• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
mala sa aosi stale budi...americka studia nech ide do prdele
30. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na homeo moc neverim, ale chystam sa tiez vyskusat tu chamomilu
30. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri..vyskusaj...ja odkedy som bola tehu a teraz ako kojim, tak som bola par krat dobre prechladnuta a bolelo ma hrdlo a uzivam iba homeo a pomaha...a tiez som v to neverila...ale zacala som
30. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne jednoduchy, 1 salka krystaloveho cukru, 2 vajcia, 1 salka mlieka, 2 salky polohrubej muky, prasok do peciva, pol salky oleja
30. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma napadlo, ze pred porodom mi doktorka predpisala nejake homeo akoze posilnenie organizmu, hlavne srdca ze aby som nabrala sily pred porodom a ja som ich ani neotvorila........tak mozno ich vyuzijem na rok :grinning:
30. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto salkove recepty su super :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aku salku?????? tu s kvetinkou, alebo tu zelenu??? ha?
30. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely prasok do peciva? a pecies to ako dlho? kolko stupnov? a potom to z plechu zoskrabes a nahadzes tam maslo, kakao atd?
30. dec 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno aj orechy by sa tam mohli dat, alebo namiesto v kokose, v pomletych orechoch vyvalat....mnam, idem zajtra na to....

a teraz idem k Emme....idem ju chytit za rucinu a hladkat, ma taky zly spanok...akoby fakt zuby, alebo nieco ine ju budilo
30. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taku s oveckami, tak je super :grinning: :grinning:
dala som taku dvojdecovu, ale na gule som spravila takto a tu bublaninu som urobila z jeden a pol davky, nech je vacsia
asi 190 stupnov, asi 10 minut a cely prasok do peciva

no a dalej som to este nerobila, ale malo by sa to tak, ze maslo rum a kakao vymiesas spolu a potom pridavas tu piskotu aby sa to dobre spojilo
30. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aon aj orechy len my uz nemame, lebo orechy su v tych gulach ktore idem vyhodit :grinning: takze u nas ostava len ten kokos
pozdravujem emku a prajem dobru noc ked uz ma vsetky opustate
30. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a asi kolko masla? to je uz posledna otazka
30. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, lulu este hrozienka tam dam :slight_smile:
30. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, pozdravim, ale az zajtra, bo v knihach pisu...NEROZPRAVAT, iba HLADKAT
30. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hrozienka treba asi trochen namocit (v rume) a pokrajat
30. dec 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ides robit teraz? tak potom mi sem rano napis ze ako ti vysli a podla toho sa zariadim :slight_smile: a ci su chutne
30. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, pa a dobru vsetkym
30. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi teraz spravim.......... a masla ako sa hovori primrezene :grinning: kurnik tomu som teraz dala, ani netusim ako sa to pise
ale nie, neviem, podla mna nie vela nech to zase neni moc zbuchnute , dam polovicu a uvidim co to spravi ....zajtra dam vediet :slight_smile:
30. dec 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex mrnci......pridem k nemu a on so zatvorenymi ocami v postielke lezi a usta otvorene a caka kedy mu cumel z neba padne rovno do ust.........no mam dost, to ja mu mam robit zazraky na pockanie ??? :grinning:
30. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...

hlasim ze som sa konecne vyspala!!!! neviem ci to bolo kasou,alebo sa maly nado mnou zlutoval,lebo uz fakt vyzeram hrozne :slight_smile: v noci sme boli hore cca kazde 3 hodky,to je celkom uspech,tak sa vytesujem.... vecer som mu dala 40ml kase,ale poviem vam keby som neprestala,zjedol by ju celu..mlaskal a cmulal lyzicku,no bohovsky bol... kasa bola vsade,na zemi, na mne, na stole... a najviac mu chutila kasa s rukou,takze som mu musela rukavy vyhrnut :grinning:
tak som zvedava co bude dnes, dam mu spapat 60ml a potom sa este dokojime po rysku :wink:
dnes mam toho moc, musim piect a chystat na vecer,este nejake drobnosti vyslem mm kupit a vecer kolom 8mej pridu nasi znami,tak dufam,ze to bude dadik uz hajat :slight_smile:

inak ste toho vcera popisali vecr, zase :angry: sa to ani docitat neda :grinning:
31. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY!!!!! vy ste riadne masky....to ako takto zapísat pár strán....no amen gloria.....nestraste ma prosím vás, lebo mam pocit že som aj ja tehotná:slight_smile:))))))))))) normalne ked som vás začala čítat tak mi zostalo od žalúdka tazko...už sa sledujem aj ja...:slight_smile:))))))))))))))

leri a aden - nebojte kdyby neco zvládate a ja vás budem ticho obdivovat:slight_smile:))

lulu - americké stúdia sú na prd....aspon podla mna:slight_smile:

my za chvílu začíname silvestrovat ved nech sa chlapi ožerú poobedie nemusia v noci:slight_smile:))))))))))))))
31. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...jasne ze americke studie su kravina...vacsinou...pisala som to zo srandy :slight_smile:

noc...klasika
31. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee,
hlasim navrat od rodicov,maly bol uzasnyyyyyy,usmievavyyyyy,proste nasi su z neho hotoviiii :dizzy_face:
vy ste normalne napisali romannnn.nestihacka citat :slight_smile:
lenka......nemam prosblem sa kedykolvek stretnut....po novom roku urobime stretavku,uvidis viacere sa pridaju :wink:
inac prajem vsetkym SUPER SILVESTER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...ozaj, kosmodisk zda sa zabera...neviem, ale nosim ho treti den a treti den ma absolutne neboli chrbat

ideme do Avionu na nakupy oblecka, ukazem sa este vecer....tym ktori uz zacali silvestrovat, prajem veselu oslavu :slight_smile:
31. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prajem krasne ranko... Matka tesim sa s vami.. zavolam za chvilku.. .

aaaaaaaa.... hlasim sa 1 den na Rodicovskej dovolenke... vcera mi skoncila oficialne matreska.... cmuuuk
31. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul pekne..mne materska konci zajtra :grinning:

inak ziadost o rodicak musim dat na socialku,ze? nie na upsvar...
31. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

my noc super, od pol 9 do pol 7, potom papanie a este sme si schrupli do pol 9. nech jej tieto zvyky ostanu aspon kym nepojde na internat :grinning: :grinning:

baby ako dnes v noci riesite drobcov? ja mam uz teraz strach ako mi bude reagovat na ten randal o polnoci. uvazujem ze ju dam k nam do postele a ked to zacne aby sa nezlakla ze je sama v izbe... hm?
31. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul a kolkeho si nastupila??kua ci stiham poziadat o predlzenie,mam doma vypisane tlacivo..na tych 37tyzdnov..
31. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac, nestras, oni nastupovali skor nie? lebo aj ja chcem poziadat a som presvedcena ze stiham.......teda dufam
31. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 16.7. a ty?
31. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani netusim, ale zda sa mi, ze tiez tak nejako, alebo 12.7.
31. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok