Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
30. dec 2009

inak babul ty si ina zena.to nie kazda dokaze.ze spi(prispevok vyssie) a aj erdzi 😀

leri
30. dec 2009

lenka, stale lepsie spominat ako sa obavat ze k nim budem patrit 😀 😀 😖 😖 😖 😀

babulka123
30. dec 2009

lenka.. prepac.. chytila ma nostalgia a tak som si citala svoj porod v priamom prenose.. heheheh bola to nahodou docela srranda..

a preco maju KE problem.. ved nie na kraj sveta.. staci len niekam na sredne slovensko.. hehehe

lenka_66
30. dec 2009

leri sak v auguste hadam uz budes na 100% vediet co a ako 😀

babul, no my sa tu nevieme stretnut furt nieco / dakto.preto my stred pripada ze kraj sveta
no sranda bola ale komu ako 😀 .taka leri a nepamatam kto este ,hlavne marek asi nie 😀

babulka123
30. dec 2009

lenka.. ja zvladam vseetko.. hehehe
ale nie lahla som a nejako neviem zaspat.. tak som este otvorila NB..

oki, tak to presunieme este o rok.. ved nech pride aj leri s oboma detmi.. heheheheheh leri .. ako ? uz si si robila ten test..???

lenka_66
30. dec 2009

babul , nemoze testovat bo milana by vystrelo a leri nemoze rikovat ze ostane vdova 😀

z.vrablova
30. dec 2009

ahojte, hlasim sa po nekonecnych dnoch bez PC

babulka123
30. dec 2009

aha.. takze caka co v auguste.. ze boli ma brucho a zrazu budu 4.. ok.. aj tak sa to da.. hehehehe

z.. no vitaj.. uz som rozmyslala co je s tebou .. ako Kristinka a papanie?? ved si mi tu chybala..

lenka_66
30. dec 2009

zuzi dalsia zavisla ? 😀

z.vrablova
30. dec 2009

Kristinka pokladik, co sa spania tyka... papa aj 3-4 druhy zeleninky spolu bez problemov - nevazim, ale max 60ml UM dopija, masko zacneme az po 6 mesiacoch, co bude o tyzden, olizuje nozicky, za 2 sekundy sa pritiahne do sedu, na brusku sa plazi za hrackou, preklada si hracky medzi rukami akoby to vedela odjakziva, cumel si dava do pusinky sama, aj vybera, zacala vydavat nove zvuky, striedaju sa dni, kedy sa jej pusinka nezavrie a dni, kedy drzi bobrika mlcanlivosti.., kaka aj 2-3x denne (extrem bol 6x po dvoch dnoch nekakania 😀), a este kopec malickosti, ktore ma momentalne nenapadnu... 😝

A este ja som znova chora, hrdlo v plamenoch, priedusky, uz nastastie bez horucky... ☹
Sviatky ok... 26.12 mse boli s mm na Stefanskej zabave do 3ej rana, Kristinka 1x spinkala u nasich.. ani netusila, ze sme prec... moje zlate..

kolka1
30. dec 2009

Ahojte, ahojte,

hlasime sa po ockovani mame 7710 g 😅. Inac ockovanie pich s placom inac OK. Hadam vsetko OK ale vecer sme boli mrzutko. Nas spanok v noci fajn, my sme si vsetko vycerpali na konci tehu a do troch mesiacov tak verim ze uz bude dobre.

Lenka infekcia? To ako na to dosli? Inac odchyt mocu velka sranda, hlavne ked cihas o tretej v noci a nakoniec Ta ocika a skumavka prazdna 😀.

Leri, Aden podla mna nie ste tehu. Len pri kojo sa mrsi vselijako takze je normalne ze ste ju raz mali a potom aj tri mesiace. Ja zatial nic a verim, ze este to takto chvilu potiahneme.

Fac ako ste to mali s Fifom ked bol maly? Bo mam pocit, ze pri Olim si to vsetko "vyzeres". A co zajtra na silvestra? Budete spolu ci ako?

z.vrablova
30. dec 2009

zavisla? jasneeee... mali sme total zavireny pocitac, tak nam kamarat musel komplet preinstalovat windows... katastrofen... verte, aj vy ste mi chybali. 😉

leri
30. dec 2009

lenka, nahodou marek sa vtedy tiez celkom bavil 😀 a hlavne spolupracoval 😀
no a test som nerobila, lebo bojim bojim,ale mrcha nikde, iba tmavohnede spinenie chvilami slabucke.......a vdova nemozem byt sak nie sme zobratyyyyyyyyyyy, takze toho sa ja vlastne bojim, ze nebude vdovsky, musime svadbu rychlo spravit 😀
baby, ale akoze si robime srandu, ale mna vazne drbne

lenka_66
30. dec 2009

zuzi jeeej to musi byt zlate 😵 😵 😵

babulka123
30. dec 2009

z.. no proste paraaada.. tesim sa s vami..

kolka.. no pekne ze sa aj zastavis.. gratulujem k vahe.. a dufam ze ockovanie bude ok..
my ideme na zaciatku roka tak uvidime..

leri a nieco pre teba.. okopirovala som ... toto si pisala pred rokom..
citujem:

leri • 1d • 31. dec 2008 o 19:01

lenze ja nezvraciam, ani nemam pocit ze by mi nejako od zaludka bolo zle ..........mne je zle ako ked som velmi hladnaaaaaaaaa, iba taky dost blby pocit je to......ale pochybujem, ze su to tie nevolnosti ....... aj ked ani toto nie je ktovie co . Uz viem co je to ten "cudny pocit" a dufam, ze to prejde........ked ja budem vraciat tak to uz bude amen gloria, lebo to ja vazne neznasam

kolka1
30. dec 2009

Zuzka, Kristinka je sikovnica 😵.

leri
30. dec 2009

kolka, lenze mne byva aj zle, ta mrcha by ma ani tak netrapila, iba by mi potvrdila ze mi byva zle z niecoho ineho

z.vrablova
30. dec 2009

Babulka... ta citacia Leri 😀

lenka_66
30. dec 2009

ale to pekne oziva

kolka no dr. podla priznakov usudila , rano nesiem moc a do 15 min.vysledok tak sa uvidi.
ozaj dnes mi kazala stahovat predkozku.vy tiez bo ja doteraz nie.
babul ty asi tiez nie 😀

leri ano spolupracoval ale urcite aj moc bal

leri
30. dec 2009

babulka, kurnik sak to ze ten "blby pocit" mam aj teraz, akoze dik .........si mi pomohla 😀

lulu73
30. dec 2009

kurnik aj so spanim, nespanim...doteraz som citala na nete rozne clanky o spani http://www.koliska.sk/Tazkosti_s_dojcenim\nocne...
jeden vam posielam, aj ked nic noveho asi nebudete citat

leri...ta drbne? ved ta uz par krat drblo, aj o zem, aj o stenu, tak co, mas v tom trening...a ti vravim, tehu nie si

babulka123
30. dec 2009

z.. dnes mam nejaku nostalgicku naladu.. asi to ze koniec roka a tento rok bol teda vaaaazne zlomovy v mojom zivote..

lenka_66
30. dec 2009

babol a to si skade vyhrabala 😀 , nechces byt nasa kronikarka 😀 😀

kolka drzim palce nech ockovanie prejde bez nasledkov a vaha krasna

leri
30. dec 2009

no co.....aspon mate trochen vzrusa aj ked nebudem tehu 😀 ak nebudem tak prisaham, ze na jeden den prestanem kojit a ozeriem sa 😀

kolka1
30. dec 2009

Babul asi nie 😀 😀 😀. Nie my nestahujeme ani sa nema iba tak trosiliiiiiiinku ked cistime ale velmi jemnucko a malinko.

Inac Lenka Leri vobec nechapem tu vasu diskusiu 😅 .

z.vrablova
30. dec 2009

Leri, ked uz mas ten test doma, skus prekonat 5 min strachu a ocikaj ho... sebe zarucis kludnejsi spanok a nas zvedavcov uspokojis, nech je uz vysledok akykolvek... verim, ze ty to zvladnes za kazdych okolnosti... 😉

babulka123
30. dec 2009

leri. sak ja v dobrom len aby si vedela.. hehehe si robim srandu .. ale drzim palce.. cmuuuk

lenka co ja ??? co nie som ???

kolka1
30. dec 2009

Babul inac mile od teba, este ze som neprispievala na zaciatku tehu bo by ma slahlo v case neisoty to citat.

leri
30. dec 2009

kolka, spominame na online porod babulky, ze ako nam pisal jej mm a spolupracoval s nami, sak ty musis vediet o com tocime, ved si tu bola so mnou 🙂

babulka123
30. dec 2009

lenka..hrabem sa v starom auguste 2009.. docela sranda..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre