Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

reginetta01
7. jan 2010

evi, ja som sa len pýtala, lebo sú dni, ked je malá nervózna, ale zúbok ešte nevidím, resp. ani obrysy. tak neviem, či mám dať, či nemám dať.

facovka
7. jan 2010

marti detto...my u fifa sme davali aj aj a aj tak prd, proste uz ked sa idu prerezat tak nic nezaberie, ked boli tak boli,a niektore maminy zistia az ked tukne lyzicka, stastne to zena 😉 oli ma cosi zdurene,ale neverim uz nicomu,aj fifo mal biele zdurene,a trvalo dalsie 2mes. kym sa prerezali 😅

martinex
7. jan 2010

fac tiez to tak vidim, ze nic nepomoze...proste to pretrpime a bude 😉

facovka
7. jan 2010

no, ved len 20x 😉

adenka
7. jan 2010

no my uz zasa spinkame...

regi aj ja davam uz druhu noc gelik ale nevidim tam nic. iba brutalne slinta, ruku ma vecne v puse strcenu az tak ze ju napina a ked jej nieco prilozis k tvari tak po tom chnape ako zralok. ja jej gelik davam len na vecer trosicku a mam pocit ze je kludnejsia, lebo uz nevstavam kazdu hodinu podavat dudlik. dufam ze jej tym nemozem nejak ublzit....

inak ako to zistujete tou lyzickou? ja som to skusala ale mala mi ju vytlacala jazykom, alebo ju zacala cmulat... ale nepodarilo sa mi poklopkat...

martinex
7. jan 2010

no aden tak ako pises,tiez bojujeme ked skusame....

a tym gelom jej nemas ako ublizit,nebol 😉

adenka
7. jan 2010

mati no ja uz som to lyzickou vzdala... mm sice hovori ze nieco citi ked ho hryzie do prsta, ale ja bud nemam cit, alebo on ma velku fantaziu 😀

martinex
7. jan 2010

aden kaslat na to, ked vyjdu von urcite si to vsimneme 🙂

facovka
7. jan 2010

aden,klasickou kovovou kavovou lyzickou, tuknes dole na dasienko,ak je prerezany na milion percent zacujes ako tukne,ak ee, tak nist 😉

adenka
7. jan 2010

fac no tak som skusala, ale potvora tam hned strci jazyk 😅

facovka
7. jan 2010

to rychlo tuknes,neboj,vyskusaj este raz, vystihnes hadam moment 🙂

adenka
7. jan 2010

oki tak skusim este...aj ked podla mna tam nie je ani prd a ju tie dasienka len svrbia a zubok je hlboko hlboko 😝

facovka
7. jan 2010

aj ja mam take podozrenie ze u nas je to tiez tak,sice sliny po kolena,ale nist z toho nebude 🙂

reginetta01
7. jan 2010

Aden aj naša malá slintá a strašne mi kúše do prstov a svoju pästičku si ide spapať.

adenka
7. jan 2010

dnes skusim gelik vynechat a uvidime aka bude noc...vcera mi jednu davku stihla aj zlizat kym som jej to natrela... chuda musela mat dobre umrtveny jazycek macicka mala 😀

eviqa
7. jan 2010

tak my ešte necinkáme.

eviqa
7. jan 2010

aden 😀 však to nemohla ani kričať 😀

babulka123
7. jan 2010

no nema spodne este , ale vrchne ma uplne cervene napuchnute a videm kraaasne cele obrysy zubov, pravy je uz skoro na spodku a lavy tak v polovici..

este ze sestra u mna zabudla tu chalumilu ci ako sa to vola tak uz ninke rozpustam 5 guliciek a hajde spat.. taka je unavena chuda moje..

facovka
7. jan 2010

no,asi vam idu prve horne babul.. chudence tie nase deticky..

adenka
7. jan 2010

evi no aspon bol pokoj 😀

reginetta01
7. jan 2010

no, tatino išiel s vrešťadlom von a mamina konečne paapá 🙂

reginetta01
7. jan 2010

babul, to je sranda. dolné ešte nemá, ale horné sa už rysujú 🙂

babulka123
7. jan 2010

no pozerala som aj dolne dasno a nic.. ale horne ma teda ine..

inak mojmu krnatu najprv vysli 2jky zuby az potom jednotky.. takze ja uz verim comukolvek

babulka123
7. jan 2010

a dala som ninke tu chalumilu. 5 guliciek.. snad je to ok..

babulka123
7. jan 2010

a zaspala v kociku do 3 sekund..

reginetta01
7. jan 2010

ja verím, že aj Natalie tatovi zaspala. Už sa ledva pozerala, chúďa. Ale doma spať nebude, krpec.

bagaja
7. jan 2010

no zisťujem že dnes je deň fakt blbec, lebo inak by moje dieťa nespalo 3,5 hodiny v kuse 😕

no a my a zuby nehrozí síce sliníme o sto šesť ale nikde nič a ani to tak nevyzerá...

a moje dieťa sa dnes naučilo pišťať či vrešťať či ako by som to nazvala tak sa vadí a vadí a dosť mám z toho zaľahnuté v ušiach a rehlí sa pritom 😝

eviqa
7. jan 2010

no tak drobec spapal 115 g mrkvovo-zemiakového pyré (dnes som mu ho rozmixovala úplne najemno - tak asi tak treba) a 120 mlieka. Normálne sa triasol za lyžičkou. Môj zlatý

babul ja dávam 10 guliek vo vode (asi 1cm) rozpustiť a toto priebežne cca každú hodinu lyžičku. Mala by to byť jedna denná dávak

babulka123
7. jan 2010

baga.. hehehe uzivas si to ??? my to uz mame dlhsie doma..

evig.. neviem sestra mi radila tych 5 guliciek.. snad som jej neuskodila.. a chystam sa jej dat este na noc..
a kraaasne spapal.. super sa tesim .. my sme dnes skoro nic nejdeli, tak som ju dotlacila mlieckom..
inak ak mu vadia hrudky tak mu to teraz chvilku mixuj a potom postupne nechavaj hrudky.. ze nemixnes uplne do hladka ale o jeden mix menej a potom zas menej a tak .. dufam ze mi rozumies..

reginetta01
7. jan 2010

Baga, aj naša piští a výska. A keď plače, tak sa začala jedovať, že niekedy zavreští. krpec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre