Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
31. dec 2009

no a z coho by si teda mohla byt tehotna..........ci dosli?
😀 my sa spoliehame len na draheho sikovnost 😀 nepouzivame nic ......takze riziko je velkeeeeeeeeee, tak nam treba

adenka
31. dec 2009

no parkrat sme sli aj bez tak to bolo tiez na draheho sikovnosti... dufam ze sa ta sikovnost nebude volat Danko 😝 😅

adenka
31. dec 2009

leri tak teda zajtra rano?

leri
31. dec 2009

jasne adenka, privitame novy rok ako sa patri 😀 rano sa tu stretneme

lenka_66
31. dec 2009

V novom roku veľa pohody,
šťastné náhody,
žiadne nehody,
významné dohody,
úsmevné príhody
a ďalšie života výhody.

leri
31. dec 2009

krasny novy rok vam prajem.............my sme si zaspominali.......takto pred rokom sme si zelali aby to vsetko dobre dopadlo a dnes sa pozerame do postielky na maleho flegmatika........taky je krasny 🙂 a vobec mu nevadi ten randal okolo neho....spinka ako babika 🙂

babulka123
1. jan 2010

ahojte zlaticka moje krasne...

vsetko len to naj do noveho roka, vela zdravicka detickam aj mamickam a vlastne vsetkym , celym rodinam ...
z lasky vam praje Ninka, Anka a Marek..

ps.s ninuska to cele prespala... a tak som sa bala ze co bude...

zajtra nakuknem co leri a aden.. drzim palce..

eviqa
1. jan 2010

pekné ránko

PF 2010

...my noc v pohode, i ked som sa bála, či sa malý nezobudí. Ale on je asi flegmatike po tatinkovi, ani v paži nemal, že ohnostroje rovnko pred balkonom a nový rok.

sisulka7
1. jan 2010

dobre ranko, vsetko dobre v novom roku, vela kludnych noci, spokojnych babaatiek a hlavne vela zdravicka odo mna a od Kristinky. 🙂
my sme boli na silvestrovskej party a Kristinka sa 1.krat v noci varovala a tiez mala ten humbuk v pazi. Co to citam adenka, leri, zeby nove prirastky? 😀

lulu73
1. jan 2010

dobre ranko, vsetkym maminam a ich babatkam a aj tatinkom a surodencom nasich drobcov, prajem v tomto roku vela zdravia, lasky a radosti

aden, leri...pre vas je rano kedy? 🙂 ja si osobne mysllim, ze ani jedna nie ste tehotna...kojime, tak to moze hocijako skakat a aj to kojenie je trosku antikoncepcia, tak snad motyka nevystrelila 😝

rene82
1. jan 2010

Dobré ránko všetkým a hlavne všetko dobré do nového roku 2010 (smiešny dátum 01.01.2010 😀 ), veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky, peňazí, pohody, žiadnu krízu (ani finančnú) a hlavne, aby nám tie naše ratolesti robili len radosť. 😵 😵 😵

rene82
1. jan 2010

a čo to čítam? pribudnú dve tehule asi? tak držím palčeky, aby to dopadlo tak, ako si to želáte.
ja som ešte mrchu nemala vôbec, kojím a beriem aj tabletky, ale mám obrovský strach, že aj tak otehotniem (teraz ešte fakt nemôžem). a nemám to ani ako zistiť, či som alebo nie (teda okrem testu), keďže mrchy nikde a zle mi nemusí byť. 😒

leri
1. jan 2010

poculi ste to? 😕

leri
1. jan 2010

to bol suter co mi spadol zo srdca.........riadny rachot narobil...........lulu, pre mna je rano ked zacne alex vykrikovat, keby nezacal, tak mam rano az o tretej poobede 😀 drahy este spi tak som sa potichu s alexom vytratila a spolu sme testovali, alex sa tesi asi viac ako ja 🙂 sa bal ze bude mat konkurenciu 😀
vyhral zdravy rozum nad motykou ... taka som rada, uz slubujem ze budem posluchat a hned bezim k dr .........
alex sa zobudil prvykrat o pol tretej a tvaril sa ze je vyspaty,........chvilu podebatoval, mne sa v noci hrozne ale hrozne nalievali prsia, nechapem z coho, ale asi zo sampanskeho alebo co..........takze som dvakrat odsavala a dvakrat sa prezliekala a alexa stopala az kopcom ale vooooobec sa nestazoval

leri
1. jan 2010

adenka si na rade 😀

rene82
1. jan 2010

leri tak super, gratulujem, že to vyšlo tak, ako si chcela. 🙂

lulu73
1. jan 2010

leri....no super, tesim sa novorocnej sprave

ja som si minuly rok robila test zajtra...dnes som este netusila ze som tehotna, aj ked mi bolo na silvestra divne...bola som v saune a citila som sa tak nejak slabo, akoby chora, ale pritom ma nic nebolelo...proste som bola v druhom stave 🙂 ... boli sme na chate na Donovaloch, rano sme sli do bankomatu a odfotila som mm pri historickej chvili ako vybera prve eura 🙂 , potom sme boli na dlhej prechadzke a este dlhsom obede a cestou domov som si kupila test...na druhy den som si ho spravila a zacal sa brutalny kolotoc ktory sa toci dodnes... tak to len take male zaspominanie co som robila pred rokom

a noc...klasika

lulu73
1. jan 2010

leri...teraz uplne od veci, tie gule su sice chutne, ale brutalne mastne...asi som tam mala dat len polovicu masla

lulu73
1. jan 2010

a pridala som fotky rannych dialogov mojej dcery 🙂

facovka
1. jan 2010

baulky,vsetko dobre v novom roku,hlavne zdrave babatka 😉
nase deti ten rachot prespali chvalabohu 😉
leri,gratulka ,ze to vyslo ako si chcela 😵
lulu, ta tvoja mala je taka nadherna a tie vlasiska...my sme uplne vyplznuti, oproti tomu co mal v porodke 😉 ratam ze tak okolo 8mes.sa zacne zahustovat ako fifovi 🙂

leri
1. jan 2010

ano lulu, ani ja ich nejem, ja celkovo gule nemusim, ale tiez by som nabuduce dala menej masla a radsej viac rumu 😀
idem kuk tie fotos

eviqa
1. jan 2010

...no tak som vás dočítala,
leri, blahoželáme k výsledkom testu, spravila si ho na 100% 😀 hlavne, aby si bola ty spokojná.

...a my máme dnes 5. mesiacov, tak idem variť mrkvu, som zvedavá, ako bude obedovať

leri
1. jan 2010

mne bolo takto pred rokom 1.1. prvykrat brutalne zle, klacala som na styroch na gauci a revala......nastastie to za 3 tyzdne preslo 🙂
mala je zlata.......nas alex debatuje s vacsim krikom 😀

eviqa
1. jan 2010

lulu, zlatá je malinká. 😉

lulu73
1. jan 2010

leri...motorkari su vacsi krikluni ako jemne kvetinky dievcatka 🙂 emma je stale taka malicka, krehucka, jemnunka, ona ani nahlas neplace a ked rozprava to su take melodicke hlasky...ale zato je dost ziva a pohybliva

lulu73
1. jan 2010

dakujeme za pochvaly.....len keby spala potvora mala

eviqa
1. jan 2010

lulu, ani náš nespí ☹ ked si práve nečúcha očká, tak papká ručku. Ach jo.

lulu73
1. jan 2010

evi...v noci ti nespi?

eviqa
1. jan 2010

lulu, on spinká celú noc, ani sa neprebudí, až ráno. klop-klop. ale ráno sa zobudí, napapká poleží v postieľke a spinká doobedu. Ale už aj včera sa trápil, celé doobedu hore, potom on je taký umrnčaný, miestami až nevystatý, nič mu nie je dobre.

lulu73
1. jan 2010

evi...aha, my to mame opacne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre