Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
13. jan 2010

ahojte..........alex konecne spi.......a ja mam dilemu, mam ist rozoberat stromcek alebo zehlit alebo robit papiere alebo upratovat.............zatial iba citam co ste popisali, a kukam do blba, mal by ma niekto nakopnut 😀 alebo mi aspon urcil poradie, lebo neviem cim mam zacat tak nerobim pre istotu nic

bagaja
13. jan 2010

ivet, klud, vyskytuje sa to u predčasniatok, ak žiju baba v zafajčenom prostredí, alebo matka predtým fajčila...proste to nerieš, oka, Methew je zdravý krásny chlapisko, takže klud...proste netreba na to myslieť a treba veriť 😉

z.vrablova
13. jan 2010

som citala o tom jahodovom nurofene... ak som dobre pochopila 11.1 bola stiahnuta len jedna sarza, ja mam doma starsiu, neviem teda, ci je nezavadna, alebo mam vyhodit... sa pojdem zajtra spytat do lekarne.
A tiez capiky Nurofen boli stiahnute

bagaja
13. jan 2010

ako to čo je za rýchlosť...

leri stromček nerieš, my tiež ešte máme, neutečie, žehlenie tiež kuka na mna, upratovať teraz eee, takže papiere mi vyšli 😉

no a ja doma nemám nič ani nurofen sirup ani čapíky, vôbec nič, kým nám to netreba nekupujem 😉

a idem spať lebo som det....

lizatko1009
13. jan 2010

bagaja uz sa zobudil ani ho nekupem, zacal trosku sa zlostit aj pre ten zub urcite aj nozky, teplotu ma 37 dufam ze vyssia nebude, dala som mu panadol, za aky cas mu mozem dat panadol znova? keby dostal teplotu? a krava sprosta este mi predala v lekarni tie nurofen capiky 😠

iveta6384
13. jan 2010

Baga ale ja som fajcila a fajcila som vela.. a este aj na zaciatku som fajcila pomaly neviem aj do 7 tt, ked som nevedela... takze tak... stresy... ☹

bambi02
13. jan 2010

ahojte bambulky..absolutne nic nestiham, internet nam nesiel, no hruuuza...stihla som si precitat len par stranok, a som rada, ze ste vsetky ok...my sme tiez uz po druhom ockovani, aj teplotky boli...uz sme aj "chorucke" boli - ako citam neodsavali sme same sopliky - sranda jak hovado....inak, bez monitoru dychu by som asi ani nezaspala, kedze mala malinka problemy s dychanim..tiez nam uz 3x zapipal..verte, krvi by sa mi nedorezal este pol hodinu po tom....a co kamosky hovorili, aj im sa to par krat stalo..neviem preco:(
ozik, mam taku otazocku...ako priberate? kolko maju pokladiky kileckov? lebo nam aj brali krvicku z hlavicky ci mala neni anemicka, bo nejak moc nepribera...je hrozne ziva, aj pekne papa a akosi mame stale len 6,5kg..je to dost? alebo malo? inak, my uz kasickujeme,takze sranda velika...

uankab
13. jan 2010

ja mam tiez starsiu sarzu doma, tak snad bude ok.. tu som nepocula ziadne spravy o tom..
ivet, podla mna vam nezoberu aj kociarik aj autosedacku... dietatko ma narok len na kociarik... v autosedacke ho mozes mat do lietadla, ak ma 6 mesiacov a viac, musis si ale zaplatit za sedadlo a bude tam v nej pripevnene, plus musi byt certifikovana... neviem s kym letite, ale pochybujem ze vam to dovolia, skus si to zistit... ak letite Ryanairom, tak na to rovno zabudni...
leri, stromcek mame aj my este... tiez by som mala zehlit, ale sa voobec nechce...

uankab
13. jan 2010

bambi, v polroku by malo zdvojnasobit vahu... kolko meriate?
my sme pri narodeni mali 3.77 a teraz mame 6.2 a ak by sme mali zdvojnasobit tak by sme museli pribrat 1.4kg za dva mesiace, co nehrozi... Magdalenka je tiez dost ziva, ale povedali mi ze vyzera velmi zdravo a aj ked nepribera podla kriviek, tak to nevadi lebo tie su robene na UM.. my stale kojime...

bambi02
13. jan 2010

martinex: vidim,ze aj vy uz krmite...sranda, ze? ale vidim, ze kraaasne papka na stolicke...u nas je trosku problem - skor ju nakrmim po leziacky ako po sediacky

lizatko1009
13. jan 2010

bambi aj nas ma tolko , doki povedala ze to je normalna vaha nas maly je zive striebro stale so sebou nabija. hovorila ze rychlo vykrm je zly, aby potom nemalo problem s obezitov, myslim ze jedna tu pisala, ze jej maly ma 10kg toto je uz vela, rocne dieta by malo mat 13kg.

bambi02
13. jan 2010

uankab: 68 cm urcite, ak uz nie aj viac...prechadzame na 74 oblecko...a vy?
my sme mali pri narodeni 3090 g a 48 cm...takze je to v pohode, ze?
juj, to zavidim s tym kojenim..my sme moc dlho nevydrzali, bo malinka nepriberala, tak nam kazali zacat s UV

lizatko: joj, to si ma potesila...nasa Adelka nevydrzi ani pri jedle byt kludna...stale nadskakuje..si z nej robim srandu,ze je jak ten zajko co fici na duracel 😀

lizatko1009
13. jan 2010

bambi, ale z umelej vyzivy skor priberu ako ked su kojene, ale ma normalnu vahu to aj moj ked mu davam vecer kasu tak skace kope a vsetko dokopy, raz je na bruchu uz sa trepe do predu uz je na chrbatiku a kope kolko vladze, dnes sme boli na ockovanie 😖 moj sa narodil v 37tt mal 2950kg a 48cm

bambi02
13. jan 2010

Adelka sa narodila v 38tt.. 😉

martinex
13. jan 2010

caute....tak moji chlapi uz spia...mm isiel uspat maleho a uz sa do obyvacky nevratil 😀

bambi hej,uz papame... no a papa pekne,sem tam rozhadzuje rukami,takze jedlo je vsade a sem tam sa zlosti ze mu pomaly naberam,ale inak ok...ja sa polepsim 😉

bambi02
13. jan 2010

marti: jej, ja som tak skoncila vcera..isla som malu uspat a zobudila som sa o tretej rano 😀
tak to je super, ze pekne papka..parada!!

martinex
13. jan 2010

sak nech sa vyspia... ja im doprajem... mna caka dlha noc...
no idem teda,nech to co najskor dokoncim

z.vrablova
13. jan 2010

Bambi vitaj, dlho si sa neozvala... aj fotecky aktualne potesia... 😉
Lizatko... 10kg chlapceka spominala Veve... ale on je kojeny, co je uuplne v poriadku.
Marti... Kristinka momentalne slape jedna lyzicka za druhou, ked meskam mrnci... hladoska...
Zajtra volam na gastro... grckame za ligu odkedy si chyta nozicky... na nervy som z toho, nestiham prezliekat... jedno krmenie min 2 podbradniky a jedna plienka...!!

iveta6384
13. jan 2010

Mati presne ako keby som videla Matthewa on tak nervaci pri jedeni zleniny, ze som pomala. Ona ma vzdy druhu lyzicku v ruke a kym ja naberiem na moju tak ma svoju strcenu v ruke a nervaci ze je prazdna.. 😀

martinex
13. jan 2010

zuzi ako si jej davala zeleninu? ja som teraz pridala brokolicu ale dala som mu k tomu len zemiak...mrkva mi tam nepasovala....

inak spravila som vcerajsiu skusku,tesim tesim 😉

iveta6384
13. jan 2010

Gratulka Matka, si sikulka... 😉

bambi02
13. jan 2010

z.vrablova: akurat som ich tam davala a popritom krmila spiace babo 😀 ...to je najlepsie krmenie ako moze byt....a toto sa podari raz za cas, tak som si to celkom vychutnala 😀
inak s tym vrackanim...v pondelok sme boli ockovane a my takto ugrckavame cely den odvtedy...dve plienky, dva podbradniky a stale prezliekam malu i seba...najprv som si myslela, ze je to tym ze sa stale po krmeni dava na brusko..hoci sa ju snazim vzdy otocit naspat, tak ugrckava...hm...hadam to nebude nic vaznejsie..si ma teraz dostala......
Ivet: odkedy som malej dala prikrmy s maskom, nechce mi ovocie ani mliecne kasicky..je to normal?

bambi02
13. jan 2010

a gratulujem ku skuske!!!

mirko
13. jan 2010

ahojte, my mame 8500g a kojime,pri narodeni mal 3680g, no teraz uz som zacala davat tiez zeleninku,aj ked by som nemusela do 6 mesiaca no mu akosi nestacim s mlieckom,tak som mu uz dala ... som zvedava na vahu ked pojdeme do poradne na vazenie a ockovanie..spi vyhradne so mnou v posteli, jeho postielka sa mu akosi nepaci..no ma to aj vyhodu v noci nemusim k nemu vstavat, len otrcim cici a spime dalej...hlavne ze som si pozicala z nemocky monitor dychu, co uz......

bambi02
13. jan 2010

juj, uz ani nevidim jaka som unavena...sa s vami rozlucim...neskutocne rada som vas znovu po dlhej dobe videla, hadam uz tu budem pravidelne 😀 😉
zajtra musim skocit do prace ukazat malinku, bo mi stale vyvolavaju ale po obede tu budem...tak vam prajem dobru nocku vsetkym!

bambi02
13. jan 2010

mirko: hlavne, ze ste zdravi a vsetko je v pohode...tiez som citala, ze ked babo priberie z materskeho mliecka aj viacej,t ak to neva ..

bambi02
13. jan 2010

mirko: pozerala som fotecky (ze co mi vsetko uslo), kraaaaaaaaaaaasa! krasne deticky! a ta posledna fotka - su ako cez kopirak...perfektni su

bambi02
13. jan 2010

ale uz ozaj idem...neviem sa normalne nabazit, ze mi znovu ide net, tak mi odpustite tu radost a mnozstvo prispevkov....papa zajtra

z.vrablova
13. jan 2010

Mirko, vitaj tiez po dlhej dobe.. chalani su skveli...
Bambi... neverim, vy ste uz Adelku strihali... nadherne blondiatko...
Marti... ja som davala po tych prvych zakladnych dnoch... mrkva, zemiak... zeleninu, aku som momentalne mala po ruke... max vsak 4 druhy, tiez ako pasovali, niekedy len 2 druhy.
A niekedy len cistu cviklu napr... ak vsak pridavam novu zeleninu, tak vzdy v kombinacii s takou zeleninkou, co ma rada, alebo same...
Dobru nocku..

bambi02
14. jan 2010

dobre ranko, tak ja som toho moc nenaspala veru..ale zlatusik po rannom krmeni este odfukuje...takze mam chvilku pred tym ako vyrazim do prace sa mrknut...
mno, ja som davala mrkvicku,zemiacik a ked bolo vse oka, tak som skusila tie kupovane prikrmy ako jarna zeleninka a pod....ovocnickov sme tiez skusili - ti najprv chutili ale teraz ked uz sme dali prikrm s maskom, tak akosi jej ovocie nesmakuje, tak neviem ci je to len teraz nejaky jej vymysel alebo bude masozrut jak tata....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre