• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
regi...aj zemlovka je dobre sladke jedlo, ked ma rad sladke...mam super recept vyskusany
13. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.socpoist.sk/616/1567s - tak ta je ten RL FO a hned pod ním je :Vyhlásenie fyzickej osoby, že sa riadne stará o dieťa toto do SP + kópia RL

aspon u nás, lebo pozerám že čo pobočka to iný spôsob :angry:

a ja mám navarené od včera...
13. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eviq, však ani ja, ale čo by som preňho nespravila :slight_smile:
Zuzi, to ma mrzí, ale snáď čoskoro doteplotujete.
13. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, dakujem. idem sa na to kuknúť.
kočky, mne dali len takú dvojstranu - žiadosť o rodičovský príspevok, ďalej Potvrdenie pre účely nároku na rodičovský príspevok a niečo, čo som posielala na našu sociálku.
13. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako mňa bolí hlava, to nechápem. Dnes je akýsi blbý deň. :frowning2:
13. jan 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi...aj mna, tak za ocami, asi prichadza migrena...to mam z nevyspatia...ok, idem, mala je hore
13. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a malá sa mi nehráva v postieľke, tak neviem, evi skúšala som to aj s plienkou, no uvidíme budem skúšať dalej čo zaberie
13. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bagaja....ked ti to pomoze,ani nas drobec nechce cez den spavat v postielke :unamused: bud spi v autosedacke alebo v kociari :cry:
13. jan 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale naša spí na posteli a čakám kedy spadne :unamused:
13. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga tak skus ju cez den dat sa tam hrat...aby nemala postielku spojenu s niecim neprijemnym,ale s tym ze sa tam hrajka a je tam fajn...

baby toto vam nezavidim,ze nechcu spat v postielke...ja som od zaciatku len tam ho davala,ci cez den ci v noci... nekompromisne...a v pohode tam spinkame
13. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim,
no ja zacinam spominat ci marek nie je nahodou zo zadu urobeny :grinning: .vsetko naopak.kupila som cumlikoveho maznacika chyta hysaky z neho, taky macko handracik miesto plienky na zaspatie je tiez v nemilosti.uspavanky od koscovej a aj take akvarko od FP na zaspanie ho nabija energiou zato ked spievam kukulienku zaspi.ja uz neviem na vsetko opacne reaguje.
13. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning:
13. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga, to sa ti smeje no len kym ja na to pridem ze co mu je :angry: .
13. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne co nanho zabera .uz som si nasla aj sive vlasy :grinning: :angry:
13. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj u nás zaberá furt niečo iné, a to som si isá že je urobená spredu :grinning:
13. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natálka zabúvala na gauči vedľa mňa. Ja že si dám tiež šlofíka, ale akosi sa nedá a pritom by som spala. no neviem, čo vlastne chcem. :grinning: Tak si dám kafčo a uvidím.
kočky pijete niektorá aj 2 kávy denne? ja zatím len 1, ale niekedy by som si dala aj druhú, ale sa bojím.
13. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa dnes bolí hlava, ale mám vysoký tlak, tak z toho. Je mi blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

regi, ja pijem, ale nekojím

leni :grinning: držím palce, aby si nato prišla
13. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi ja nebojim ale ani nakojim .tak aj 3

baga ze nieco ine aj u nas ale vsetko naopak .
13. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
regi...ja som zacala pit najprv jednu,potom aj druhu a nic mu nie je,ale to si robim len take slabuckeeee
13. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi , citam ze oblicka .... . a ako // ta nanu neupozornili ci bolo vsetko ok?
regi ja pijem a kojim....ale len nescu a pol voda,pol mlieko...takze take kakavko :grinning:
zuzi nic mu nie je iba nespi :grinning:
no uz je hore , ale konikujeme spolu ako na foto v albume :grinning: .jasne ze ako pdmaz mame maju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi , nejdes poobede von?
13. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepijem kavu ale dala by som si takú dobrú turka - Popradskú, ale bojím že m,alá nebude spať
13. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, mal to po narodení, ale neonatolog povedal, že veľa detí to má a to sa samo zúži. no a aso sa akosi nezužuje :frowning2: dúfa, že dostane rozum oblička a vyhneme sa operácii :unamused:
13. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga , sak daj rano , a pojdes na vzduch .v kociku aj ked nezaspi tak ma co obdivovat
13. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, neviem. tlak mám kdesi v nebesách, že ani nevidím poriadne čítať, hlava treští a do toho by mala prísť kolegyňa. akonáhle je vonku dobre počasie ako dnes, že slnko, mne je zle :angry:
13. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marek mi ser.. na kona a to doslova :grinning: takze ideme sa prebalit b :grinning:
13. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok