Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
15. jan 2010

no,asi bude hyperaktivna trochen,ale zmaknes 😉

babulka123
15. jan 2010

ja????? hehe aspon schudnem

reginetta01
15. jan 2010

dobre ranko, maminy!
My sme mali celkom dobru noc, ale to je skoro vzdy. len keby to zaspavanie nebolo take. Ale co uz. len som zvedava, ked uz nebudem mat mliecko, ako bude Natalka zaspavat
uan - aj my uz kupeme vo velkej vani a malej sa to velmi paci. normalne je problem, ked ju vyberieme z vody. 🙂

babulka123
15. jan 2010

fac.. inak co sa tyka prevracania na brusko .. bud rada.. v noci pravidelne chodim ninku otacat spat na chrbat.. hehehe
ale tuto noc nejako spala ako zarezata.. a rozmyslam co bolo vcera ze by som to zopakovala.. hehehe
ale asi o 7 pred kupanim dostala 30ml mlieka a potom stiahla este 150 takze mozno to pomohlo.. skusim jej dnes dat vecer 180 a uvidime ci to bolo ono..

bagaja
15. jan 2010

babul zlatá, ja som počula že je lepšie ked dieťa vie najskôr na 4 a až potom sedí, lepšie na chrbticu...

bagaja
15. jan 2010

hej a práve som dokojila dieťa...no nebolo by to nič, ale kojili sme sa od osmej, ja neviem len plač a nervy fuha a už spí...

aj my sme vo veľkej vani a paráda tam je...len mamina je vždy mokrejšia ako Peťka 😉

facovka
15. jan 2010

babul,nasho normalne kladiem na noc na brusko 🙂

facovka
15. jan 2010

hej baga, ze lepsie je na 4 a potom sedkat,ale fifo napr.absolutne nebol na 4, a sedel,ani pred chodenim ne4nozkoval 😉

babulka123
15. jan 2010

fac.. aha .. tak to je ine.. heheheh nam sa tak nepaci.. teda v postielke, iank cez den uz chce byt len tak..

baga.. ved ja ju nedavam sediet.. myslela som tak ze ked ju mam pri sebe tak stale sa vrti , obzera....
a sediet.. nedavam skoro vobec.. ved o chvilku to tusim zvladne aj tak sama..

facovka
15. jan 2010

ja ked ho mam na kolenach a tak akoze sedi,ale nejako zeby sadat tak to ee..a kedy sa sam posadi netusim, fifo asi v 8mes 😉 a v 11chodil....nasmu zase len ked spi,ked je hore tak na bruchu nervy rev 🙄

bagaja
15. jan 2010

ani ja nedavám sedieť,
kua a už sme prebudený a len rev, dnes je skvelýýýýýýýýýýýýý deň

zuzkamilko
15. jan 2010

ahojte :(
nasa noc o nicom od ockovania brutal,maly bol hore od 22,00 do 1,30 so strasnym placom,normalne mam strach,co mu je ☹
neviete mi poradit-v mieste vpichu ma taku hrcku,nemate s tym skusenosti?

martinex
15. jan 2010

ahojte kocky...

dnes sme mali ist na klbiky ale nejak som sa nevedela vyhrabat z postele tak pojdeme bud.tyzden,sak to je jedno...

a od rana (6tej) sa malemu nechce spat,tak som zvedava co to dnes bude za den...

facovka
15. jan 2010

zuzka,a teplotu nema?? moze byt hrcka po ockovani,niekedy ich to este aj boli, prikladaj mu studenu vreckovku abo nieco studene, ma to zacervenane,ako opuchnute? ☹

bagaja
15. jan 2010

no a nám zjavne stačili tie tri minúty, lebo leží v postieľke a mrnčí a medzitým vysvetľuje macikovi, že mama ju núti spať...

zuzkamilko
15. jan 2010

fac...ano teplotuje od ockovania,ale zacervenane to nema ☹

babulka123
15. jan 2010

no pekne.. ja som prave volala d.r ze v pondelok na ockovanie uz teraz sa bojim

bagaja
15. jan 2010

zuzi a kedy vás očkovali včera či predvčerom?

facovka
15. jan 2010

no,zuzi a kolko ma horucku?

facovka
15. jan 2010

nas uz pichali tie prve dve, hexaI. a pneumo prvu..chvalabohu nijake reakcie,klop klop

zuzkamilko
15. jan 2010

ockovali nas v utorok a on ma take zvysene teploty okolo 38,nema nad a aj ho trocha prehana

missy97231
15. jan 2010

dobre ranko.
prcek mi zaspal v kocari. som zvedava ako dlho si pospi 🙂 vcera sme boli vonku 3,5hodiny a cely cas spal. 😉 inak, blbne mi chuvicka 😒 neviete poradit ako opravit??? 😀 😀 furt tam nieco tuka, aj ked maly spinka a je ticho... 😒

facovka
15. jan 2010

a zubky mu nahodou nejdu? to jedno s druhym moze byt,ale to prehananie byva pri zubkoch,aj teploty...ale to od utorka dost dlho uz ma ☹ davala si cipok? neskusis radsej k dr? ked ide vikend aby sa nezhorsilo 😔

bagaja
15. jan 2010

zuzi no dnes je už štvrtý den , to je už dosť teda ☹

facovka
15. jan 2010

missy, to ked su kratke vlny mozete chytat niekoho ineho signaly..napr. u nas sme aj policajtov co tu pri nas sedia blizko domu,zabava celkom 😉

missy97231
15. jan 2010

fac 😀 no, stalo sa mi ze som pocula "mama, mama" a vravim si - NIkca spi, a Davidek hovorit este nevie 😀 ale ma to stve, lebo takto mi je na ... 😒

facovka
15. jan 2010

no,my sme ju tiez vypli,sak to sa nedalo pocuvat, to chytate niekoho z ineho bytu 😒

missy97231
15. jan 2010

to "mama, mama" bolo na Morave u segry.

babulka123
15. jan 2010

misi skus prepnut na inu frekvenciu ak sa ti da..
ja mam chvala bohu vyhodu my sme jedine babatko v okoli.. takze pohoda.. ale tiez kym sme nasli miesto kde neskrci vysielacka.. neverili by ste ale je zavesena na obraze... tam je to ticho.. heheh

zuzi.. ak ho prehana tak to mozu byt aj zubky.. lebo po ockovani by podla mna nemali byt tak dlho teploty.. ale na tvojom mieste by som isla k dr. presne ako pise fac.. ide vikend.. a teda ju treba posluchat ona vie co hovori.. ona je poradca na choroby... chuuuda..

babulka123
15. jan 2010

a ninka prave zaspala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre