• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
baby, tu je taka motanica co pisete, ze ja vam nerozumiem...som uplna mimoza
30. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som bola ale vy spominate Milana s Marekom tak ma to trohu zmiatlo :sweat_smile:.

Leri a preco nechce drahy druhe babo?
30. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak kolka.. hehehe ved ty si este aj s marekom volala..
babul , no ze ty nestahujes predkozku :grinning:

kolka sak aj ja viem ze sa nema tak som ostala paf a priznam sa ani som nevedela :grinning: ale ze sa mu tam nazbierali necistoty .... a tak
kolka, nemboj, ja som odolna voci babulkinmu podpichovaniu, ja som uz zo stavu paniky presla do stavu zmierenia so situaciou a nechuz to dopadne akokolvek, prezijem........tie surodenecke kociare su celkom pekne nahodou :grinning:
jedine co chapem je ze leri sa boji ocurat papierik ... leri, to si vravis silna zena? :wink:
lenka.. hehehehhehehe si ma pobavila.. heheheh nebudem tu radsej ani pisat co som chcela.. hehehehehehhe marek obcas nazrie.. hehehhehehehehhe
30. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri. ale ja z lasky.. heheheh
sak hovoroim ze v auguste ju rozboli brucho a zrazu budu 4.. heheheh sa mi to smeje.. ja sa len desim toho dna ked zistim ze som tehu aj ja.. heheh , a to na IVF uz mareka nedostanem ale on je v tom ze normalne to nepojde.. tak .. noooo uvidime.. ci bude Ninka jedinacik alebo ee.. ale ja budem slobodna matka potom asi .. hehehe
30. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul ja som tiez dala nieco do zatvoriek ale potom som zmazala
babul to to nas zaujima pekne dopis. Marek Ta takto checkuje?

Leri hovori sa jedno babo dobre, druhe ako cert. Co ked Alex je to dobre babo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenka viem si predstavit.. heheheh
30. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka...srandujes? ty nevies ze Alex je super dieta? ....leri...dufam ze dnes ti v praci pomahal...uz robi aj na kase? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka a ak alex je to dobre tak co bude to druhe .chuda leri potom
Babul mozno prave preto, ze uz mate Ninku by to mohlo byt lahsie :wink:. A po IVF verim, ze sa vam nechce to uz absolvovat.
No ja viem, ze Alex je super dieta. Ale osobne ani nemam skusenost, ze by surodenci niekoho boli ako nebe a dudy, ci vy? :confused:
30. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul , neviem v com bol problem no dnes zuzjan tu davala inzerat ze preda tablety na kvalitnejsie sparmie
30. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul, stalo sa, ze aj uuuplne beznadejnym parom sa podarilo priirodzene, nadej zomiera posledna... :dizzy_face:
30. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tablety na kvalitnejsie spermie? :confused: Som nepocula.
kolka ja som zivy priklad v detsve cert a brat andilek.v puberte prevrat u oboch :grinning:
lenka...na kvalitnejsie spanie babtiek???
no to tak v skratke som napisla .pohladam ...
30. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kokos, ako u blbecku na dvorecku :grinning:

lenka, na co su tie tablety prosim? kazda v tom vidime ine slovo...mna trapi spanie, tak aj v slove spermia vidim spanie :grinning:
30. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka.. mame doma.. akurat som sa pytala mareka ci ich mam vyhodit alebo nechat... vies si predstavit ako leteli do kosa.. hehehe

baby idem haji.. ninka o chvilku stava tak nech spim aspon 2 hod. cmuuuk zajtra sa na vas tesim..

leri ... dufam ze sa nehnevas.. ja ozaj len v dobrom..

a ozaj ninka ma zajtra premieru maska.. tak som zvedava ako bude chalovat..
30. dec 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, jasne, casnicka ho zobrala na ruky a obsluhovala s nim..........kazdy sa bavil na nom, lebo mal tricko s napisom : skusam vasu trpezlivost :grinning:
kolka, akoze sranda sranda, ale teraz si ma dostala, to akoze to druhe by bolo horsie? mali by sme tu koncert kazdy vecer? duety?
30. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullu v podstate je to to iste.. heheheh len neviem keby boli u vas kvalitenjsie spermie ci by ti to pomohlo k spanku ale skor nie.. keby ti tam plakalo este jedno babatko..
tak som nasla...

Mam doma celu nepouzitu krabicku a je mi to luto vyhodit. Predam za polovicnu cenu. Kuk sem http://www.mojalekaren.sk/profertil-60-cps/

ak mate zaujem, poslite IP
Babul, dobru noc, a zajtra cakame foto s reznom... :sunglasses:
30. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu a ako tie 2 slova idu do kopy :grinning:
30. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri...viem si ho predstavit, ten jeho vazny pohlad, musel budit respekt :slight_smile: zlatusik malicky.... a ako v noci? tak ako u nas? stale hore a kojite? :unamused:

babul...foto s reznom na novy rok! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, skus si dat pol deci borovicky, mozno bude spat dorana :grinning:
30. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok