Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
18. jan 2010

ahojteeeeee
hlasim sa po vikende u rodicov-bolo fantasticky
co sa tyka umyvania-ked su hracky noveeee
bagaja....aj ja len kojim a to mame 9 kg 🙂

zuzkamilko
18. jan 2010

a aj ja chcem chodit do materskeho centra a kedze tu na tahanovciach nie je,tak v meste je jedno super a aj tam cvicia s detickami a tam som chodila aj na predporodnu pripravu a velmiiii sa mi tam paci-a planujem zacat tak od marca,ked sa trochen otepli 🙂

bagaja
18. jan 2010

zuzi no my budeme mať okolo 7-8 ale na vás sa nehrabeme 😉

aj ja čakám kým sa kus oteplí 😉 aj na plávanie pojdeme až v apríli

slavkicek
18. jan 2010

ahojte 🙂
bagaja, aj my sme len na MM 🙂 zatial nemal adamko nic ine 😵
zehlim vsetko..aj vcera som zehlila 4pracky 😝 hracky umyvam len ked su nove aj to len pod horucou vodou 🙂 jedine hryzadla som 2x vyvarala 😉
zuzi, blahozelam k minusovym kilam 🙂 super, ja by som dietu nezvladla 😒
s adamkom chodime na babygymnastiku, dnes ideme 2x tak som zvedava ako sa mu bude pacit...1x sa usmieval tak verim, ze dnes bude tiez spokojny 🙂
mati, plavky budu mat najskor v sportovych obchodoch 🙂
adamko ma uz druhy zub...tak je to taka nasa mala selmicka zubata 😵
kolka, gratulujem k prvemu zubku 🙂 😵
fac, gratulujem k vymesaciu 😵 strasne rychlo to leti 😵 🙄

bagaja
18. jan 2010

jej slavi to musí byť faj tá babygymnastika, u nás niečo také nehrozí ☹

eviqa
18. jan 2010

marti, tak snád to až také tragické nie je. 😉
zuzi, skús kúpiť thuyu occidentalis, nám to dr. dala. Deň pred očkovaním, v deň a adeň po, tri guličky.
slavi, gratulation k 2. zúbku
fac, všetko naj k výročiu

eviqa
18. jan 2010

kolka, aj vám gratulácia k zúbku. 😉 dnes mi všetko dochádza nejak neskoro
😒

slavkicek
18. jan 2010

bagaja, cvicenie je fajn a hlavne som rada, ze adamko je medzi detmi...a ja nie som stale zatvorena doma 🙂
a v poprade nic take nie je? ani nejake MC? tam chodievame s adamkom tiez 🙂
evi, dik 🙂 aj marosko uz ma nejeke zubky?

martinex
18. jan 2010

slavi kam chodite ? do miracle?

z.vrablova
18. jan 2010

fac, gratulka Olimu
a vsetkym zubatym babatka... aj my uz chceme.... 😒
Matka, na diskusnom fore ohladom 90dnovky su 2 mamicky, co koja a drzia dietku (jedine nedrzia vodne dni)... ja keby som vedela, tak sa nedotiahnem s vahou az do takych extremov, som mohla zacat aj skor... ☹ no co uz, zaklad, ze mam 2 uspesne tyzdne za sebou...
som sa prave vytocila... obvolala som vsetkych 4och homeopatov v Presove.... sestricky neskutocne "mile"... co ja co chcem diskutovat, to je spoplatnovana sluzba... ty kokos... normalne tlak 330/200... kde je hypokratova prisaha... a jeden homeopat mi povedal, ze sa robi velke bum z ockovania, ze detoxikacia nie je potreba!!!! Ze on ani vlastne dieta nedetoxikoval... (ten musi byt dobre "odmeneny" farmako firmami...)... som nechapala preco robi homeopatiu (dokonca pediater)....!!!

eviqa
18. jan 2010

slavi, ešte nemáme zúbok, iba také čiarky, ale malý je ako žralok, po všetkom chňape.
zuzi, a prečo zháňaš toho homeopata?

slavkicek
18. jan 2010

mati, ano do miracle 🙂 precvicuje to taka mlada kocka 😉
evi, to poznam...dnes ma adamko 2x tak dobre "hryzol" alebo skor len zatlacil dasienka...ale tak videla som hviezdicky ☹

z.vrablova
18. jan 2010

eviq IP

martinex
18. jan 2010

slavi super...aj my na jar mozno zacneme,ked bude dadik vacsi

zuzi s to tie vodne dni preskocia? to nevadi?

bagaja
18. jan 2010

zuzi to je sila 😠

a všetkým babetkám gratulka k zúbku, my ešte namáme a ani tak skoro nechceme 😉

a Olimu k výmesačiu gratulka a cumk

slavi máme tu MC ale teraz sa sťahovalo čiže tak od marca by som chcela začať chodiť s nou

slavkicek
18. jan 2010

mati, to bude super...ja by som tam chcela chodit co najdlhsie..ak sa adamkovi bude pacit...

bagaja
18. jan 2010

aj mna zaujíma ta diéta... a bude to mať učinok ked preskočíme tie vodne dni a čo vtedy?pokračujeme v diéte? Zuzi a dá sa to lahko potom udržať? tu váhu? a inak si super, ja to asi skúsim len neviem či vydržím ☹

martinex
18. jan 2010

baga ja sa prave bojim ze nevydrzim...poznam sa totiz 😀 a hlavne som leniva si kazdy den nieco ine varit ☹

z.vrablova
18. jan 2010

namiesto vodneho dna si davaju 2 vitaminove dni po sebe... a funguje to...

martinex
18. jan 2010

no zeby som fakt do toho sla... znie to lakavo,ten ubytok vahy.... 😉

z.vrablova
18. jan 2010

prvy mesic sa chudne najviac... ja som v prvom kole dala dole 20kg... 1. mesiac 11kg, druhy 6kg a posledny 3 kg... rozumne je chudnut 1-1,5kg tyzdenne... Ak sa zacina na vysokej vahe, prve tyzdne sa straca aj nahromadena voda, preto take ubytky... po skonceni 90 dni je vsak dolezite dalsich 90 dni udrziavat podla rovnakych principov, aj ked su iste vynimky... ak sa pocas dalsich 90 dni podari vahu udrzat, pripadne schudnut este aj 3 kg, metabolizmus je nastartovany... po uplynuti udrziavacich 90 dni je mozne drzat dietu znova....
Mne sa takto podarilo -20kg udrzat az do otehotnenia...

martinex
18. jan 2010

no zuzi klobuk dole.... tak ja pojdem cez vikend nakupit,nastudujem si to a od pondelka idem do toho.. prida sa niekto? nech v tom nie som sama?

bagaja
18. jan 2010

mati počkaj na mna od 1.2 idem aj ja, ale skor nie lebo ideme na lyžovačku na chatu a to sa nedá chápeš 😀 😀 😀

lenka_66
18. jan 2010

zdravim, gratulujem k vsetkym zubkom
a zvysok som zabudla 😠 .no co uz ked mam v hlave iba plienky a mlieko 😀

ja som uz chcela dat sportovu cast ale smola je o 3 cm uzsia a to by som uz mareka do nej naklikavala.esteze rad spi s nohami hore.takze mozeme pouzivat vanicku

lenka_66
18. jan 2010

zuzi , obchod nevadi 😉

rene82
18. jan 2010

bambi ja mám na tej ryžovej kaše napísané niečo ako výdatná desiata, sýty olovrant alebo dačo také. aj dr kázal dávať kašu doobeda a zeleninku večer (spočiatku)

zuzi gratulujem k perfektnému úbytku. ja plánujem začať pomaličky cvičiť a začať sa obmedzovať. tiež som držala tú 90dňovku a v prvom kole som schudla tiež 20 kg. ale potom som nepokračovala a všetko sa vrátilo hore. takže pred tehu som to mala naspäť. 😅

martinex
18. jan 2010

rene aj ty 20? kua to ked ja dam 20 dole,jaka parada 😀 tak idem do toho.... sak mozno mi to nevydrzi dlhsie ako tyzden,ak vobec 😅

daniela33
18. jan 2010

Zuzi super gratulujem, paráda ... aj mne treba zhodiť takých 8 kg, že by som skúsila? nepošleš mi prosím niečo k tej diéte? A tie vitamínové dni, to sú ako čisto ovocie? a neurobí to nič ked kojím ? ja veľmi citrusy nemôžem, malá asi bude alergik po svojom ockovi, ten ani nevie čo je to citrus. Lebo akonáhle zjem, tri dni si šúcha oči a je mrzutá.

Leni čau, ako Marek už lepšie s tým grckaním?

ZuzkaMilko a kde v centre chodíš? aj ja by som chcela začať v jari, tu síce jedno na furči je, ale v meste je ich viac...

rene82
18. jan 2010

mati neboj, už to mám hore naspäť 😅

lenka_66
18. jan 2010

dani , nie dnes som volala gastro a dr. tam nie je az o tyzdensestricka mi ani nechcela povedat vysledok vyteru.takze 😠 .
aj ja by som sla do centra.ja mam sice jedno pod nosom no musim kuk co tam vlastne robia.inac to cvhalia velmi mamicky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre