• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
inak babul ty si ina zena.to nie kazda dokaze.ze spi(prispevok vyssie) a aj erdzi :grinning:
30. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, stale lepsie spominat ako sa obavat ze k nim budem patrit :grinning: :grinning: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning:
30. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.. prepac.. chytila ma nostalgia a tak som si citala svoj porod v priamom prenose.. heheheh bola to nahodou docela srranda..

a preco maju KE problem.. ved nie na kraj sveta.. staci len niekam na sredne slovensko.. hehehe
30. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri sak v auguste hadam uz budes na 100% vediet co a ako :grinning:

babul, no my sa tu nevieme stretnut furt nieco / dakto.preto my stred pripada ze kraj sveta
no sranda bola ale komu ako :grinning: .taka leri a nepamatam kto este ,hlavne marek asi nie :grinning:
30. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.. ja zvladam vseetko.. hehehe
ale nie lahla som a nejako neviem zaspat.. tak som este otvorila NB..

oki, tak to presunieme este o rok.. ved nech pride aj leri s oboma detmi.. heheheheheh leri .. ako ? uz si si robila ten test..???
30. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul , nemoze testovat bo milana by vystrelo a leri nemoze rikovat ze ostane vdova :grinning:
30. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa po nekonecnych dnoch bez PC
30. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. takze caka co v auguste.. ze boli ma brucho a zrazu budu 4.. ok.. aj tak sa to da.. hehehehe

z.. no vitaj.. uz som rozmyslala co je s tebou .. ako Kristinka a papanie?? ved si mi tu chybala..
30. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dalsia zavisla ? :grinning:
30. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristinka pokladik, co sa spania tyka... papa aj 3-4 druhy zeleninky spolu bez problemov - nevazim, ale max 60ml UM dopija, masko zacneme az po 6 mesiacoch, co bude o tyzden, olizuje nozicky, za 2 sekundy sa pritiahne do sedu, na brusku sa plazi za hrackou, preklada si hracky medzi rukami akoby to vedela odjakziva, cumel si dava do pusinky sama, aj vybera, zacala vydavat nove zvuky, striedaju sa dni, kedy sa jej pusinka nezavrie a dni, kedy drzi bobrika mlcanlivosti.., kaka aj 2-3x denne (extrem bol 6x po dvoch dnoch nekakania :grinning:), a este kopec malickosti, ktore ma momentalne nenapadnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A este ja som znova chora, hrdlo v plamenoch, priedusky, uz nastastie bez horucky... :frowning2:
Sviatky ok... 26.12 mse boli s mm na Stefanskej zabave do 3ej rana, Kristinka 1x spinkala u nasich.. ani netusila, ze sme prec... moje zlate..
30. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ahojte,

hlasime sa po ockovani mame 7710 g :sweat_smile:. Inac ockovanie pich s placom inac OK. Hadam vsetko OK ale vecer sme boli mrzutko. Nas spanok v noci fajn, my sme si vsetko vycerpali na konci tehu a do troch mesiacov tak verim ze uz bude dobre.

Lenka infekcia? To ako na to dosli? Inac odchyt mocu velka sranda, hlavne ked cihas o tretej v noci a nakoniec Ta ocika a skumavka prazdna :grinning:.

Leri, Aden podla mna nie ste tehu. Len pri kojo sa mrsi vselijako takze je normalne ze ste ju raz mali a potom aj tri mesiace. Ja zatial nic a verim, ze este to takto chvilu potiahneme.

Fac ako ste to mali s Fifom ked bol maly? Bo mam pocit, ze pri Olim si to vsetko "vyzeres". A co zajtra na silvestra? Budete spolu ci ako?
30. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavisla? jasneeee... mali sme total zavireny pocitac, tak nam kamarat musel komplet preinstalovat windows... katastrofen... verte, aj vy ste mi chybali. :wink:
30. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, nahodou marek sa vtedy tiez celkom bavil :grinning: a hlavne spolupracoval :grinning:
no a test som nerobila, lebo bojim bojim,ale mrcha nikde, iba tmavohnede spinenie chvilami slabucke.......a vdova nemozem byt sak nie sme zobratyyyyyyyyyyy, takze toho sa ja vlastne bojim, ze nebude vdovsky, musime svadbu rychlo spravit :grinning:
baby, ale akoze si robime srandu, ale mna vazne drbne
zuzi jeeej to musi byt zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
z.. no proste paraaada.. tesim sa s vami..

kolka.. no pekne ze sa aj zastavis.. gratulujem k vahe.. a dufam ze ockovanie bude ok..
my ideme na zaciatku roka tak uvidime..

leri a nieco pre teba.. okopirovala som ... toto si pisala pred rokom..
citujem:

leri • 1d • 31. dec 2008 o 19:01

lenze ja nezvraciam, ani nemam pocit ze by mi nejako od zaludka bolo zle ..........mne je zle ako ked som velmi hladnaaaaaaaaa, iba taky dost blby pocit je to......ale pochybujem, ze su to tie nevolnosti ....... aj ked ani toto nie je ktovie co . Uz viem co je to ten "cudny pocit" a dufam, ze to prejde........ked ja budem vraciat tak to uz bude amen gloria, lebo to ja vazne neznasam
30. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, Kristinka je sikovnica :dizzy_face:.
30. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka, lenze mne byva aj zle, ta mrcha by ma ani tak netrapila, iba by mi potvrdila ze mi byva zle z niecoho ineho
30. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka... ta citacia Leri :grinning:
30. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to pekne oziva

kolka no dr. podla priznakov usudila , rano nesiem moc a do 15 min.vysledok tak sa uvidi.
ozaj dnes mi kazala stahovat predkozku.vy tiez bo ja doteraz nie.
babul ty asi tiez nie :grinning:

leri ano spolupracoval ale urcite aj moc bal
30. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, kurnik sak to ze ten "blby pocit" mam aj teraz, akoze dik .........si mi pomohla :grinning:
30. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik aj so spanim, nespanim...doteraz som citala na nete rozne clanky o spani http://www.koliska.sk/Tazkosti_s_dojcenim%5Cnocne.htm
jeden vam posielam, aj ked nic noveho asi nebudete citat

leri...ta drbne? ved ta uz par krat drblo, aj o zem, aj o stenu, tak co, mas v tom trening...a ti vravim, tehu nie si
30. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.. dnes mam nejaku nostalgicku naladu.. asi to ze koniec roka a tento rok bol teda vaaaazne zlomovy v mojom zivote..
30. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babol a to si skade vyhrabala :grinning: , nechces byt nasa kronikarka :grinning: :grinning:

kolka drzim palce nech ockovanie prejde bez nasledkov a vaha krasna
30. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co.....aspon mate trochen vzrusa aj ked nebudem tehu :grinning: ak nebudem tak prisaham, ze na jeden den prestanem kojit a ozeriem sa :grinning:
Babul asi nie :grinning: :grinning: :grinning:. Nie my nestahujeme ani sa nema iba tak trosiliiiiiiinku ked cistime ale velmi jemnucko a malinko.

Inac Lenka Leri vobec nechapem tu vasu diskusiu :sweat_smile: .
Leri, ked uz mas ten test doma, skus prekonat 5 min strachu a ocikaj ho... sebe zarucis kludnejsi spanok a nas zvedavcov uspokojis, nech je uz vysledok akykolvek... verim, ze ty to zvladnes za kazdych okolnosti... :wink:
leri. sak ja v dobrom len aby si vedela.. hehehe si robim srandu .. ale drzim palce.. cmuuuk

lenka co ja ??? co nie som ???
Babul inac mile od teba, este ze som neprispievala na zaciatku tehu bo by ma slahlo v case neisoty to citat.
30. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka, spominame na online porod babulky, ze ako nam pisal jej mm a spolupracoval s nami, sak ty musis vediet o com tocime, ved si tu bola so mnou :slight_smile:
30. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka..hrabem sa v starom auguste 2009.. docela sranda..
30. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok