Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
13. jan 2010

regi...aj zemlovka je dobre sladke jedlo, ked ma rad sladke...mam super recept vyskusany

bagaja
13. jan 2010

http://www.socpoist.sk/616/1567s - tak ta je ten RL FO a hned pod ním je :Vyhlásenie fyzickej osoby, že sa riadne stará o dieťa toto do SP + kópia RL

aspon u nás, lebo pozerám že čo pobočka to iný spôsob 😠

a ja mám navarené od včera...

reginetta01
13. jan 2010

Eviq, však ani ja, ale čo by som preňho nespravila 🙂
Zuzi, to ma mrzí, ale snáď čoskoro doteplotujete.

reginetta01
13. jan 2010

lulu, dakujem. idem sa na to kuknúť.
kočky, mne dali len takú dvojstranu - žiadosť o rodičovský príspevok, ďalej Potvrdenie pre účely nároku na rodičovský príspevok a niečo, čo som posielala na našu sociálku.

reginetta01
13. jan 2010

Ako mňa bolí hlava, to nechápem. Dnes je akýsi blbý deň. ☹

lulu73
13. jan 2010

regi...aj mna, tak za ocami, asi prichadza migrena...to mam z nevyspatia...ok, idem, mala je hore

bagaja
13. jan 2010

mati a malá sa mi nehráva v postieľke, tak neviem, evi skúšala som to aj s plienkou, no uvidíme budem skúšať dalej čo zaberie

zuzkamilko
13. jan 2010

bagaja....ked ti to pomoze,ani nas drobec nechce cez den spavat v postielke 😒 bud spi v autosedacke alebo v kociari 😢

bagaja
13. jan 2010

zuzi ale naša spí na posteli a čakám kedy spadne 😒

martinex
13. jan 2010

baga tak skus ju cez den dat sa tam hrat...aby nemala postielku spojenu s niecim neprijemnym,ale s tym ze sa tam hrajka a je tam fajn...

baby toto vam nezavidim,ze nechcu spat v postielke...ja som od zaciatku len tam ho davala,ci cez den ci v noci... nekompromisne...a v pohode tam spinkame

lenka_66
13. jan 2010

zdravim,
no ja zacinam spominat ci marek nie je nahodou zo zadu urobeny 😀 .vsetko naopak.kupila som cumlikoveho maznacika chyta hysaky z neho, taky macko handracik miesto plienky na zaspatie je tiez v nemilosti.uspavanky od koscovej a aj take akvarko od FP na zaspanie ho nabija energiou zato ked spievam kukulienku zaspi.ja uz neviem na vsetko opacne reaguje.

bagaja
13. jan 2010

leni 😀

lenka_66
13. jan 2010

baga, to sa ti smeje no len kym ja na to pridem ze co mu je 😠 .

lenka_66
13. jan 2010

vlastne co nanho zabera .uz som si nasla aj sive vlasy 😀 😠

bagaja
13. jan 2010

leni aj u nás zaberá furt niečo iné, a to som si isá že je urobená spredu 😀

reginetta01
13. jan 2010

Natálka zabúvala na gauči vedľa mňa. Ja že si dám tiež šlofíka, ale akosi sa nedá a pritom by som spala. no neviem, čo vlastne chcem. 😀 Tak si dám kafčo a uvidím.
kočky pijete niektorá aj 2 kávy denne? ja zatím len 1, ale niekedy by som si dala aj druhú, ale sa bojím.

eviqa
13. jan 2010

aj mňa dnes bolí hlava, ale mám vysoký tlak, tak z toho. Je mi blbo 😝

regi, ja pijem, ale nekojím

leni 😀 držím palce, aby si nato prišla

lenka_66
13. jan 2010

regi ja nebojim ale ani nakojim .tak aj 3

baga ze nieco ine aj u nas ale vsetko naopak .

zuzkamilko
13. jan 2010

regi...ja som zacala pit najprv jednu,potom aj druhu a nic mu nie je,ale to si robim len take slabuckeeee

lenka_66
13. jan 2010

evi , citam ze oblicka .... . a ako // ta nanu neupozornili ci bolo vsetko ok?

martinex
13. jan 2010

regi ja pijem a kojim....ale len nescu a pol voda,pol mlieko...takze take kakavko 😀

lenka_66
13. jan 2010

zuzi nic mu nie je iba nespi 😀

lenka_66
13. jan 2010

no uz je hore , ale konikujeme spolu ako na foto v albume 😀 .jasne ze ako pdmaz mame maju 😝

lenka_66
13. jan 2010

evi , nejdes poobede von?

bagaja
13. jan 2010

ja nepijem kavu ale dala by som si takú dobrú turka - Popradskú, ale bojím že m,alá nebude spať

eviqa
13. jan 2010

leni, mal to po narodení, ale neonatolog povedal, že veľa detí to má a to sa samo zúži. no a aso sa akosi nezužuje ☹ dúfa, že dostane rozum oblička a vyhneme sa operácii 😒

lenka_66
13. jan 2010

baga , sak daj rano , a pojdes na vzduch .v kociku aj ked nezaspi tak ma co obdivovat

eviqa
13. jan 2010

leni, neviem. tlak mám kdesi v nebesách, že ani nevidím poriadne čítať, hlava treští a do toho by mala prísť kolegyňa. akonáhle je vonku dobre počasie ako dnes, že slnko, mne je zle 😠

lenka_66
13. jan 2010

no marek mi ser.. na kona a to doslova 😀 takze ideme sa prebalit b 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre