kupit nieco lahke, skladne a jednoducho skladatelne

mamicky co kojite, mam na vas taku osemetnu otazku...ako casto kakaju vase deti? 😅

perla200
29. dec 2009

lulu vitaj...dnes sme kakanicu este nepreberali🙂))))))))))))))))))))))) ale nie....ja neviem ja nekojím:( ale prajem pekný večer ja idem do večných lovíšť 🙂

leri
29. dec 2009

lulu, ahoj 🙂
u nas sa kaka kazdy den, niekedy aj styrikrat a poriadne az na chrbat 😀 ale dnes napriklad vynimocne nenalozil vobec

leri
29. dec 2009

co ale neznamena, ze to este do polnoci nestihne 😀

babulka123
29. dec 2009

lulu v skratke.. ja vacsi, priestranny, lepsie kolieska.. , lepsie pruzenie.. proste o niecom inom ako som mala..
ale ten si nechavam este.. ako zalozny do mesta..

deina2005
29. dec 2009

lulu kojene deti kakaju aj 1x do tyzdna

martinex
29. dec 2009

ahojte...

babul tak parada ze mas poriadny kocik,na tie nase chodniky...

lulu mi kakame 2-3x denne

eviq sam este nesedi,ale v tej stolicke je vzadu taka vlozka-kupili sme v Ikea a do predu som mu dala uterak,lebo trdlo sa rad hojda a vpredu je drevo,tak aby sa nedobil...

heni ja chcem uz zacat,lebo chudak slinky mu tecu ked vidi ako jeme...dnes vol taky spokojny ked papal s nami... citil sa dolezito a dospelacky 😀

martinex
29. dec 2009

no kde ste vsetky? kurna ze ja vzdy pridem ked tu nikto neni 😉

iveta6384
29. dec 2009

Ahojte, ako sviatkujete???
Ja co som konecne trosicku schudla uz mam isto patkrat spat. Kedze su tu nasi, tak sa obzierame. Nechutne... 😀 😀 😀

Matka Davidko sikulka, krasne si tam sedka. 🙂

Dnes som kupila mrkvu, zajtra to chcem skusit prvy krat, tak som zvedava ako mu to pojde dole krkom. Mal by si brat priklad od babulkinej Ninky a od Z. Vrablovej Kristinky.

iveta6384
29. dec 2009

Aaaaaaaaa dnes 4 mesiace, uz sme veliky... 😵 😵 😵 😵 . Kedz sme sa narodili medz poslednymi... Myslim, ze uz len Uankab bola po nas 🙂

babulka123
29. dec 2009

ivet..hehehe dnes 140g a ziadne mlieko.... uz sme velkacky..

inak baby , ako tak kukam von tak som ten kocik kupila v hodine 12... osobne som take strasne velike vlocky este nevidela.. paraaada...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre