Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
3. jan 2010

leri prave som mu oznamila tuto taktiku a nebudem radsej opisovat vyraz jeho tvare lebo by mi admin zakazal vstup na tuto stranku 😀 😀

martinex
3. jan 2010

leri no ak by som mm toto povedala, tak pojdem peso k nam do lidla a nie do brucku 😀 😀 😀

leri
3. jan 2010

adenka, moj urobi cokolvek len aby nemusel so mnou behat po obchodoch.....on s radostou pocka vonku 😀 iba ked je nieco zaujimave a neviem sa rozhodnut a naaaaaaaaaahodou ma zaujima jeho nazor tak ho ohlasim aby isiel dnu 😀

martinex
3. jan 2010

no moj ma rad nakupovanie, takze to je o inom...

leri
3. jan 2010

baby, sak aj moj rad nakupuje, ale on nakupi za pol hodinu za tasku veci a povie ze mozeme ist domov......ale chapete ze mne to trva dlhsie.......potom je druha taktika ze berieme aj jeho kamarata a s tym vonku trkoce ako stara baba a ja zatial beham 😀 a este dalsia, ze ide ku segre a tam sa vykecava so svagrom a ja so segrou nakupujeme 🙂

adenka
3. jan 2010

mati v pandorfe som este nikdy nic nekupila... podla mna tam uz maju len smeti co nikto nekupuje..alebo ja som tam bola v nespravnej dobe...

tak moj mm rovnako neznasa nakupovanie a ja som zasa maniak...takze ked ja sa zahrabem v obchode, tak on uz vie ze bude vonku mrznut ako blb... musim to nejak premysliet.. 😉

martinex
3. jan 2010

aden u nas to niekedy je aj opacne,ze ja uz vonku z obchodu nervozne stepujem a mm este nakupuje 😀

inak aj mne sa par krat stalo,ze som sa len previezla do Pandorfu a doma nadavala,ze som tam vobec sla... treba vystihnut tu spravnu chvilu 🙂

leri
3. jan 2010

j asom si raz v parndorfe kupila penazenku..... 😀 inak nic, ale bolas om tam asi len dvakrat

adenka
3. jan 2010

mati mna najviac stve ze vzdy ked ideme nakupovat nieco mne, tak mm ide domov s novymi nohavicami, teniskami, a dalsou kopou veci a ja mam velke h.... 😀

martinex
3. jan 2010

aden to ja som prekliata... ked nemam peniaze,tolko skvelych veci by som kupila...a ked idem,ze mam a chcem nieco kupit,tak ani bohovi! a to sa mi stane zakazdym... a najhorsie je,ked musim ist kupit nieco konkretne... no rifle som teraz hladala 3 mesiace,kym som kupila-len to bude asi mojou ritou velkou 😀

lulu73
3. jan 2010

caute maminy

aden...co to citam? drzim palec, aby to bola len nejaka nahodicka ta vcerajsia noc

a v Pandorfe som si vzdy kupila tenisky a tricka, mikiny, svetre,nohavice..mm nohavice a kosele a malemu nakupujem v HH tricka, bundy,mikiny...mne sa tam dobre nakupuje...teraz sa zameram aj na detske oblecko 🙂 to som vzdy prehliadala....ale akosi sa nevieme dokopat a ist tam....

lulu73
3. jan 2010

ale pocula som, ze uplne najlepsie a najlacnejsie si nakupite pri Znojme....boli ste tam niektora?

martinex
3. jan 2010

lulu nebola,ale co mi kamosky vraveli, ze nic moc... cesta na h***o a obchody detto... ale neviem, je to moc od ruky,to uz radsej v brne olympia ci scs

leri
3. jan 2010

ja sa priznavam ze nemam doma ani jedny tenisky.........fakt ziadne, len jedny take cierne topanky bez opatku na motorku co nosim........hanbim .....uz si musim nejake kupit, hadam ku kociaru teraz vynosim........tenisky som mala naposledy na strednej skole.....ani neviem preco, ale vzdy si idem kupit konecne tenisky a odidem zase so steklami 😀

lulu73
3. jan 2010

leri...asi preto, ze k minisukni sa tenisky nehodia...nie sme predsa ziadne americanky doobliekane laro faro

leri
3. jan 2010

lulu, to su tie haly kde predavaju napodobeniny? akoze tricko armani a tak? my sa tam chystame, ale to asi treba tiez vystihnut

lulu73
3. jan 2010

ja neviem, ja som tam nebola...ja som iba pocula, ze to su obchody ako Pandorf a vsetky znacky...moment, idem skusit vygooglit...vcera som na patronke videla bilbord ze outlet Znojmo

martinex
3. jan 2010

leri tak to ja mam jedny stekle.... ja nosim tenisky stale -sneh,blato,teplo,zima...proste furt... aj teraz mam asi 5parov...ale zasadne len biele a cierne.... no mala by som nejake farebnejsie kupit....

leri
3. jan 2010

lulu, ja nenosim ani minisukne.......teda vacsinou nie 😀

lulu73
3. jan 2010

http://www.freeport.cz/

Leri...tie kamosky co tam chodia, nevyzeraju zeby nosili nejake napodobneniny, ale je to mozne

leri
3. jan 2010

lulu, toto je nieco ine ...........to co som ja myslela sa vola china town.........a to su vyslovene smelinari.......tam sa oplati na tricka ist a tak, za dobru cenu sa daju kupit, to su neni normlane obchody, to su haly kde sikmaci schovavaju veci pod pultom a tak 😀 😀 😀
ale dik za tip, to toho znojma urcite pojdeme

martinex
3. jan 2010

lulu tie znacky nevyzeraju zle,ale keby ta cesta bola kratsia

lulu73
3. jan 2010

ja mam rada stekle, ale som v nich ako zirafa...mm je ale dost vysoky, takze si ich pri nom mozem dovolit ...moj prvy frajer bol odo mna o hlavu mensi a pamatam sa, ze som si nemohla dat ziadne stekle, bo som vyzerala pri nom ako vyskoc janko 😀 jaaaj, detske casy a problemy

martinex
3. jan 2010

no mm je tak o 5cm vyssi,takze moc vysoke nemozem.. ale tiez som mala frajera,bol asi o 7cm nizsi a teda ukrutne mi to vadilo..pripadala som si pri nom ako eifelovka

lulu73
3. jan 2010

leri...aha, no vidis, Znojmo ake centrum nakupov..

Mati...vobec to nie je tak strasne daleko...na jar, v lete...super vylet

lulu73
3. jan 2010
martinex
3. jan 2010

no neviem ci rocne dieta bude povazovat niekolko hodinovu cestu za nakupmi,za super vylet... to uz radsej do zoo dvur kralove-aj ked v p*deli daleko,ale fasa zazitok

martinex
3. jan 2010

idem ja kocky, pekny vecer este a potom dobru noc 😉

lulu73
3. jan 2010

a pozeram si galeriu toho centra a zda sa ze to je cele vnutri, nie ako v pandorfe ze sa vybieha von

mati...cau, aj ja uz pojdem...mala bola od kedy sla spinkat uz dvakrat hore....

leri
3. jan 2010

lulu, ja neviem ci to je v znojme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre