• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
ok skusim pozriet na ich stranke
22. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj wenka nepotesila si ma :frowning2: aj nas ma suche licka a na nozickach take suche fliacky :confounded: a za uskami tiez take lupinky a skrabka si to :cry:
22. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim sa,ci to nebude atopicky ekzem,aj ked nie je nejako nervozny -co ja viem... :unamused:
22. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... my mame dnes na obed cviklu s ryzou... Kupila som malej dnes v bio obchode ryzove chrumky bez soli a bezlepskove piskoty (obsahuju vajicko...). Uz o par tyzdnov by som chcela jej zacat davat na chrumkanie...
Este som nezacala s vajickom, tak az potom.
Babulka, Deina, sikovne su tie vase babatka... ja sa s tym pretacanim sa na brusko ukludnujem tym, ze je predsa len nedonosena... a ktovie, mozno nebude sidlo, ale mudra po maminke... :wink: hehe
22. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka.. sestrin maly je tiez narodeny v 35tt a zacal sa pretacat az v 7 mesiaci... a potom to islo vsettko po tyzdni..
najprv na brusko tyzden na to na chrbat, tyzden na to sa dal na 4 tyzden na to si sadol a tyzden na to zacal 4nozkovat.. takze neboooj
podla mna ninka skoro zacala ale bude to dlhsie trvat kym urobi dalsi krok..
22. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z. vrablova z toho pretáčania si nič nerob. Kamarátkin syn sa narodil 15.4. a začal sa pretáčat tyždeň pred vianocami. už doky ju plašila že pojde na neurologiu ak sa do 10 mes. nepretočí, tak on pre istotu rovno začal válat sudy :grinning:
22. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk pridala som este nejake fotky
22. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaasne babulka... aj ja som zopar pridala... :sunglasses:
22. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka je svetova v tej vani...
a nohy su aj u vas number1??? paraaadnica
22. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm vravi, ze taketo grimasy robi presne po mne... :grinning:
Paradny kociarik mate, aj my uz od pondelka skladame buginu... vo vanicke je na doraz..
22. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.. ja som preto vytiahla uz sportak.. aspon moze kukuckovat..
22. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nohy, ruky... vedu
dnes som jej objavila asi 5 suchych fliacikov po tele... sa bojim, aby to tiez nebol AE... a licka ma tiez suche a fliaciky po tvari takmer nonstop, som si myslela, ze to je zo slin... bojim-bojim... :frowning2:
22. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to ma aj ninka na tvari.. a hlavne okolo ust.. ale osobne si myslim ze je to tiez zo slin a dudla..

na tie suche fliaciky jej skus dat infadolan.. je to prirodne a skutocne dobre to premastii.. a mozno to prejde..
22. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja idem kupit novy sportak .........lebo sa mi nejako ten moj nepozdava.....alex uz si nohy vyklada na vanicku :grinning: ale sa mi nechce s nou rozlucit, lebo ma bavi viac ako sportak, a alex je tam spokojny
z.vrablova, my sme mali ekzem na nohach a trosku aj na brusku, dala nam dr. excipial hydrolotio, to som davala po kupani a rano locoid krem a behom par dni mu to preslo a odvtedy je pokoj, ale to mlieko je super a pouzivam ho stale po kupani
22. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusam... nechcem, aby jej hned nejake kortikoidy davali...
dakujem... idem pozerat Eurovision... papa
22. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri a aky idete kupovat? my mame tu bexu a este ho nechavam vo vanicke aspon kym neprejde zima a ma polohovatelnu vanicku tak si moze kukuckovat aj vo vanicke.
22. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa prave zobudila...bola som uspat maleho a nejak som zaspala aj ja.... :grinning: tak idem k mm pred tv..pekny vecer :wink:
22. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som tu po dlhom čase - máme stále tie červené bodky po stehnách - vypadá to ako od plienky, ale dokina nám kázala dávať čierny čaj tak uvidím :confused:

inak prikrm sme začali s baklažánom ale už neviem čo od výmyslu sveta, v pondelok ideme na brokolicu ale mrazenú lebo zohnať niečo v obchode je sila /ešte nám ostáva patizon, por, tekvica, cukina a petržlen/ potom som vyčerpala nápady už asi začneme s s mäskom - kedy ste mäso začali dávať vy?
22. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko, asi quinny freestyle 3xl, ten sa mi paci a ma vsetko co som chcela
22. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri a teraz mas aky kocik?
22. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka.... por urcite nie!!! a s baklazanom si tiez nie som velmi ista, ci je vhodny ako prvy prikrm...
22. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko maminky!
23. jan 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, robite krasne pokroky!gratulujem!
23. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, deticky vam neugrckavaju?
23. jan 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim este spinkate...tak si idem urobit kafe...
23. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a asi aj hned zbehneme na taku malu nakupnu prechadzku, ked je ta sobota rano :grinning:
23. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no mm ma tak nasral...že už išiel sám na nákup a ja dnes nevarím neperiem, neumývam riad, jediné čo robím je starám sa o malú...tak som zvedavá čo bude jesť ja mám ešte buchty v mrazáku tak to mi stačí :angry:

a prajem vám krásny víkend...u nás to krásne svieti slniečko, len je -11 brrrrr.... no ale poobede niekam pojdem s malou :wink:
23. jan 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a ešte som zabudla, že v noci každé dve hodiny bola malá hore a ja som akosi nemohla spať...čiže mám pocit že som celú noc ležala so zatvorenými očami :pensive: a o 5 tej sme boli hore definitívne :angry:
23. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
u nas noc klasika, vstavali sme o pol 7mej... a uz zase spime :wink:
vonku je zatial skaredo a aj riadna zima tak neviem ci niekam pojdeme,snad ak sa vycasi,tak aspon na kratku prechadzku...
23. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok