Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
18. jan 2010

juj a chudnutie...ja tiez neviem dietovat....ja obvinujem mojho porodnika ze mi pri cisarskom nevyrezal aj celu tu slaninu...nuz ale za liposukciu som si nepriplatila a dnes nic nie je zadarmo 😎

lulu73
18. jan 2010

zda sa ze tento MK nejak blbne a na FB je motanica, ja som ani zoznam kto je kto nenasla, ale teraz som sa trosku pousmiala nad menami Livia Mokra a Lenka Sucha...krasne mena 😉 ...Liviu viem zaradit, ale Lenka netusim ktora ste

martinex
18. jan 2010

lulu dnes cely den nejak ten konik blbne...

prave som povedala mm o mojom umysle chudnut,tak sa ma spytal,ci sa to neda len v noci,lebo ze budem nervozna jak pes... ale sak aj tak cele dni neni doma,tak akurat sama sebe pojdem na nervy... 😀

leri
18. jan 2010

lulu, no ja som sa uz napocuvala ze urcite je to kvoli tomu kofeinu ze alex vstavakazde tri hodiny, tak som to vylucila asi na tri dni, zivot bezal bez zmeny ako predtym, tak som sa vratila ku kave a neriesim....myslim si ze extrem je keby som vypila 5, 6 kav to je uz vela, ale take dve nemozu nijako ublizit podla mna

babulka123
18. jan 2010

lulu mas spravu na FB

matka.... alebo zeby DadikovY>

martinex
18. jan 2010

babul aj to je mozne...ale tak budem sa snazit nebit neprijemna.... 😀

babulka123
18. jan 2010

matka pisala som ti sms daj si markizu.. hehehe

lulu73
18. jan 2010

leri...aj ja som uz robila pokus nepit kavu a bez zmeny...a ja kavu proste potrebujem, tiez pijem denne presso

cim viac sa pise o diete, tym viac mam hlad

martinex
18. jan 2010

babul bola som kuk,ale je to hovadina... studujem dietu... od zajtra idem do toho!

leri
18. jan 2010

prave som dotlacila rozky vo vajci 😀 a teraz idem dorazit to mon cheri co ste doniesli 😀 raz som pocula alebo niekde citala dobre motto.........nezozeries......budes zozrany.........tak to idem radsej "upratat" 😀

z.vrablova
18. jan 2010

co je na markize? mm hraje playstation ☹

babulka123
18. jan 2010

je tam taka stasna hovadina.. liliput v ulohe dietata.. ale zabavila som sa ked mu chceli merat teplotu... rektalnym teplomerom.. hehehe

blazka24
18. jan 2010

reku idem popísať a ten krpec rozdrapil oči, porazí ma - nie a nie spať 😠
keby sa chudlo za nespavosť tak som ako trieska 😝

z.vrablova
18. jan 2010

aha... uz viem... mame na dvd... konina... ale pobavi.. 😎

lulu73
18. jan 2010

moj mm hra farmu..resp obera tam stromy a tak 🙂 FB nam bol cert dlzny 🙂
leri ....no fajn, len pekne upratuj.....nevedela som si tipnut ci ti bude chutit, nie kazdy to ma rad, preto som ti pribalila aj to druhe orieskove 🙂

blazka24
18. jan 2010

babulka malého som prebudila rehotom s tým rektálnym teplomerom ale čo už 😀

blazka24
18. jan 2010

no tak krpec je chvíľu ticho v postieľke, pokazila som na postieľke tú sťahovačku - kruci mm je v robote a tak som to podložila len plienkami /ešteže sme nakúpili tri balíky 😀 po 96 ks/ no to bude noc - zas budem pozerať na krpca a celú noc som sama tak čo by som v tej posteli asi tak mohla robiť 😠

babulka123
18. jan 2010

noo ja som cakala nieco podobne lebo marek sa tu skoro zadusil ako sa tu rehotal..

blazka24
18. jan 2010

no tak paráda, krpec sa pritlačil na kraj postieľky hlavou a vrčí a ja s ním 😖 ako vám závidím že vaše detičky zaspia po napapaní a okúpaní - tento krpatý nie a nie spať ☹

leri
18. jan 2010

lulu, tak mon cheri milan zacal okupovat uz prvy vecer, ze mnaaaaaaaaaaam, tak rychlo dorazam to co nechal kym neni doma 🙂 a tofifee, tak to je kapitola sama o sebe, to ani neives ako si trafila, a na to mi ani nesiahne, lebo to by bola jeho smrt......... a on to vie 😀 tofifee a este haribo, za to sa zabija............bacha na mna

lulu73
18. jan 2010

leri...super super super... a z haribo co mas najradsej? klasickych medvedov?

lulu73
18. jan 2010

tato rychlost konika ma trosku otravuje a mala sa zobudila...netusim preco, ale idem jej na pomoc 🙂 ... pa a dobru noc vsetkym

blazka24
18. jan 2010

rýchlosť koňa je taká veľká že nestíham obsedieť vrrrrrrrrrrr a to odbieham stále k malého a stíham otvárať stránky 😀

wenka
18. jan 2010

lulu - to som ja

a ja som mala tiež gulááš na FB.. ale trocha som sa pohrala a vytvorila som si na každú z vás zvlášť skupinu s názvom podľa mena z koňa 8)
...poriadok musí byť ..MONK 😀 ..keď ja som na také veci chorá, pomooc 😠

wenka
18. jan 2010

ozaj, a papkáme už mrkvičku aj zemiak.. len to musí mať úplne na hladko vymixované a nesmie to byť veľmi husté, tak mu to riedim mojim mliekom. Ale postupne mu to zahusťujem, nech si zvyká.

..a fľašu stále ee 😖 iba cicik abo lyžičku. A kojíme x-krát denne po 40ml.. Nechápem, denne vypije max 500ml mlieka a perfektne priberá 😨 140 - 180/týždenne, chápete? ja vôôôbec, aj preto som už začala

a malý fičí na zvukoch a melódii z FarmVille, takže farmárčime spolu 🙂

wenka
18. jan 2010

samomluva 😀

tak nič, idem ja ďalej pracovať - marec sa rýýchlo blíži 😠

pekný večer všetkým a pokojnú noc 🙂

sisulka7
18. jan 2010

wenka, my toho nezjeme viac, ked pribera nie je co riesit 🙂

iguska
18. jan 2010

pridam sa aj ja 🙂 moje dieta nechce pit. z cece pije iba v spanku alebo polospanku, inac sa len mece a obzera 😒 teraz napodvecer som zarobila mlieko do flasky, to bez zaujmu. kupila som striekacku, tak s nou vodu a caj. aj to len malo, takze to je o nervy ☹ a tym padom necura. co s tym?

leri
19. jan 2010

je toto mozne? ze by som bola prva? 😀 alex zvlada zatial ockovanie v pohode, ziadne velke revy nie su, iba sa trochu strhaval v noci.........a teraz som namerala po odpocitani 37,5, takze zatial som spokojna.........hadam mu to vydrzi....
iguska, to je blbe, neviem ako by som ti poradila, lebo alexovi je jedno odkial, hlavne ze tecie, my mame opacny problem skor, akurat s cajom sa iba babre a moc toho nevypije, ale mne to nevadi, lebo mlieka mam az az

bagaja
19. jan 2010

leri sa predbehuješ ja už od pol píšem, ale to kým toto veľké decko odíde do práce tak 100 razy dačo potrebuje 😠

no sme mali celkom pokojnú noc, iba 2 x hore sa teším,,,,

a čo ideme variť dnes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre