Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
3. jan 2010

bre ranko,
marek spal od 20 do 6.teraz uz je zas unaveny no zaspat nehrozi 😠 .hada sa s celym svetom dookola.

lenka_66
3. jan 2010

no ak ma caka den ako poslene 2 .amen .predvcerom za den spal 1,5 hodky a vcera uzasnu hodinu 😠 😠 .radsej 3x v noci vstat ako takto unavene dieta.on tak rad spinka len keby netrebalo zaspavat ☹

babulka123
3. jan 2010

bra ranecko... takto presne pred 5 mesiacmi som uz stepovala na kramaroch a cakala co somnou spravia.. heheehh

a ninka? spinkala kraasne od 20.00 do 5:15 a potom do pol9... kraasne.. mali sme navstevu a isla som spat o pol 2 takze vedela ze maminka sa musi vyspat.. chudak marek bol hore do pol 4 lebo cakal ze sa zobudi.. a zas nic,.. ale neva, len rozmyslam ze co zas sposobilo ze takto pekne spala a upodozrievam to ze mala v izbe vyvesene pradlo.. takze dnes vecer skusim tam dat morke uteraky ci to pomoze...

lulu73
3. jan 2010

dobre ranko

ja sem asi nebudem chodit, lebo ked citam ako vam krasne v noci deti spia, tak mi je este horsie a som este dolamanejsia ☹

babulka123
3. jan 2010

lulu nebuuud..

lulu73
3. jan 2010

sice nespime, ale mame nadherne vlasy, ako by Martinex povedala 🙂

a posledny tyzden podvecer mavame zachvaty smiechu...je to nieco uzasne...mala sa tak smeje, ze sa az akoby nemoze nadychnut .. trva to niekolko minut a tie chvile zboznujem....a rozpravame a rozpravame

stale sa neprevraciame na brusko, ale z chrbatika na jeden aj druhy bok...uz uz sa mi zda ze sa prekoprcne na brusko a nic...vsetko chytame do oboch ruk a davame do pusy, v tom sme teraz jednotky .... a velmi sme si oblubili to FP kresielko a najvacsia radost je ten fialovy potvoriak (tak ho volam) co visi v strede na tej hrazdicke

co u vas noveho? co vase pokladiky uz vedia?

babulka123
3. jan 2010

lulu... to je super ze uz skusa ist na brusko.. pomoz jej s tym ukaz jej ako a ona na to potom pride..

my uz zacinam sa tocit spat na chrbatik, vcera to spravila asi 3x..
inak papame vsetko co je v dosahu a ked nieje v dosahu nic tak nohy su iste.. tie ma vzdy so sebou ..

aaaa.. vcera sme papali masko.. a moc nam to chutilo..

babulka123
3. jan 2010

a lulu .... vlasy mate teda na 1 s hviezdickou..

aha a este sa na brusku udrzime na 1 ruke..

martinex
3. jan 2010

lulu tak tak 🙂

ale my tiez nespime bohvie ako... od 8mej do polnoci bol kazdu 3/4 hodinu hore...potom uz len kazde dve 😀

babul pocuj, nema ninka tendenciu pri jedle jest podbradnik spolu s jedlom? lebo dado si ho napcha do ust spolu s rukou a potom sa divi ze sa mu tam nezmesti aj lyzicka s kasou 🙂

martinex
3. jan 2010

a my sa vrtime z chrbta na brusko stale a cestujeme po deke,takze ked ho niekam polozim o 5 minut je uz inde.... a este sa nam strasne paci kopat nohami,ked je na brusku...dvihne ich do vysky a kopeeeee 😀

babulka123
3. jan 2010

matka.. no presne.. mna by paty boleli ako oni kopu.. ale pohoda..

inak ten podbradnik ani nie.. nejako jej to nedovolim ... teda snazim sa aby si ho tam nedavala..

perla200
3. jan 2010

lulu ved ja to stále hovorím, aby sme sa nebavili o spánkoch a hned vsetky deti budú spat.....s jednou kamoskou sme nič iné nepreberali len spánok nasich detí a potom sme si povedali že sa o tom nebudeme bavit a vypustíme túto debatu....a odvtedy nase deti spia ako baránky.....

my blaboceme celý den...celý.....

babulka123
3. jan 2010

Ninka prave zaspala.. tak dufam ze da aspon pol hod.. inak .. cez den si zvykla spavat tak po pol hod, max po hod.. to nieje sice boh vie co ale .... horsie to bude od zajtra ked budem zas sama doma...
tak mi bolo dobre ked tu bol aj marek..

martinex
3. jan 2010

babul no ja teda nemam sancu,lebo on jak je cely zhavy na tu kasu hadze sebou stale dopredu,pritom rukami mi chce zobrat misku.... no vzdy je viac kase na mne ako v nom 😀

babulka123
3. jan 2010

matka.. heheheh je mi to jasne.. ja malu musim jednou rukou tiez pritlacat o stolicku.. niekedy je to teda riadny boj.. ale nevadi aspon budes vycvicena ked bude vacsi.. to este len bude sranda.. krmila som vcera Filipka.. no sranda nad srandu.. heheheh

iveta6384
3. jan 2010

Ahoj babulky oneskorene ale predsa vsetko dobre v novom roku. Sorry, ze som sa neozvala, ale boli tu nasi, tak som nemala kedy. Som ko vcera sme sedeli do 03:00 a vstavali o 7:30, lebo nasi dnes rano odchadzali. Nenavidim to lucenie, je to hrozne. Zasa cely den prerevem. Aka to bola pohodka ked mamina kazde rano zobrala maleho a my sme spavalli do 11:00, tak dlho som spala naposledy pred porodom. Teraz je tu take ticho len ja a maly,drahy v robote. No nahovno, ked tu boli, mala som nervy, ze zhon a hluk a este len pred hodinou odisli a uz mi chybaju.
Inak nas maly sa neprevracia. Podarilo sa mu zo tri razy z bruska na chrbat ale to bola nahoda, nie ze by to vedel a naopak tak to vobec. 1.1. sme dali prvu mrkvu, celkom mu chutilo. A presne ako Matka pise pcha si podbradnik aj ruku do pusy a cuduje sa, ze lyzicka s mrkvou sa nezmesti. Inak cely bol od tej mrkvy a ja tiez a to je len zaciatok, som zvedava na neskor, ked sa bude snazit sam sa krmit. To bude prasacinec. 😀 😀 😀

bagaja
3. jan 2010

ten soplisko nás vôbec nechce opustiť 😠 😠 😠 😠 😠 dnes asi nejdeme ani von, lebo sa mi malá vôbec nepozdáva, nie je vo svojej koži, uvidíme čo to bude, ale teplotu zatím nemá

a pekne nám pokrokujú deturence, baby šak sa ani nenazdáme a budeme piecť torty na 1 rôčík, teším 😉

facovka
3. jan 2010

lulu,viem o com pises,aj mne je smutno ked tu citam ako ostatnym deticky spia,ale sak no co uz,aj ja by som sa asi chvalila,keby spal tak dobre 😅
my sa neprevraciame vobec,ani tak ani tak 🙂 blaboceme, rehnime sa, a normalne srdovito uz vie zavrestat,akoze mama pod po mna,abo tak 😵

lulu73
3. jan 2010

perla....no neboli ma v noci absolutne chrbat...neviem ci to je kosmodiskom, alebo som sa nejak precvicila tym castym vstavanim 🙂 ... pripisujem to kosmodisku, pretoze od toho dna ako som ho zacala nosit, bolo lepsie...mozem ist robit reklamu do TV

leri
3. jan 2010

lulu, neviem ci tromfnes tu babku co v tej reklame hovorila, ze jej je lepsie, lebo "odide po schodoch" 😀

lulu73
3. jan 2010

leri.... 😀 .... tak to netromfnem, babke nechavam prvenstvo.....poznas ten vtip....kosmodisk pouzivam odvtedy, ako som si dodrbala krize na total jime 🙂

leri
3. jan 2010

ja sa dnes nudiiiiiiiiim 🙂 mala by som zehlit, mala by som robit diplomovku, ucit sa n askusku, ale rozhodla som sa, ze sa budem nudit 😀 len neviem dokedy ma to bude bavit

babulka123
3. jan 2010

leri sme na tom rovnako.. ja som prave len nahadzala nieco na mimibazar.. snad nieco kupia..
a inak pridala som foto z dnesneho rana...

lulu73
3. jan 2010

ja cakam kedy sa mala zobudi a chcem ist von...uz teraz sa tesim, ako plakat a vykrikovat z kocika 🙂...jedine miesto kde place je kocik...ale prerobili sme vcera kocik na sportovu verziu...som zvedava ci nastane zmena, ci sa jej to bude viac pacit

babulka123
3. jan 2010

lulu aj my sme uz v sportaku .. chvilku nechapala ze ma nevidi .. ale velmi rychlo si zvykla lebo pekne odtial vidi.. takze spokojnost najvacsia..

lulu73
3. jan 2010

zlatusik na tych fotkach.....aj ja pevne verim ze bude spokojna, pretoze v hlbokom kricala, lebo nic nevidela a ona potrebuje stale pozerat, stale mat kontakt a komunikovat

leri
3. jan 2010

😀 ja si chcem co najdlhsie uzit vanicku, ved potom uz bude stale v sportaku az mi to pojde na nervy, a zatial je tam spokojny, ako patkoruna tam lezi a kuka do neba, takze zatial nemenim .........pojdeme pozriet ocka do roboty a trochu tam vietor narobit

lulu73
3. jan 2010

leri a co takto sa radsej ucit?

leri
3. jan 2010

nieeeeeeee, zase az tak sa nenudim 😀

babulka123
3. jan 2010

lulu mna vyhod.. musim ist vyvesi a zlozit pradlo a nechce sa mi straaasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre