Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bay
30. dec 2009

Juj to uz vsetky idete prikrmovat? 😅 Ja sa vytesujem ze este 2 mesiace nemusim
😀 No tak u nas nehrozi. A z jedenim ma dost hneva 😠 😠 Cez den medzi jedlami vydrzi 3-4h a v noci sme hore kazde dve hodky (je presny 😀 😵 ). Potom jedlo o pol siestej, a o siestej sa uz chce hrat 😝 A dalsie jedenie okolo deviatej.

A od utorka zaciname plavat
😵 joj ale sa tesim

lenka_66
30. dec 2009

mati chuda , to poznam marek spal dokopy cez den hodinu cca ako 6tt ale to bolo zase svine koliky 😠

martinex
30. dec 2009

no spat nebude a nebude.... oci si pretiera,unaveny je a spat ani za nic

babulka123
30. dec 2009

matka ani v kociku?

lenka_66
30. dec 2009

mati , skus mu dat na noc kvapky fenistil.nam ich dala doky ze ak ho nieco svrbi abo tak tak to prejde a bude po nich spat.moze 5-6 kvapky ale mne aj po 4 odkvecol ked ho trapil ekzem

martinex
30. dec 2009

babul a kde s nim mam ist v tomto pocasi? okrem toho na chrbte mi nezaspi a na brucho ho nemozem dat kvoli kapucni...

lenka myslis ze to pomoze? uz som dal vcera chamomillu na zuby,aj ten gel aj cipok a kukaj co bolo... inak zatial mame 37 teplotu....hadam nestupne 😒

iveta6384
30. dec 2009

Ahojte maminy,

Matka vsetko najlepsie Davidkovi k meninam... 🙂 Tie zubky to je des, drzim palce, nech to mate cim skor za sebou, aby ste sa uz obaja konecne vyspali.

Fac super, ze malemu uz je lepsie, snad ich coskoro pustia. Ty si hlavne trochu oddychni, ked mas moznost. 🙂

leri
30. dec 2009

ahojte,
u nas je to tiez brutus........cez den vkuse na rukach a len s mamou.......a v noci hore kazde dve hodiny na jedenie a medzi tym asi 100x cumel davam, takze som hore skoro stale.......nie je to spanok ale iba driemanie.......musime to len vydrzat.....a cez den da maximalne 3 take dvadsat minutove mikrospanky........ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .........raz ho to omrzi a zisti ako je dobre spat 😀
u nas prikrmy tiez az niekedy vo februari budem riesit

eviqa
30. dec 2009

mati, chudatenko ☹ takéto stavy zvykne mať občas aj náš. Vtedy pomáha ked mu spievam, hladkám, a pomojkám. Aj teraz na obed sme to absolvovali, konečne zaspal a prišil mm domov ako veľká voda, tak je zasa hore. A spal asi 15 min 😠

babulka123
30. dec 2009

takze ja s nasim 2 hod. spankom na balkone nebudem provokovat..
a prave dotlacila zeleninky cca 140g,.. a uz aj tlaci do plienky..

leri
30. dec 2009

alex taha dnes uz druhych 20 min. takze sup sup vycikat, umyt riad a nieco zjest 🙂 a potom do roboty spolu pojdeme 🙂 ninka je proste vzorove babatko...len to nezakrikni 🙂 az potom uvidis "od coho psi dochnu" 😀 😀 😀 bodaj by vam to vydrzalo 🙂

martinex
30. dec 2009

my spime od druhej,nakoniec po velkom kriku zaspal na cicke,tak som si dala slofika pri tv 😉

idem este vylozit nohy,kym spi...potom budeme zurovat az do vecera 😉

leri
30. dec 2009

viete co sa mne dnes stalo? mali sme navstevu a alexa som mala na rukach drzala som ho zvislo tvarou od seba takze som na neho nevidela......teda ani som si ho moc nevsimala, pomrnkaval, a zrazu len kukam a jemu hlava visela dole.......zaspal "nastojaka" 😀 skoda ze zase len na 20 minut

perla200
30. dec 2009

no čaute...tak ani ja nebudem provokovat s nasimi hodinovými spánkami doobedie a 3,5 hodinovými poobede....🙂)) ale nie dievčatá...ako viem čo to je, ani my sme prvých 7 týždnov vôbec skoro nespávali kvôli kolikám takže viem aké je to náročné...

leri - alex je riadna osobnost🙂)))))))))))))))) robí si čo chce....ten ta dá na poriadok hned raz dva:!))))))

babulka123
30. dec 2009

xz,,kzsxmjnuh utgyfhjghhh
\8

ninka zdraviiiii

lenka_66
30. dec 2009

no zahada suchej plienky asi vyriesena\\rano klusem s mocom do labaku asi infekcia

facovka
30. dec 2009

lenka,drzim palce nech to dobre dopadne, 🙂
ivet,fifa uz pustili,len je u svokrovcov s mm,nech nenakazia oliho 😒
leri,no takto podobne spime/nespime aj my ☹

lenka_66
30. dec 2009

mati , ten fenistil je nieco ako dithiaden

fac,diik no aj vam uz mohlo dobre dobre byt

a ze vraj vsetky deti 5-6 mesiac musia na kontrolu mocom.tak sa teste hlavne tie co mate dievcata.odchytavanie mocu vas zabavi 😀

henrieta76
30. dec 2009

ahojte
no lenka mi sme uz boli no poviem vam zabava to fakt bola.radim nakupit dievcatam aspon 5 sackov kedze lekarka da len jeden a na prvy krat sa to urcite nepodari. nam vysiel 4 pokus.

blazka24
30. dec 2009

dievčatá tak vás idem pozdraviť, zase porušujem pravidlo - stop koníku cez sviatky...........
zajtra ideme hore na liptov tak som zvedavá ako prespíme cestu 😖
odchytávanie moču nás čaká v januári lebo tiež musíme tete dokyne doniesť moč a nám pre istotu ani sáček nedala vraj si máme kúpiť v lekárni - to mám inakšiu herečku čo?

tak sa mi zatiaľ majte a nech je ten nový rok lepší ako ten starý - idem robiť ešte slané pečivo k šampanskému 😕

uankab
30. dec 2009

ahojte,
mati, fac, pridavam sa k vam do klubu... magdalenka je tiez hore skoro stale, zasa sme mali obdobie ked chcela papat kazde 2 hodiny !! vcera som bola pri nej kazdu hodinu, no som dooost rozbita... tiez nam idu zubky, vsetko davame do pusy, slintame, mame vyhodenu ritku... dnes doobeda nechcela vobec zaspat, nakoniec mi zadriemala na pol hodinku na prsniku, teraz nastastie spinka v kociariku (isla som s nou v dazdi von, ludia si museli mysliet ze som sisi)...
inak ja ked v noci nevladzem, tak zobudim manzela, podam nakojene dievcatko a spim 😉

lulu73
30. dec 2009

helou

dakujem za prispevky o kakani, my patrime do kategorie aj 3-4 krat za den

a v noci nespime ....chamomila nezabera,ani cipky, asi to nebudu zuby, aj ked mala slinta a ide si ukusat ruku...a aj moju...pisem si druhy den kedy sa budi a hladam dovody...zatial som neprisla na nic co by otriaslo historiou vyvoja 4 mesacneho dietata

v noci cca od polnoci sme hore kazdu hodinu a pol...to je jedina pravidelnost ktoru mame 😒

dnes v noci sme same, tatino siel odviezt dievcata domov....ja tu varim kapustnicu na zajtra,v dome smrad ako v Carihrade a teraz ma tak napadlo, co ak sa mala budi na mm chrapanie???, asi mm vystrnadim na nejaky cas zo spalne aby som mohla pokracovat vo vyskume

babulka123
30. dec 2009

lulu .. nooo u nas to bolo chrapanie. zistila som ze ak v noci necham malej otvorene dvere do izby tak sa budi ak su zavrete spi do 5 do rana..

babulka123
30. dec 2009

noo nikto nikde.. idem spat.. cmuuk

lenka_66
30. dec 2009

blazka aj ja som si kupila .jeden stoji 20centikov

babulka123
30. dec 2009

inak baby prave som nad tym tak rozmyslala ze sa uz pozname rok... to by chcelo aj nejake stretko..

lenka_66
30. dec 2009

babul hej , hlavne spojit vychod a zapad .to pre teba malinka bude 😀 😀 😀

lenka_66
30. dec 2009

inac sa priznam ze obcas kuk do augus 2010 a spominam ako sme my riesili problemy napr.zvracanie - adenka urcite nezabudla 😉

babulka123
30. dec 2009

nooooooo..... ale co takto na jar.. niekde v strede.. na predlzeny vikend.. to by mozno slo..

lenka_66
30. dec 2009

babul no nebolo by zle , no KE maju problem tu (asi pockame na aden 😀 )nieto este sa trepat niekam na kraj sveta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre