Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
8. jan 2010

leri aj ja som chcela alexa, ale priatel si vybral matusa, tak neh ma radost aj vam sa narodil v 37tt?

perla200 juuj to mi je velmi luto nas este len dostane prve ockovanie na dalsi tyzden, to si uzijeme 😢

lulu73
8. jan 2010

dobre ranko

my teplotujeme od vcera...vcera sme mali teploty okolo 37, teraz rano 38 a vcera aj predvcerom hnacka ☹

asi to chce navstevu dr. tesim sa vemi

a v noci mam pocit ze som dokopy spala dve hodiny.... nonstop sa budila....zacinam mat toho dost, unava sa prejavuje a nervozita graduje...ale ked sa pozriem na vyskerenu malu, tak to zase cele odchadza.....este stale sa drzim, este stale ma neslahlo 😎

bagaja
8. jan 2010

lulu zlatko držkajte sa aj maličkej aj tebe veľa veľa veľa síl 😉

eviqa
8. jan 2010

babulka, držkajte sa
lulu, aj vy. A nebudú to zúbky?
lizatko, všetko naj k výmesiačiku

toto som ešte chcela do tamtoho, len tá demencia a vysoký tlak po pôrode zostali 😀

bagaja, aha. no čoti budem hovoriť, demencia

lulu73
8. jan 2010

baga...vdaka

eviqa
8. jan 2010

lizatko, aj nás budú očkovať prvýkrát budúci týždeň a bojím sa toho ako čert svätenej vody. Dúfam, že mi po očkovaní nevrátia "cudzie" bábätko, ale moj zlatý poklad (ked vynechám včerajšok a niekoľko urevaných dní) 😀

martinex
8. jan 2010

lulu drzte sa, ty to zvladnes...

u nas ani teplota, ani hnacka, ani zuby 😀 umrncany je asi len aby sme vedeli ze ho mame 😉

eviqa
8. jan 2010

marti, však to vieme aj bez toho 😀 náš už nespí, demoluje postieľku. On ten kolotoč raz poláme 😅

martinex
8. jan 2010

eviq ale vysvetli mi to... teraz sa ho snazim uspat, no on ma asi iny nazor..lezi v posteli a vykecava... asi nadava,ze co ta mama po nom chce 😀

martinex
8. jan 2010

zaspaaaaaaal!!!! a sam,bez mojho prsa.... prvy krocik k uspechu 😉

eviqa
8. jan 2010

marti, gratulujem. 😉 no náš sa nadalej vykecáva. Idem povysávať, lebo mm vyhadzoval stromček a všade ihličie. A malý nespí, tak môže.

eviqa
8. jan 2010

no ja nechápem čo sa s ním deje ☹ lenivček jeden, už si držal sám fľašu, aj dudu si zobral sám a teraz len mama. A odvráva! Mu pekne hovorím, že maroško bude spinkať a on na plné hrdlo NE! 😀

lulu73
8. jan 2010

mati zvladnem, len dostat sa zo zohoru do ba v tomto pocasi je dost sranda....plus ti kamionisti na dialniciach a v meste...a mam presny termin u dr. cize musim si to nejak vypocitat a neviem aku matiku, kombinatoriku,statistiku pouzit 🙂

martinex
8. jan 2010

lulu ani nehovor,ked som to vcera videla v spravach to bol des... si zober,ze mas chore dieta,poterbujes s nim rychle k lekarovi nedajboze do nemocnice... to ta moze drbnut... ja len dufam,ze ich to do buduceho tyzdna prejde, lebo mam rano skusky, a nerada by som sla z domu o 6tej rano 😠

lizatko1009
8. jan 2010

eviqa diky, a to ked babatka maju teplotu niesu spanlive?

lulu73
8. jan 2010

mati...s tym babatkom sa to este da, ak nie si v aute s tym babatkom uplne sama...ale si predstav ze by si rodila a dostanes sa do tej kolony kamionistov 🙂)))

lulu73
8. jan 2010

no idem budit malu a modlim sa aby mi mm zavolal, ze moze ist s nami....ozvem sa ako sme dopadli

martinex
8. jan 2010

lulu drz sa..

eviqa
8. jan 2010

lizatko, neviem, my sme ešte našťastie teplotu nemali

ludia, som povysávala a tak ma bolí chrbát, že sa asi rozpadnem. Teda ten ma príšerne boli už od vianoc ☹

eviqa
8. jan 2010

lulu, držkajte sa a šťastnú cestu, či skorú, či bezproblémovú, teda všetko dokopy

babulka123
8. jan 2010

ahojte, hlasim navrat.. doteraz som mrzla vonku lebo ninka zaspala po ceste od dr.
takze mame 6840 g, cize pribrala presne 400g za mesiac co je super, a ... podrzte sa.. idu nam pravdepodobne 4 zuby naraz.. takze parada.. ale zatial to zvlada ok..

a prave zjedla 20g jablcka z DM... inak strasne kysle.. heheh tak sa chsychtila pri tom ..

babulka123
8. jan 2010

lulu daj vediet ako ste dopadli.. drzim palced

facovka
8. jan 2010

leri,mne oni poslali tlacivo co treba vypplanit na predlzenie MD, a rozvedena aj kopiu rozhodnutia 🙂
kolka, tie koliky ma mrzisa, oli este nemal ATB chvalabohu, len fifo,ale sumamed nikdy.. 😕
babul,daj vediet..
lulu, a ked aj hnackuje nebude to zubok?? ale radsej teda chodte

eviqa
8. jan 2010

babul, takže tie teploty sú zo zúbkov?

zuzkalenka
8. jan 2010

Ahojte.
babulka nemá tvoja malá od jabĺčka zelenú stolicu?

perla200
8. jan 2010

my uplne na houby.....mala nespí od 6.h horúčka 38......hotoví sme ☹

bagaja
8. jan 2010

och mojká zlaté držkajte sa ...

lulu tak šťastlivo...
no babul tak ninka zas musí byť v niečom prvá čooooooooo? 😀

lizatko1009
8. jan 2010

eviqa ani po ockovani nebola teplota? uf nas ma 6200g, ale doteraz bol iba kojeny, a narodeny v 37tt tak uz zaciname s ryzovymi kasami 😉

eviqa
8. jan 2010

lizatko, my sme ešte neboli očkovaní, až nabudúci týždeň. tak uvidím

perla, držkajte sa, hlavne jej dávaj dostatok tekutín alebo skús aj paralen, ak má viac ako 38

zuzkalenka
8. jan 2010

baby čo spraviť na obed, niečo rýchle máte nejaký nápad? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre