Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
12. jan 2010

ahojte. by sme dnes docela dobre hajinkali.. takze caka nas krasny den..

a... vcera som vam pislaa ze ide rodit moja velmi dobra kamaratka.. taaaak gratulujem mala Katarinka je na svete..

bagaja
12. jan 2010

no ako naša noc v pr....malá ma kopec soplíkov, už druhý tt, pomaly tretí a odsávame a nič nejde ale ledva dýcha, ani Physiomer nepomáha, už neviem čo jej mám dať ☹ aby povolilo...

a ja zas kašlem že hruza, čiže ked ona konečne zaspala ja som začala kašlať a znova hore 😠

babulka123
12. jan 2010

baga skus nasivin pren novorodencov..
alebo este kolka pisala.. uvar harmancek a taky vriaci jej ho daj pod postielku.. je to obdoba naparovania..
ja sa to chystam tiez dnes spravit lebo ninka ma tiez sople ako opraty a sa na to budi.. a ma straaasne sucho v izbe..

alebo skus este mokru plachtu cez postielku, alebo plech s vodou a so solou pod postielku.

z tohto nieco urcite zaberie a bude dobre..

jaaaj a este jedna vec, ak sa da tak obmedz troska odsavanie.. cim viac odsavas tym viac sa tvori.. cmjuuk drzim palce..

reginetta01
12. jan 2010

Ahojte maminy!
Naša noc bola teiž celkom dobrá, ale ešte sa nám neupravilo to večerné zaspávanie. Predvčerom som spala u našich a večer nie a nie spať. hoci si trie očká a má ich ako angorák, tak sa nám nepodarilo. O desiatej večer som sa už naštvala a dala ju do postieľky, však nech si pofňuká, no to som nemala robiť. Spustila taký rev a plakala až polhodinu. Vôbec nič nepomáhalo a až potom sa ukľudnila a zaspala až o polnoci. no dovi dopo. ja som skoro plakala s ňou, čo mi jej bolo tak ľúto. Ale v podstate sa dá, len to nie je ako tie vaše detičky, že o pol deviatej už búvajú. Aspoň, že potom spinká až do rána.
Čítam, že tie vaše majú soplíky. Chúďatká malé. ved my dospelí sme mrzutí, keď nemôžeme dýchať, nieto tí drobčekovia. A nepomohol by taký spray do nošteka s morskou vodou? Moja švagriná to strieka ssynovcovi, len ten už je väččší, tak vôbec neviem, od koľko mesiacov sa môže používať.
Inak, ten harmanček čo písalala babul, je dobrý nápad.

babulka123
12. jan 2010

heheh to je kolkyn napad.. ja len opisujem.. heheheh

reginetta01
12. jan 2010

tak opravujem... čo písala kolka... 🙂

bagaja
12. jan 2010

no tak sme späť s lekárne....ja som fasla hedelix, dúfam že zaberie a malá dostala od dr. pamycon, len to su ATB kvapky tak nie som celokm stotožnená či jej to dať 😠 ale ked už sa trapime dva tt a nič nezabralo, ešte skúsim ten harmanček, len to by mala musela byť v postieľke že???a to bude problém 😖

Máte niekto skúsenosť s tým Pamyconon???

lenka_66
12. jan 2010

pekny den prajem,
no to moje dieta si vynuti vsetko. 😠 .zbadal NB tak som ho musela normal zapnut bo vresk ..... .a uz 15 minut bez pohnutia s otvorenymi ustami pocuva vcielku maju

babulka123
12. jan 2010

baga my sme to brali.. nesmie sa to davat viac ako tyzden a nam to pomohlo asi na 3-4 den.. neboj sa toho ..pomoze to.. je to na liecenie soplikov.. asi to co mala jej nestacilo..

reginetta01
12. jan 2010

leni, ten tvoj malý bude nejaký muzikant 🙂

babulka123
12. jan 2010

a treba to mat v ladnicke..

lenka.. mas dieta zavislaka?? heheheh super, hlavne ze je klud nie??
a kde stahujes vcielku maju ??

bagaja
12. jan 2010

leni...tak málo mu stačí k šťastiu 😉 😉 😉

no dobre babul tak to skúsim....

babulka123
12. jan 2010

baga nepokazis tym nic.. neboooj

reginetta01
12. jan 2010

alebo filmový fanda 😀

reginetta01
12. jan 2010

baga, ja si teiž myslím, že tým nič nepokazíš. tie ATB pre detičky nie sú silné a niečo jej musíš dať, ved chúda sa trápi už dlho

babulka123
12. jan 2010

baby som v soku ninka spit uz 55 min v postielke.. to sa stava vyyyynimocne. ehheheh

reginetta01
12. jan 2010

babaul, tak o tom môžem len snívať 😒

babulka123
12. jan 2010

regi ja to sama nechapem.. ale podla tohto to vidim dnes len na 2 spanky co tiez nieje dobre.. ale co uz..

bagaja
12. jan 2010

aj my spíme už hodku, ale to sme boli v lekárni a zaspala v kočíku inak také dačo nehrozí 😒

missy97231
12. jan 2010

regi, aj my snivame o tom ze cez den spat v postielke 🙂 ale uz mal svoj doobedny hodinovy spanok, tak to sa mozem tesit na ten dalsi okolo 6stej vecer 😀

zuzkamilko
12. jan 2010

ranko...🙂
bagaja my sme chvilu predtym ako sme sli tahat sopliky nastriekali STERIMAR sprej,je to vraj,aby hlieny vysli a u nas to fungovalo-skus,nam to poradila nasa dr.

babulka123
12. jan 2010

az okolo 6?? booooze no to u nas niee.. po 2.5 hod nekompromisne na balkon spat..
a mozno este jeden zvladne neskor.. ale ze by mala vydrzat do vecera tak to ani nahodou , to by som ani ja nevydrzala. hehehe

reginetta01
12. jan 2010

zuzka, to je s tou morskou vodou?
missy, tak my by sme zasa spali doobedu a čosi aj poobede a ani za svätého večer, keď už treba ísť búvať.

zuzkamilko
12. jan 2010

u nas to tiez je tak ako pise babulka,po 2-2,5 hod. musi ist spinkat,lebo hruza des

zuzkamilko
12. jan 2010

ano s morskou solou

facovka
12. jan 2010

veve,vitaj po dlhej dobe, ze 10kg, parada,aj ked nosit ho musi byt makacka, viem si predstavit,lebo nas fifo ma 10,2kg 😀

reginetta01
12. jan 2010

babul, to u nás by som si mohla povedať, že nekompromisne po 2,5 hod, ale ráno toľko ani nevydrží, a podvečer už po 17 nesmie búvať, lebo by večer zaspala až o pol 1.

reginetta01
12. jan 2010

Zuzka, to dáva aj moja švagriná a veľmi si to chváli.

facovka
12. jan 2010

to ani nas,ked spi dlhsie ako po 17h,tak do 22h je pri sile 😀

zuzkamilko
12. jan 2010

ideme dnes na ockovanie-drzte palce,ale asi nas nezaockuje,mali sme sopliky,zatial papa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre