Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
11. jan 2010

Marti... ano... uz som s nou raz schudla 20kg... a bola som nadmieru spokojna...

paulusa
11. jan 2010

fac- co mam hodit do albumu?

facovka
11. jan 2010

kua,no vids to...zvladnes,ked zvladaju baby dvojky,a trojky, tak zmaknes aj ty 😉

facovka
11. jan 2010

zuzi a to vazne chces 30kg schudnut,ci ako obrazne?? 😕

facovka
11. jan 2010

testiiiik 😉

paulusa
11. jan 2010

no album bude, ale az ked sa to zajtra od dr. potvrdi 😉

facovka
11. jan 2010

oki,konecne sa ten konik rozbehol,sa vliekol

martinex
11. jan 2010

zuzi tak to klobuk dole.... aj ja idem vo velkom chudnut 😀 potrebujem sa v lete dostat do siat na promocie.... mne bude tak 20kilo stacit,ked zhodim 😀
ake su tam pravidla?to je len o jedle,ze?

z.vrablova
11. jan 2010

30kg naozaj... ale samozrejme aj 20 potesi... prvykrat sa mi podarilo 20kg za 3 mesiace a do tehotenstva som si udrziavala. Marti, poslem mailom, ak mas zaujem...

facovka
11. jan 2010

jaj,kua,to si dobraaaaaa....ja mam uz povodnu vahu spred tehu,ale zadok taky isty velky 😒 a brusko,to uz len cvicenie,ale neni kedy,nemam ani vydrz 😠

deina2005
11. jan 2010

pauuuuuuuuuuuluuuuuuus tak to je supeeeeeeeeeeer gratulka neboj zvladnes ja ma 4 deturence a som na nich sama neboj a tes sa je to veeeeeeeelky dar 😉 zuzi posli mi tu dietu prosim potrebujem aspon 10kg dole ☹

z.vrablova
11. jan 2010

kto chce poslat dietu poslite mailovu adresu do IP

deina2005
11. jan 2010

zuzi uuuuuuuuuuuz 😀

facovka
11. jan 2010

pauli kuk ten moj kocik,akurat som ho vcera nejakym babm nahadzovala do albumu mojho

martinex
11. jan 2010

zuzi mata.langova@gmail.com dakujem
som zvedava ci sa mi podari aspon par kil,ja nemam vydrz ak si mam specialne chystat jedlo...skor by som potrebovala trenera a do fitka chodit a ten by ma musel drzat nakratko 😀 ale budem sa musiet zapriet 😉

z.vrablova
11. jan 2010

Mati, da sa to zvladnut.. nemusis sa velmi obmedzovat v mnozstve, ak dodrzis pravidlo nemiesat dni... ide to v podstate samo... ale este mas cas, kym kojis... V podstate je to aj zivotny styl, nielen dieta.....

facovka
11. jan 2010

no,akurat som zuzke odpisala, mi to poslala, ze ja nebudem mat ani cas na tu pripravu,keby mito niekto navaril,tak by som to hadam zmakla,ale takto....neeeviem si to predstavit,kua 😅

z.vrablova
11. jan 2010

Fac... email

martinex
11. jan 2010

zuzi to su tie zeleninove,ovocne a take dni? no to by sa dalo zvladnut.... sak aj tak potrebujem zmenu a toto by mi urcite prospelo.. 😉

z.vrablova
11. jan 2010

Poslali mi matersku na konci roka o 50e viac... nechapem, este nemam doma pasky... to akoze premie, ci co??? hehe, potesilo.

facovka
11. jan 2010

a neposlali ti nejake pridavky spatne?

iveta6384
11. jan 2010

Ahojte, ockovanie mame uspesne za sebou.... bolo to hrozne ved ako vzdy. ☹ ☹ Chuda plakal ako keby ho z koze drali a este ked mi povedala, ze lebo tieto su dost bolestive no skoro ma tam roztrhlo. Nastastie bol mm s nami, vzdy chodi, lebo ja by som nemohla. On ho vzdy drzi, aby sa nemykal. Tak som zvedava aky bude dnesny den pokracovat a potom noc. Ved uvidime. Hned som mu dala taky sirup co je proti teplote, to mi kazali prevantivne.. hned po ockovani, potom o 6 hodin a na druhy den rano. Tak som pre istotu dala. Uz aj spapal svoj obed, dnes 187gramov zeleninky ale mliecko uz takmer ziadne asi 20 ml, asi to tak ma byt. Jeho bezna davka mlieka je 180ml sem tam vypije 210ml, tak asi mu stacilo. Moj syn si teda asi po 11 dnoch co je na prikrmoch vymenil uz clu jednu davku mleiecka za zeleninku, tak sa tesim.

A vy co nove??? Idem vas docitat... 😉

facovka
11. jan 2010

ivet tak super,nas oli stale na davku max.120ml 😕

martinex
11. jan 2010

zuzi to sa nesmie kava s mliekom???? sak to umriem 😀 to jedlo v pohode, ale kava???? juuuuuj,to bude boliet

sisulka7
11. jan 2010

paulusa, tak gratulacia.
Inak dnes som pisala, ze Kristinka sa nepretaca a kym som obedovala, tak sa zo spalne ozvalo nejake divne stonanie a Kristinka na brusku. nevie si este podlozit rucicku, tak sa nevie vratit na chrbatik, ale i tak je sikovnica jedna. Inak bola som v Tescu aj Bille a nula bodov, po cukete, tekvici, ci repe ani chyru ani slychu, ale kupila som repu nakoniec v takom klasickom zelovoci, tak budeme dnes vecer varit, lebo sa nam uz minuli zasoby vsetkeho z mrazaku.

lenka_66
11. jan 2010

paulus , no nech uz je ako je hlavne nech su krpci ok

zuzi , 😀 ale drzim palce ,mozes poslat aj mne mozno zaberie

lenka_66
11. jan 2010

ivet , tak nech ste bez nasledkov po ockovani

zuzi, mame nutrilon ar

z.vrablova
11. jan 2010

Lenka a negrcka po nom??
Sisulka... v Kauflande a Tescu kupujem cukiny, tekvicu tiez neviem zohnat.
Ivet, vela sil po ockovani... chudatko malinke
Marti... kava s mliekom ee... po tyzdni som si zvykla... ale v podstate mozes v bielkovinovy den, ked mas na obed nieco mliecne namiesto masa.. napr... zapekanu zeleninu so syrom, tak hned po obede a veceri si daj kavu s mliekom.
Sisulka, Kristinka je sikulka... nasa naopak... este ee.
Lenka poslane...
Hehe,... ja som tu novy propagator diet... 😎

deina2005
11. jan 2010

fuuuuuuuuu nokazdy den varit neco pre seba a potom este detom a mm no to bude sranda.a kava bez mleka a cukru no moja smrt 😠

lenka_66
11. jan 2010

zuzi , grca ☹
az sa bojim otvorit ze co za dieta .kava bez cukru 😝 blee .idem postudovat ak sa uz viac neozvem tak ma slahlo o zem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre