Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
21. jan 2010

ahojte,
leri to poznam a tiez mavam dost casto take obavy ze raz skoncim ako marekov obed 😀

kosice-kopirujem co pisala teta stonozka :
Dobry den pani Lenka, pridte cela skupina cvicit v pondelok na 12:30. Dakujem. S pozdravom
BeataBilekova, MC Stonozka - KE, Telef.0905261890
P.S. V pripade akychkolvek dalsich otazok ma prosim kontaktujte.Bilekova

lenka_66
21. jan 2010

joooj a este mini detail hviezdoslavova 7 😉

martinex
21. jan 2010

lizatko skus... z tohto to pekne ide,nemusi s tym bojovat.. aj dado matendenciu kusat flasu ci vytlacat ju jazykom 😀
inak niekto mi asi dnes v tescu(inde sme neboli) vymenil dieta... on spi non-stop od pol 8mej... to je hadam rekord za posledne 3 mesiace 😀

wenka
21. jan 2010

lenka - už sa teším.. a budeme vôbec skupina? 😀 ..že min. počet je 4

Tami je myslím chorá, čo som postrehla ☹

mati - aký máte ten "pipík"? ani Maťo nexce fľašu a už som pozerala ten sosáčik od Aventu, len som nemala referencie..

lenka_66
21. jan 2010

zuzkamilko,eviga,daniela a my 2 😀
este dam toto nech to mozu baby skumat

martinex
21. jan 2010
lizatko1009
21. jan 2010

martinex tak ja som kupovala taku flasu s celou sadou ciclik na 3 mesiace potom ten sosacik je na 4 potom taky poharik sa da spravit z toho a od roka slamka asi 6 nadstavcou zajtra mu to vyvarim a skusim, ani tvoj maly nema cumel? baby top aku dietu drzite? aj ja chcem ani sa nenazdam a leto a ostal mi taky maly pivnas a vadiii mi 😠

martinex
21. jan 2010

ja som to nekupovala, dostala som ich od nevl. sestry po jej malom... a dudel ani dadik nechce...
a ta dieta sa vola 90dnova rozlisovacia...v podstate jes vsetko len delis na dni-bielkoviny,skroby,uhlohydraty a vitaminy.... som s nou spokojna,mam plno energie,citim sa skvele a kila idu dole 😉

martinex
21. jan 2010

idem ja spinkat....dobru noc 😉

lizatko1009
21. jan 2010

martinex a od kedy ju drzis? a nebude to vadit malemu pri kojeni?idem si ju precitat na zdravi, aj cvicis ci iba tu stravu delis?

leri
21. jan 2010

baby, nesrandujte........to si vazne myslite ze by som mu dala zjest rozok ked len dnes sme zacali s prikrmami???? 😕 😅 ved ja mu dam ten koncek pokial vidim ze je tvrdy a hladky a on si s tym masiruje dasna, urcite z toho nic nezje........ani nemienim davat dlho este, a chrumky tiez vobec nie.......
a vigantol fakt neriesim inak, kojim hned za tym, takze to je podla mna to iste, tie dve kvapky urcite neprehltne, tecie mu to v ustach a ked to zapija mliekom tak to ma rovnaky ucinok podla mna.........keby som davala flasu tak jasne ze mu to dam tam....ale odstriekavat kvoli tomu teda nemienim, sak aj tak ma pri tom slak triafa......
a prikrmy.......absolutne si z otho nerobim tazku hlavu, ked budem doma nieco robit tak uvarim, ked nebudem mat cas alebo nebudem doma mat cerstvu zeleninu tak mu dam hami alebo hipp, fakt na to nemam cas........kym to uvarim, rozmixujem, umyjem riad a zohrejem a nakrmim, sak to mam na hodinu co robit 🙂 a nie som si ista ked kupujem mrkvu paradnu napr. v tescu ktora ma krasnu farbu a je uplne bez chybicky, tak to mu mozem dat rovno z poharika kupene......ved to je riadne "slachtene"......ine je ked kupujete bio, ale u nas zohnat toje problem a ani nechodim kazdy den do obchodu, takze ja to budem brat triezvo a niekedy spravim doma a niekedy dam toto 🙂

lizatko1009
21. jan 2010

leri ja som mu dnes kupila take keksiky a na tych si dobre masiruje dasna 😀

z.vrablova
21. jan 2010

ja mam na ucenie tuto flasku so sosacikom.... malej este z nej moc nechuti cajik, ale vyskusame aj my redsiu ryzovu kasu.
http://www.mojalekaren.sk/avent-flasa-na-ucenie...
Babulka, brokolice sa neboj, ked zvladla kalerab, brokolicu urcite zvladne. Ja vacsinou kupujem bio, na jar sa chystam nakupovat na trhu, kym nebude mat svokra jej vlastne zo zahradky...
Marti... 😉
Ste tu este niekto, komu sa babatko nepretaca na brusko??? Ja uz som na prasky... presuva sa po deke za hrackami, ale na brucho ani nahodou... z bruska na chrbat sa prevali, ale to je skor nahodne... A na brusku vydrzi viac, aj 5-10 min... ale stale je to boj.

lizatko1009
21. jan 2010

z. vrablova mozno ze je mala leniva, ale ked lozi za hrackami mala by sa aj pretacat, ale ved pockaj urcite sa zacne kazde dieta je ine nemozes sa tu porovnavat, nikdy neporovnavaj, mne sa uz zacal otacat ked mal 3 mesiace a mozno aj 1 tyzden a teraz je s tym krííííz, tolko co sa otocim uz je na bruchu.

perla200
22. jan 2010

ahojte babizne.....my sme užna tom lepsie a mala sa akurát zobudila a spinkala od pol 7 večer ....síce v noci este kaslala ale už je to o 100percent lepsie.....

no čo sa týka zeleniny - my mame babkinu zo záhradky ničím nepohnojenú ca domácu....takže viem čo jej dávam.... neviem možno aj ja raz jej kúpim tie konzervované ale zatial nad tým ani neuvažujem...radsej jej to hodím do hrnca a varí sa to...potom to vymixujem a spapa to.... neviem nejak mi je to proti srsti tie DMkácke....baby a môžu čo? kaleráb, brokolicu nasa nelúbi, potom čo este aj baklazan???

bagaja
22. jan 2010

no naše noci striedavo oblačno....táto zase katastrofa a o 5,15 hore 😠 no proste na slučku, ja vám tak závidím že vám deti spia aj do osmej....

ale nevadí prežili sme aj horšie nie 😉

zuzi chce to troška času, vydrž ešte...určite sa pretočí ked to budeš najmenej očakávať, naša sa točí len do jednej strany a naspäť už nevie...šak aj to raz príde...

sisulka7
22. jan 2010

dobre ranko, nasa noc pohodica, pytala si jest okolo jedenastej a potom az o siestej a este spinka, musim rychlo navarit, lebo o dvanastej idem na nechty a Kristinka sa ide varovat ku kamoske do detskeho klubu. Inak neviete mi poradit kde by som zohnala kostym pre malu na karneval?

facovka
22. jan 2010

zuzi,nas oli sa vobec este nepretaca,neboj,aj to pride 🙂 on ma proste ine "problemy" asi,stale ked ho brusko boli,prdiky,puci sa, nema silu asi riesit ine...uvidime... 🙂

livia1
22. jan 2010

Sisulka aspoň u nás čo viem tak kostými požičavaju v dome kultury. skus 😒

eviqa
22. jan 2010

pekné ránko, tak malý vstal dnes už o pol siedmej, a nemal nejako kľudnú noc. Možno to bolo tým,že poobede prišli moje kolegyne - 7 kusov, tak možno to bolo naňho veľa. neviem. pekný deň

deina2005
22. jan 2010

evi no vies tolko zien na jedneho tak sa mu ani necudujem 😀

eviqa
22. jan 2010

deina 😀 ale bol zlatý, na každú sa pousmieval, každú vyťahal za vlasy, koloval z rúk do rúk, no on má rád ženy, ved mám pocit, že ten mesiac čo sme boli v nemocnici po narodení bolo hlavne kvôli sestričkám 😀
...som sa chcela opýtať. Cviklu mu môžem uvariť?

perla200
22. jan 2010

eviq - nasa cviklu zbuchla ako nič...a to fialové hovienko stalo za pohlad 😀

babulka123
22. jan 2010

ahooojte..
my sme nestandardne vstali o pol 1, dostala mliecko a spala este do pol 7..a potom do 8..

vcera nevedela zaspat.. tolko energie mala. neviem ci som ju dala skoro spat alebo co .. ale nevadi.. pohodicka..

evig.. cviklu mozes.. ninka sa ide zadusit za nou velmi jej chuti...

z.. tak dnes skusime tu brokolicu som zvedava co bude potom vecer napisem , dnes tu budem mat cely den maminku a sestru tak bude veselo..

a mimohocdomm uz som uplne blba.. vcera som bola v tescku, kupila som plienky ze super cena 9.98... a ked som dosla domov tak som zistila ze to nie su pampersky ale tecso... no skoro ma slahlo.. ale nevadi .. su v pohode... len ma prekvapilo ze uz ani citat nevbiem..hehehehe

perla200
22. jan 2010

babul - tie tesco sú celkom dobré....ak sú zelené..... my mame sleep and play od pampers a tie mi vyhovujú teda malej.... asi malej dnes kúpim kaleráb.... a mam dat aj kaleráb aj karfiol???

eviqa
22. jan 2010

babulka 😀 sme na tom podobne s tým čítaním. a ty si nedávala ešte brokolicu? my hej, to nám veľmi chutilo

babulka123
22. jan 2010

nooo sak uviidime..

inak kalerab a karfiol dokoy je dost... skus len jedno.. obe dost nafukuju..

ja davam pri kalerabe aj fenikel..normalne som kupila taku tu hluzu a to som jej uvarila a vzdy jej jednu tu zmrazenu kocku k tomu hodim

eviqa
22. jan 2010

perla, ja som tiež dávala osobitne ten kaleráb a karfiol

babulka123
22. jan 2010

baby na FB davam video ninky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre