Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
8. jan 2010

lulu 😀 ale potom uz budes mat pokoj... budes spat ako sipkova ruzenka aspon mesiac vkuse 😀

adenka
8. jan 2010

len cestovnu postielku ale prekrstila som ju na ohradku kedze sluzi len na to... testujem ci tam bude chciet byt lebo nechcem vrazit zasa prachy do ohradky a potom mi tam bude vrestat...

lulu73
8. jan 2010

aden...dr. na horne dasna pozerala tam, kam by som ja vzivote nekukla...nadvihla jej hornu peru a tam...ja som vzdy pozerala iba tam odkial rastu zuby a nie na cele dasna

lulu73
8. jan 2010

ja som uz tiez vytiahla tu postielku do obyvacky estze pred vianocami a pekne sa tam prehrala...teraz je zase zlozena, lebo nam tu trochen zavadzala...ale este ju nepotrebujeme, lebo hrazdicku a hracky ma roztiahnute v jej izbe a cez den sedi v tom FP sedatku a tam aj hodinu vydrzi a pozera ako varim, pisem, upratujem 🙂

lulu73
8. jan 2010

a ano, musim sama uznat ze to nemam lahke...ale chvalabohu mam manzela ktory mi dost pomaha a snazi sa ako sa da...dnes tiez odisiel v polovici porady aby siel s nami k dr., v noci tiez vstava k malej a zehli a tak 🙂

lulu73
8. jan 2010

aden, aku znacku gelika mate?

slavkicek
8. jan 2010

ahojte 🙂

lu, tak ozaj mas toho viac ako dost...ale hlavna vec, ze je emuska zdrava 😵my mame uz prvy zub..ale nervozny je dalej...ze by mu rastli dalsie sa mi nezda 😉
adamko teraz spinka som zvedava do kedy potiahne...noc sme mali hroznu tak to asi dospava 🙂
my sme na dasienka nedavali nic..asi zbehnem cez vikend do lekarne a nieco kupim aby sa chudatko netrapil 🙂
my nemame ani cestovnu postielku ani ohradku, zatial je adamko spokojny v kresle aj na deke..tak uvidime ci kupime alebo nie...aj tak sa uz pomaly nemame kde hybat 😒
mati, drzime palce pri skuskach 🙂
idem vas docitat nech mam aspon trochu prehlad co sa tu deje 🙂

bagaja
8. jan 2010

no tak vonku je aká paráda, škoda že moje dieťa mi doprialo iba 30 minutovú prechádzku a potom vykríky z kočiara, tak sme to namierili ku svokre na čaj, šak nebude len ona otravovať furt 😀

lulu tak nech tie zubale abo rýchlo výjdu abo čo , nech už fakt máte klud

slav gratulka k zúbku 😉

no a my nič, predpokladám že tak okolo 1 roka ked bude po nás 😝 takže to si ešte počkáme, ale šak dlhšie vydržia nie?

martinex
8. jan 2010

lulu no pekne, tak som zvedava ci vam brufen pomoze...daj potom vediet...

slav super,ze prvy je uz vonku.... cakam na foto 😉

a moj mm je stale s malym este prec...telefon si nechal doma,sak naco by ho bral,tak hadam sa coskoro dovalia,lebo sak krtko uz musi byt hladny chudak...

a ja som sa pustila do tej skole,kurna ale tak sa mi nechce... no co uz, co som chcela,to mam 😀

babul ako ninuska, lepsie?

eviqa
8. jan 2010

lulu, tak držíme vám palce, aby to čo najskôr prešlo a aby brufen zabral
slavi, gratulation k 1. zubku
marti a tebe veľa chuti do učenia 😉

facovka
8. jan 2010
martinex
8. jan 2010

fac a to co ma? krem ?

facovka
8. jan 2010

no,citam citam lulu ☹ tak som zvedva co to bude,daj vediet.. 😉
a aden v pohode aj horne, 90% deticiek mozno aj viac neyv77vychadzaju podla "poradia" 😉
slav gratulka k zubku..veru aj niekolko mesiacov sa mozu drat von,svine jedny, nas fifo mal zdurene uz v 4mes.ja reku uz uz, a prd az v 8mes..tak teraz pri olim ani netipujem....ale lulu, potesim tie noci, nieco podobne aj u nas, zloba, fnukacky, viac ako dve hodky vkuse nespim,bud dudel, prdy, brusko, rev...ja neviem 😒 tiez ma dost casto bolieva hlava, ja tiez tvrdim ze z nevyspatia-bohuzial, co uz narobime....

facovka
8. jan 2010

sudokrem p rosim ta, som si prichystala ze idem oliho kupat,a na noc mu davat sudokrem na ritku,a fifo tam mrmle, ze kem, vásky...a to ti on krem na vlasky si daval, 😉

martinex
8. jan 2010

fac no jaky sikovny je,to sa mu musi nechat...tak ti chcel len pomoct 😉

eviqa
8. jan 2010

fac 😀 odborník na krásu

bagaja
8. jan 2010

fac 😀 😀 😀 bombový je, a inak moja segra ma tiež Filipka a to ti je tiež taký čertisko, žeby to bolo menom 😉

missy97231
8. jan 2010

fac, ten sudokrem 😀 😀 sikovny. moja neter si ho tiez "poziciala" a okrem seba, steny, koberca, postele, mojho notasa tak pekne si natrela aj kabel na internet co viedol od pocitaca 😉 ale trochu nechala aj pre Davidka, aby sa nepovedalo 😀 😀 😀

babulka123
8. jan 2010

no ahojte, ninuska spinka.. teda snazi sa .. este obcas brble vysielacka.. je tu svokra a mne je dobre.. hehehe
ideme s marekom von troska len keby to ninka uz konecne pochopila a zaspala uz .. herecka mala..

zajtra idem troska po nakupoch s marekom a svokra ostane doma s malou . aj sa tesim aspon na chvilku vypnem .. od pondelka zas budem sama tak dufam ze sa to cele nejako upravi..
inak teplotku uz nemame, mala len 37.3 ale aj tak som jej supla polovicnu davku nurofenu, je to aj od bolesti tak jej to len pomoze.. snad..

cmuuk ideme ...

adenka
8. jan 2010

lulu sorac, zasa mi zdochol comp tak uz som ho nezapinala lebo som mala nervy a piekla som kolacik...

mame Kamistead-Gel

a super ze ti mm pomaha... ten moj uz ked ma okupat malu tak sa z toho vykruca akoby som ho poslala okopavat zemiaky...to tatikovanie si asi predstavoval tak ze sa 20 minut denne pohrame a to je vsetko... 😅

bagaja
8. jan 2010

babul tak užite, krásny večer...

idem aj ja off, dobrú a dlhú nôcku želám 🙂

martinex
8. jan 2010

babul tak si uzite vecer 😉 aj ja by som niekam sla...tak sa zabav aj za mna 🙂

aden ja som teraz poslala mm aby nakrmil maleho,tak skaredo na mna kukol... ale sak od pondelka som zase sama a najblizsie bude mat zase tolko volna az v lete,tak nech si maleho uzije este 😀

babulka123
8. jan 2010

lulu my mame DENTINOX a je vraj super, lebo je s lidokainom takze jej to uplne strpne dasienka.. kamoska to skusala na sebe.. heheh

martinex
8. jan 2010

aj ten co ma adenka ma lidikain....a ten nas nie-sak lebo ho bol kupovat mm 😠 😎

martinex
8. jan 2010

idem,krtko dojedol,tak ho docapujem mliekom a idem vecerat...packo 😉

eviqa
8. jan 2010

babulka, tak pekný večer.
...inak som doma zahájila stávku, no neviem, či mi to vydrží. Zajtra chce ísť mm poľovať, tak možno pôjdem s ním a kuknem našich. Ale nie to som chcela. Dnes prišiel domov o piatej a mi hovorí, či som mu našla nejaký papier čo potreboval. tak som naňho kukla, však nebolo času. tak mi na to zo srandy, že ved si na dovolenke, tak som mu povedala, že mu zajtra ten deň materskej dovolenky doprajem. Ráno sa zbalím a odídem a on nech povysáva, dá prať, požehlí, utrie prach, navarí obed, stihne všetko okolo malého a ešte nech si hľadá ten pepier, čo ani nevie,kde dal. Tak najprv zo srandy som to, ale on si myslel, že asi vážne, lebo sa ma pýtal, že aj keby somto jemu spravila, ale predsa to neurobím malému. Tak som sa ho opýtala, že čo varí zajtra. 😀
teraz ho kúpe, už mi kričia, že sú, tak idem hotovať mliečko

adenka
8. jan 2010

fac na margo sudocremu...toto urobil fifo, ale co som ja dnes zazila pri kupani... minule som mm hovorila ze ked ma mala suche licka tak nech jej po kupani natrie mlieckom (mame tam excipial). a ja dnes dojdem po kupani do kuchyne a on ceeele dieta potiera avirilom na zapareniny...a ze ja som mu tak kazala... no som nevedela ci sa plakat alebo smiat... 😅

lizatko1009
8. jan 2010

ktora dava na vecer rzyovu kasu a kolko vam tak spapa?

slavkicek
8. jan 2010

baby, dakujeme za gratulacie 🙂 veru zubok je vonku ale este musi podrast 😀 ked bude taky aky ma byt urobim foto 🙂
maly este nespi..mali sme tu dnes vela ludi tak je z toho cely nejak rozhodeny...ale uz ideme do postele tak dobru noc 🙂
fac, fifo je super 😵

perla200
9. jan 2010

ahojte....takže postupne

lulu - neboj bude hyperaktívna - vybije energiu a zaspí🙂))))))) možno.....

lizatko - ja davam nemliečnu kašu banánovú na večeru a dávam jej to do flase, urobím ju redsiu a vypije 250ml.....

aden - super aspon nebude mat zaparenú tváričku🙂

my nehorúčkujeme už...na FB som hodila video malej ako skacká po obyvke...mrknite stojí za to....

babulka - horúčkovali sme z očkovania...včera den - akože vymazávam zo zoznamu, ja som vracala - neviem z čoho MM ma presviedča že som tehotná, on mal hnaačky a simonka horúčkovala - ako rodinka úžasných...dnes noc pokojná este mala spí a ja kuvikám....potom budem vyzivovat celý den....vsak čo už....

slavkicek - myslím že môžeš očakávat aj druhý zubok - to idú spolu dva tuším....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre