Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
6. jan 2010

ranecko...

tak u nas sa neskutocne stalo skutocnym...dnesnu noc spal od 19.30 do 5tej rana len s 2 kojeniami.... hadam to tak ostane...a teraz uz zase hajka..

mm ten sa neskutocne tesi,ze nasnezilo a uz vonku odhadzuje 😀

uan v navode je pisane ze vsetka zelenina na 15 min, okrem takej maksej ako je cukina ci zelena fazulka-tie na 10min,takze podla mna v pohode mozes kombinovat a robit to naraz... ja mam v plane mu v tom robit aj neskor detske vyzivy,predsa len domace je domace... a v lete chcem uz pestovat vlastnu zeleninku,tak budem vediet co mi papka a nemusim sa bat,ci je to hnojene,striekane....

babulka123
6. jan 2010

matka gratulujem.. parada..

u nas od 7 do 4 rano .. o 4 vyspata.. skoro ma slahlo.. o pol 6 som si ju dala k sebe a spali sme aspon do pol 8.. zacina u nas novy rezim .. pojde spat este jeden spanok na vecer a spat az okolo 9.. uvidime ci to pomoze..

martinex
6. jan 2010

babul u nas takto o 5tej zacal kukuckovat, tak som ho nechala hrat sa a o 6tej som ich s mm poslala do obyvacky, nech trosku pospim este...

uvidis,snad ano... ja som zistila,ze ked sa menej budi,vstava skor... ak je hore kazdu chvilu,potiahne aj do pol 8mej

deina2005
6. jan 2010

dobre raaaaaanko 😉

martinex
6. jan 2010

cau deina 🙂

babulka123
6. jan 2010

deina vitaj..
inak u nas je to tak ze ona v podstate spi 9-10 hod v kuse ale tym ze ide spat o 7 tak potom je hore o tej 4-5 a def . vyspata.. tak neviem ..

a u nas ? no neviem co by sa muselo stat aby marek isiel s malou sa hrat vedla. to ani nahodou

eviqa
6. jan 2010

pekné zasnežené ránko, tak my noc klasika
marti, blahoželáme k spánku 😉
babulka, skús jej posunúť spánok na neskôr, náš chodí spať okolo 21. a ťahá do 7-7.30. Držím palčeky

martinex
6. jan 2010

babul vies ako dlho som bojovala,kym to takto je... a to tiez len kym je mm doma... ale sak ja celu noc nespim,ked je maly hore, tak rano aspon tie dve hodky chcem dospat... juuuj co sme sa ale preto nahadali...

babulka123
6. jan 2010

evig.. ako to robis ze ide spat az o 9? ta nasa o 7 uz mrnci trie si oci, no proste dajte ma spat..

kedy ti vstava , myslim posledny spanok..

eviqa
6. jan 2010

babul, niekedy spal pekne celý deň aj celú noc, ale teraz? je nevyspytateľný 😀 ale spí trošku doobedu, potom vynecháva jeden spánok, to znamená papká o takej pol dvanástej, potom nespí, ťahá až do tretej, naje sa a zaspí. O takej šiestej zasa papká a už je hore. Ale má dni, ked je to naopak, že nespí doobedu a má tie spánky vymenené.

babulka123
6. jan 2010

no sak to keby chcela panicka spat do 6 vecer to by bolo ok, ale ked ona sa zobudi o 4 max pol 5 a to ju jednoducho neudrzim pri zivote tak dlho.. neviem uvidime dnes co bude..

eviqa
6. jan 2010

babul, čítam to po sebe a zistila som, že som to písala ako mantak. Dúfam, že je to čitateľné 😀

eviqa
6. jan 2010

babulka, ani on niekedy nespí až do šiestej, ale zobudí sa a bavkáme sa. Ale to potom ešte zvykne zaspať po jedení o šiestej.
inak je všetko super, len ma mrzí, že vdaka jeho spánku malý obeduje o tretej. Ale snád sa to časom upraví 😕

eviqa
6. jan 2010

...no ale 11.1. by nás mali zaočkovať, tak sa toho bojím ako čert svätenej vody. ☹ dúfam, že sa nám všetko nepokaká 😒

babulka123
6. jan 2010

to sa upravi.. to je pohoda.. ninka mala vcera zeleniu o pol 5 nejako to nevychadzalo..

no nic budem dnes skumat a vymyslat.. lebo by to bolo super..
my zatial fungujeme na tych 3 spankoch.. teda vcera napr. boli len 2 .. takze preto ..
ale teraz pojde okolo 10 spat, potom okolo pol 1 a snad sa mi zadari aj na vecer aspon okolo 5 ju este dat aspon na chvilku spat.. uvidime.. naj by bolo ist s nou von ale ked ja som este nachcypana a marek tiez.. uvidime ako bude akceptovat balkon tak neskor vecer.

martinex
6. jan 2010

babul aj dado je uz o 7mej umrncany a ospaly...

babulka123
6. jan 2010

evig ja sa tiez chystam v pondelok.. chcela som ist teraz ale uz mi bolo blbo tak nic..

matka.. a kedy chodi spat?

babulka123
6. jan 2010

ja sa bojim aby som nepresvihla ten jej cas lebo potom je to zo zaspavanim des a hruza..

eviqa
6. jan 2010

tak vám držím palčeky, aby sa to upravilo. 😉
babul, máš výhodu, že ninku vieš dať do kočíka a na balkon. Ja musím mať kočík v kočikárni, takže na balkon iba v autosedačke a to veľmi maroško ee. Minule som si s ním tam sadla a čítala mu rozprávky a zaspal a to už bolo pol štvrtej a fajna tma. Tak ja s baterkou, aby som aspoň nejaké písmenká videla 😀

babulka123
6. jan 2010

evig.. to mi zas len na balkone spime.. ja neviem co bude v lete ked tam bude teplo na skapanie.. to budeeste zaujimave.. ona zas v postielke len malo kedy.. ale skusim jej to natiahnut na 2.5 hod. od zobudenia a uvidime co bude

perla200
6. jan 2010

ahojte...

ano babul pomôže jej ten spánok.....nasa ma tiež nový režim ten predtým padol ako ten pred 20rokmi🙂
dávam ju spat okolo pol 10 večer a taha do rána do 7....a po 1,5 hodine čo je hore spí zase 40minút a potom zase po 2 hodinách spí 40minút potom taha 3hodinky a pred kúpaním si pospí tiež 40minút...ale vyhovuje mi to, lebo skôr ako o 22.h sa nikdy nedostanem do postele...a dnes vstával ocinko tak som chrnela až som sa sama zobudila.....parada.......

eviqa
6. jan 2010

...ale inak je to zaujímavé, lebo cez deň má niekedy problém zaspať, nevie čo skôr, či si šúchať očká alebo dať ručičky do úst, tak som pri ňom, alebo mu dám plienku, objíme ju a zaspí. Ale večer ho len dám do postieľky a zhasnem a spí. (klop-klop) sranda, že vie to rozlíšiť. 🙂 a je pravda, že už ked sa stmieva, stále mu svieti lampa, aby nemal pocit, že je noc

babulka123
6. jan 2010

teraz som ju dala na chvilku do kresla a neskutocne bojuje s nohami s hrzdou co je tam ..

perla200
6. jan 2010

no a marti - aj nasa ked sa zobudila z poobednajšieho spánku o 16.h do 19.h bola umrnčaná strasne...a len sa pýtal spat a spat...tak zaspala o 19.h a ráno o 4.h vyspatá čo sa jej nečudujem....takto je to super.....aspon podla mna....kludne ich dajte este spat pred kúpaním....aspon neni mrnkavá ked papa kašičku a tak.....

eviqa
6. jan 2010

babulka, aj nášho zaujíma všetko iné v tom kresle ako hračky. a nevydrží tam dlho, lebo sa chce posadiť.
...inak som zabudla napísať, včera som ho krmila, on ked vidí lyžičku, tak sám otvára ústočká a krmila som ho tak, že som ho mala opretého o vankúš na gauči. Malý zrazu ked videl lyžičku, ani som mu ju nestihla dať k ústam, posadila sa. Som sa tak zľakla, ale aj potešila

babulka123
6. jan 2010

no skusim .. ono ja sa nestazujem tym ze ja chodim skor spat ja som vyspata ale nechcem aby si panicka zvykla vstavat rano o 4.. to neee..

uvidime co bude.. vcera spala od pol 2 do pol 5 na balkone a o 7 vecer ked som ju dala okupanu do postielky zalomila hned.. do 10 sek tvrda ako stolverka... zobudila sa o pol 12. marek ze co ma robit ci jej ma dat jest tak som mu povedala nech jej da len 30 ml. mlieka mozno je len smadna.. a zaspala a zobudila sa o 4.. no a do pol 6 bojeeeee.. najhorsie je ze tym ze sa vrti tak sa tam zasprajcuje nakriz postielky a potom place. .. no des. tak som si ju zobrala k sebe..

babulka123
6. jan 2010

no zivame , ide spat.. skusit..

eviqa
6. jan 2010

preboha, posadil sa, nie posadila sa. Som jak dilino. čítam tu o vašich princeznách a takto to dopadne 😀

eviqa
6. jan 2010

babulka, držím palce
perla má pravdu, aj náš občas pospí aj od šiestej do deviatej, ale potom ho normálne okolo štvrť na deväť budím na kúpanie a papkanie

martinex
6. jan 2010

babul mne poobede spi do 5tej a potom o 7mej je unaveny... tak okolo pol8-8 chodime spat... ale ja radsej k nemu vstanem rano o 5tej ako vecer aby bol hore do 9-10... to uz chcem mat klud.. cize mne to takto vyhovuje 🙂

no a uz sme hore,pospal 2,5 hodiny... idem teda upratovat, zrusit vianoce a prat a taaak.... zatial pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre