Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
31. dec 2009

no,28tyzdnov musim poratat kedy konci..

facovka
31. dec 2009

no,presne dnes 31.12.mi konci 24ty tyzden,takze stihacka 😉

leri
31. dec 2009

takze mama casuuuuuuu, a to ti daju tlacivo na predlzenie ? treba tam aj nieco ine?

facovka
31. dec 2009

ja som napisala klasika cestne prehlasko, a oni mi poslali naspat tlacivo,ze to musim vypisat donho, pri fifoci stacilo to co som poslala, tak ja uz to mam vypisane,len na postu sa neviem dostat ☹

facovka
31. dec 2009

yo,som zabudla,ja ako rozvedena musim prilozit aj rozhodnutie zo sudu-kopiu 😉

martinex
31. dec 2009

ja som nastupovala 20.6,takze mate cas este 🙂

fac ty si rozvedena?? ja som myslela,ze len slobodna 🙂

facovka
31. dec 2009

no,rozvedena a slobodna 😉

leri
31. dec 2009

fac, to sa hovori stastne rozvedena a este stastnejsie slobodna 😀

facovka
31. dec 2009

hej hej,tak leri 🙂

martinex
31. dec 2009

leri to si vystihla 🙂

fac a ako sa ma fifo,lepsie? co mm?

facovka
31. dec 2009

mm lepsie,ale huba ho boli,plna aft, z tych mandli 😒
fifo az prilis zdravy,vyvadza vraj jak saleny, dnes pridu od svokrovcov domov...ze vzduchom nemoze nakazit ani oliho,ale aj tak si da rusku...a nedovolim chytat🙂 a fifo dosiel na chut ATB,ze aj lyzicku po sirupe olize 😉 predtym trucoval a vyvadzal,dve davky na zemi a tretia spolovice v nom ☹

martinex
31. dec 2009

fac tak to je fajn a ten mm sa hadam coskoro dolieci.... 😉

facovka
31. dec 2009

no,polnocna pusa cez rusko,aj to len na lice,romantika 😀

martinex
31. dec 2009

no idem sa ja naobedovat, hodit si sprchu a potom pochystat veci na vecer... este chcem ist s malym von,tak hadam postiham vsetko.... 🙂 tak zatial

iveta6384
31. dec 2009

Ahoj maminy, tak som docitala vasu diskusiu zo vcera.... Ste sa trochu pozabavali, co??? Neviem ci sa nepridam k Leri a Aden.... Ja nekojim a beriem znova HAK, ale vzdy mi mrcha chodi presne v rovnaky den a teraz neprisla, nechapem a bojim bojim. Este 3 dni dozadu som srandovala, ze som stal;e zasa unavena ako ked som bola na zaciatku tehu s Matthewom a teraz len spat a spat unava ako hovado a mrcha nikde. Mam paniku, asi ma porazi. Dufam, ze pride a ze len zbytocne stresujem. 😅 😅 😅

Inak Stastny Novy rok vsetkym mamickam a babatkam.... 🙂 🙂 🙂

leri
31. dec 2009

no tak to som zvedava ci sa z tohoto nejake tehu vykluje, sak ked to takto pojde dalej tak budeme musiet otvorit temu zufalky z augustoviek 2009 ......... mna uz drahy bombarduje a je nahnevany, lebo si nechcem spravit test........a neurobim neurobim bebebe 😀

iveta6384
31. dec 2009

Leri ja tiez nechcem robit test, ale asi budem musiet, pretoze v nedelu mam zacat nove balenie HAK a ak som v tom, tak nemozem ich brat. Ale je v tom nie som.... Nemozem byt preboha, to je mimo plan... Nieeeeeee. 😕

leri
31. dec 2009

ja si ho spravim 2.1. ak nepride mrcha, spinenie slabe mam stale, mozno to mam namiesto mrchy kedze kojim......a asi u kazdej by to bolo teraz mimo plan, o takeho pol roka ej to uz realne, to uz neni taky brutal maly rozdiel, ale teraz nas este potrebuju a starat sa o druhe by znamenalo menej sa venovat prvemu, a nas alex by bol teda riadne namosureny 😀

iveta6384
31. dec 2009

Presne to by ma mezelo najviac ja som chcela, ze druhe az ked maly bude mat 2-3 roky nech si ho uzijem a on mna, ale teraz ee. Ja a bracho sme po 11 mesiacoch, nasi sa posnazili haha a ja ich mozno nasledujem. Teda dufam, ze nie. 😅

2.1. to je sobota, to by som este stihala robit test, lebo tabletky mam zacat v nedelu... ☹

babulka123
31. dec 2009

zlaticka.. ja som isla na matersku skor lebo som bola na rizikovom.. ale neva.. dnes ma potesili z roboty , preplatili mi dovolenku {neviem kde sa tam nabrala .. } a tak som ako tak bohata..hehehe

prajem vam vsetkym len to naj do noveho roka ... cmuuuuk
a tesim ked uvidim spravy o testikoch.. sak nech ten rok pekne zacne.. cmuuk

leri
31. dec 2009

a toto co??? 😲 😕 😕 kde ste vsetky? to akoze seriozne silvestrujete? u nas sa hra x-box a ja som uspala alexa, uvidime dokedy kedze kazdu chvilu je nejaka supa vonku ..........lulu, ako dopadli gule? ideme teraz robit ocka, akoze mame silvestra, lebo sme nevecerali ani neobedovali, iba zobeme co nam pod ruku pride a ja si prave davam vajcak a ked mi vajcak pojde hore krkom tak budem pokracovat so sampanskym s ananasom ...........dnes sa bude alexovi spaaaaaaaaat 😀

lulu73
31. dec 2009

tu som ne?

lulu73
31. dec 2009

gule su ok, uz ich jeme a jeme kapustnicu, udene, rezne, salat,kolace...jedno cez druhe,...ja pijem medovinu a potom sa chystam na sekt...samozrejme sladky...silvester je raz v roku, tak si musim dopriat trosku neresti....som zvedava co Emma...ale kapustnicu som jedla aj na obed a zatial ziadne bolesti bruska neboli

adenka
31. dec 2009

cafte,
misia splnena, test kupeny 😀

leri
31. dec 2009

fiiiiiiiiiha adenka, a co plati toho 2.1.? alebo idem uz zajtra na to 😀 lebo mna uz drahy bombarduje a tlaciiiiiiii a neviem dokedy tomu tlaku odolam 😀
my mame kapustnicu, aj salat aj kadeco, ale nic mi neberie.......iba cola, vajcak, a teraz ocka, ale na ocka som vlastne nic nechcela takze je to rozok s parenicou ........ale vyzera to ako ocka 😀 a este mam bublaninu, nas jediny kolac tento rok za cele sviatky, takze na tu zautocim........gule mne nerezu
inak, ten program v tv.......jedna basen, normlane si vybrat neviem 😠

adenka
31. dec 2009

leri tak mozme aj zajtra...ked uz do pekla tak so sprievodom a preco nie na novy rok? 😀
my mame salat, udene masko a vsetko mozne ine a ja som si dala jogurt a spominam ako som minuly rok o takom case objimala zachodovu misu 😀

leri
31. dec 2009

dnes sme mali doma tichu domacnost chvilu lebo som si ho nechcela spravit, tak zajtra uz musim......inak stale spinim tak na hnedo, to som v zivote nemala, tak neviem co to znamena, kua uz neviem poraidne na nic ine mysliet, len uz vidim ako pobehujem takto o rok s dvomi detmi.........a tak ma napada......nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt horsie 😀

adenka
31. dec 2009

leri ked som minule stretla v materskom centre mamicku s dvojickami tak som povedala ze toto si neviem predstavit a ona mi odpovedala s usmevom ze kym ich nie je 6 😀 ... tak sa skusme utesit podobne 😀

leri
31. dec 2009

to je slaba utecha.......... 😀 ale ja verim ze bude negativny ........ale uz si dam pozor a hned klusem k dr. pre tabletky 😀

adenka
31. dec 2009

ja tabletky nechcem....spolieham na gumkacov a manzelove lenive mrchy... vsak to trvalo kym sme ich potvory rozbehli ked sme plodili dominiku tak teraz nech si pekne odpocivaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre