• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
zuzi, držte sa. hvalabohu, že my už to máme za sebou, teda čaká nás ešte jedno - to posledné. ale to je ešte chvíľu čas.
12. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, tvoja je spachtoska od narodenia :slight_smile: nas davidek je proste cule dieta cely den. je to o nervy. a dokonca uz ani v kocari nepospi 3hodky ako byvavalo :frowning2:
regi, medzi 5-6 zaspi, ale tiez len na hodku,,, a potom az o 9tej zaspava na noc :unamused:
12. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme dva tt dávali Physiomer - to j etieš morská sol a nič ešte stále má :frowning2:

ža aká paráda Facovkin fifo a vevin Oliver- 10 kg :grinning: no veru toto nosiť nezávidim

aj my bezkompromisne po 2,5 hod spať
babul hej zavislaka ako mama uz aj erdzime spolu :grinning: .len je krik ked prepnem z maji na kona.no ja mam ulozene medzi oblubenymi z you tube .nam staci pesnicka .joo a este obcas aj macko usko
http://www.youtube.com/watch?v=P-WmOAtAsIE

baga nam zabral libenar ci ako sa to vola

veve , no potesila si ma ze nemam sama doma macka
missy, tak to naša málokedy zaspáva o deviatej. väčšinou o pol desiatej, o pol jedenástej :unamused:
12. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moze sa davat biogaja aj espumisan? abo len jedno.
12. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leží muž na smrtelné posteli a říká své ženě, která sedí u jeho lůžka:
Starala ses o mě, když jsem měl žloutenku a neopustila jsi mně,
když mi zkrachovala firma.
Byla jsi se mnou, když do nás na D1 naboural kamión.
Když nám vyhořel dům, byla jsi u mě.
Když nás vykradli, byla jsi taky tady.
Když umírám, jsi se mnou.
Tak si tak říkám: Jestli ty mně, ty babo, nepřinášíš smůlu!!!"
12. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka..hehehe

a ja davam aj espi. aj biogaju a zatial ok.. kakame vzdy rano na 3x.. 3x do cistej plienky.. heheheh

no u nas ten posledny spanok je tak ze od zobudenia max do 3 hod ide spat na noc..
ale inak rano tak cca do 2 hod, a ostatne spanky do 2.5 hod.. inak by to nezvladla.. raz bola hore 4 hod a tobolo potom placu ked mala ist spat.. takze asi tak ..

a klop klop klop este sa mi nestalo ze by vecer nezaspala.. ale to je jej cas tak okolo pol 8 byt tvrda.. a sranda je ze ide podla hodiniek co su o 10 min dopredu u nas posunute, ale baby nechapem fakt je podla nich nastavena.. plus minus 5 min. inak je vsetko rovnake.. heheheh

a prave sme spapali jablcko s bananom z DM co som kupila a chutilo naaam
12. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas cez den ci spi abo nie noc trva presne 10hodin od zaspatia nie jedenia s 2 jedeniami. cca o 2 a 6

babul a mas biogaju v chladnicke?bo ked ju chcem dat tak je studena
12. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul a ako si kvapkala tie kvapky do nošteka a kedy si vysávala?bo ja už neviem :frowning2:
12. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no drobec spinka vonku, tak mam chvilku casu.
vy uz skoro vsetky prikrmujete, nas to este len caka. zatial ficime len na materskom.

lenka, a kolko ma Marek kilov ?
vam poviem, nosit take 10kilove babo nie je sranda. a vyberat a ukladat do postielky je este horsie.
museli sme mu uz dat vacsiu autosedacku ( romer od 0 do 18kg), tento tyzden ide z vanicky do sportaka, plienky c. 5 su mu uz tesne. tolko zo zivota maleho slonika.

my nastastie sopliky nemame, este nikdy nebol chori, klop klop.
12. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve , no v polke decembra mal 8,5kg cize tiez tahame na 10. dupky kupujem na 12-18 mesiacov a su ltt.plienky mame 4+ :grinning:
12. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ubija ma to dvihanie nech uz aspon lozi
12. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve , no tak neako aj marek vyzera :grinning: .tucniacik. to tricko otec a syn je bomba.kde si ho ?
12. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, to tricko mam z netu, z bess.sk
12. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a velkost ? bo niekedy su tie cislovania divne
12. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oliver nosi body velkosti 98-104, tak som mu aj tricko tak kupila.
je dlhe dost, ale sirka mu je akurat.
a tatinko dostal take iste tricko... :slight_smile:
12. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

tak som doma,maly ze u svokry nespal len take 20minutovky a je to citit,zly je jak cert... tak sa snazim ho ulozit,ale bojuje statocne teda :sunglasses: no snad sa mi to podari a zobudi sa zase ako maminkine krasne babo :grinning:

inak skuska v pohode,mam dobry pocit,tak snad sa podarilo..

a noc bola o nicom,takze ani nekomentujem :wink:
12. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze sa trafim , bo u mna je bezne ze kupim a ani neoblecieme :angry: .uz som asi tak 6 kusky odlozila
12. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati , tebe sa vzdy skusky podarili :wink:
12. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to poznam,
alebo v piatok kupim, dobre, operem a v pondelok male...
12. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka no to ani nie...ale tak ucila som sa a vedela som,tak aspon za E by mi to teta mohla dat...

inak mam doma taky bordel,ze dovi dopo...a teraz jak svieti slnko vsetko to vidno..kua asi dnes chytim metly a handry a len sa to tak vsetko bude ligotat
12. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, tak tak

mati , ty sa ale vies vytesovat ze upratat.zatiahnem zaluzie a nic nevidno :grinning:
12. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka no kedze by som sa mala zase ucit,tak to uz radsej idem upratovat :grinning:
12. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati , este coho je viac na citanie ? ucivo abo dieta
12. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ucivo jednoznacne...a ver mi ze mam pri tom aj vacsi pocit uzkosti ked to citam,jak ked som citala tu dietu
12. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný dník.
tak noc sme mali v pohode, i ked som sa bála, čo bude po tom očkovaní, ale všetko o.k., ani teploty, spal celú noc, tak fajn. Už sa dalších asi báť nebudem.
..no a boli sme dnes u dr., tak akosi sa nám nezmenšuje štrbinka na obličke. Na pravej pomaly a na ľavej ešte pomalšie. Tak máme chytať moč, ale nie do vrecúška, ale do skúmavky, lebo má tam aj nejaké baktérie :frowning2: no uvidíme, ako to dopadne, snád nebude potrebná operácia, lebo ma ....

veve, lenka, máte vy ozaj 5 mes. bábätká? :wink:
mati, aj ja som robila všeličo možné, len aby som sa nemusel aučiť. :slight_smile:
12. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ano mam to vladnicke s tym ze ja jej to davam kazde rano na lyzicku spolu s vigantolom.. takze ci je to studene alebo nie.. co ja viem neriesim .. spapa to a hotovo..

baga ja som jej to davala tusim 2x denne rano a vecer, najprv som s physiomer vystrekla , odsala a potom dala kvapky .. ale ja som nekvapkala len som s tou tycinkou vytierala..
12. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to poznám celý dom bol poprataný, požehlené, navarené napečené ale učiť nikdy, mamina už vedela koľká bije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no a to ako fakt ma podrž, že aké váhy tých drobcov máte...inak ja mám segru o 9 rokov mladšiu a ona ked mala 1 rok tak vážila18 kg a to si nevymýšľam, ale visela mamine na cecku furt :grinning:
12. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy,

ja som bola s Emmkou u dr. lebo priserne kasle...teploty nemame, ani sople a dychanie ma vraj ciste...ale kasel ako tuberak, taky mokry...vraj ma zapalene hrdlo a stekaju jej sople, tak nam dala Sinupret a pamycon do nosa....jaaaaj aj s chorobami...ked zacne kaslat, mam pocit ze sa zadrhne tymi soplami :frowning2:
12. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok