Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
30. sep 2009

netusim.. len dufam ze ho nezabudne .. hehehe

babulka123
30. sep 2009

regi a potom ze nemam trpnut ze sa to zmeni.. ved je to naozaj mooco jednoduche.. najlepsie je ze vy uz budete mat po starostiacha a ja sa obvavam ze mne len zacnu. ked bude revat kvoli zubom vy uz budete zvyknute a mna je...ne o zem.. uz teraz sa na to "tesim"

eviqa
30. sep 2009

ahojte maminky, tak my našťastie v noci spinkáme podobne ako babulkina Ninka, klop-klop.
Inak večer okolo 6 aj my máme záchvat plaču. Dr. vravela, že to je kolika a ono to v treťom mesiaci ustúpi. Len čo dovtedy? mne sa osvedčilo, že ho posadím do umývadla s teplou vodou, on si automaticky pritiahne nožičky k brade, posedíme, pokecáme, pomasírujeme a potom sa smejeme. Tak skúste

babulka123
30. sep 2009

evi.. som rada ze nie som sama "divna" hehehe

reginetta01
30. sep 2009

Babul, veď to. u detí je to fakt ako na vážkach. raz tak, raz tak. Ale na plač sa nedá zvyknúť. Naša malá je dobručká, akurát, že nebúva tak dlho ako Tvoja. Ale neviem, keby malo chúďa koliku, to je strašne. hlavne to, že mu nemáš ako pomôcť. max to trošku zmierniť, ale úplne mu neuľavíš. z toho by som sa trápila. ja sa bojím zúbkov len z toho dôvodu, že u nás na bytovke je všetko strašne počuť. aj keď padne špendlík na zem. no a keď pôjdu zúbky, tak na mňa hádam pošlú aj sociálku.

eviqa
30. sep 2009

babul 😀 dúfam, že nám to dlho vydrží a že s k nám pridajú aj iné mamičky

reginetta01
30. sep 2009

evi, to znie super.
kočky aj vy to tak vnímate, že sa zo dňa na deň menia? to je úplne úžasné a ja sa teším na každý nový deň. A to gagotanie a úsmevy! to je najkrajšie na svete. krásne si pokecáme 😀 Malý mimozemšťaník

lenka_66
30. sep 2009

no neviem . dr. vravela ze v mojom pripade to budu len vyhodene peniaze kedze ja musim tahat plecia hore

eviqa
30. sep 2009

leni, skús malého posadiť do umývadla s teplou vodou. Chúdatko moje, neviem si predstaviť či by som zvláda celodenný plač

babulka123
30. sep 2009

regi na to sa mozes vies co .. kasli na susedov.. u nas su tiez revy vecer po kupani, a v izbe sa to tak fajne ozyva {malo nabytku takze dobra ozvena} a tiez si myslim ze co susedia a je mi to jedno .. nech skusi niekto zaklopat.. heheh asi by to bolo prvy a posledny krat v jeho zivote..

inak kamoske sa to stalo. akurat somm tam spala mala chytila v noci hysak a dosli susedia co sa stalo ze to nieje normalne, tak ich kamoska poslala do ppppppeeee.... cka heheh strasne sme sa potom na tom rehotali..

reginetta01
30. sep 2009

Babul, u nas su revy pri kupani. tiez si mozu mysliet, co s nou robime. ale pluca ma po mamine, tak ked place, tak poriadne 😀 . Ja viem, ze mi to moze byt jedno, aj mi to do istej miery je, ale chapem aj ich, ze ich to musi rusit. este ze velmi neplacka. len ked je hladna a dozaduje sa prsa 🙂

reginetta01
30. sep 2009

kocky, zapnite si damsky magazin. budu hovorit o tom, ci je dobre budit deticky v noci na kojenie, alebo nie.

z.vrablova
30. sep 2009

regi, u nas sa tiez v panelaku vsetko ozyva, ked sa v noci zobudi na hlad, kym stihnem namixovat, tak si ide vykricat hlasivky... kaslem vsak na to, ked budu u nas susedia klopat, tiez im to rucne strucne jednou neslusnou vetou vysvetlim... Dnes v noci napr. sa zobudila o 4ej rano na plny nostek, tak som startla vysavac... a bolo mi jedno, kto si co pomysli, nenecham si dieta zadusit soplami...
Nastastie susedia odnaproti maju o dva tyzdne starsieho chlapceka, tak aspon ti to musia chapat...

lulu73
30. sep 2009

ahojte

my byvame v rodinnom dome a vcera ked siel nas tatino domov, tak povedal ze Emku je pocut az na ulicu 😀 ....nuz, tak asi mame aj my vecerne koliky...to s tym umyvadlom sa mi zda super, urcite to vyskusam

tiez sledujem ze mala je kazdy den inaksia, taka pohyblivejsia, zivsia

cez den vela nepospi, stale by len papkala...tak sme ako spojene nadoby skoro cely den...jedna bez druhej dlho nevydrzime

kauza vyrazky....zda sa a nechcem to zakriknut, ze vcera nam vyrazky gradovali..aj som si malu odfotila, aby mi ludia uverili 🙂 ze nerobim paniku len tak...objednala som sa vecer aj k dr. .... no a rano sa jej to krasne stiahlo...je cela vyhadzana, ale nie je uz cervena, tak som dr. zrusila....nedavam jej na tvar vobec nic, casom mozno indulonu....ale mozno zabralo, ze som ju vcera umyvala niekolkokrat v slabulinkom repikovom cajiku...aj dnes pokracujeme...len ju jemne tamponujem a zmizli aj tie zlte chrasty nad ockami, na uskach aj nosteku....a suche uska mame aj my.....

slavkicek
30. sep 2009

ahojte 🙂

tak vecerne koliky tusim mame aj my 😒 okolo 18 zacne plac a trva az kym sa nejdeme kupat 🙄 ale inak je adamko zlaticko...v noci sme klasika 2x hore ale uz som si na to uplne zvykla 😉

adi, super, ze len kojis...annag je fakt zlaticko..mne tiez velmi pomohla 🙂

lu, aj my mame na tvari take mini vyrazky...niektore maju aj ciernu hlavicku..vyzera to ako akne..ale ja mu na to nedavam nic 😒 doktorka hovorila, ze sa to same vycisti..tak hadam to tam uz nebude mat dlho 😉

leni, ja mam tiez bolavy chrbat ale ked mam maleho v manduce tak ma neboli...odporucam 🙂

my zajtra cestujeme na vychod..idem k nasim..tak dufam, ze adamko zvladne cestu ok...idem na 2tt tak sa uz tesim..zmena vzduchu nam dufam prospeje 🙂

papa

babulka123
30. sep 2009

baby co davate nutrilon, ako casto vam kaka babatko ? ja mam pocit ze ju to nie ze zapeka ale horsie sa jej kaka.. puci sa , ale nekaka.. neviem ..

perla200
30. sep 2009

babulka...na každé dieťa to inak pôsobí, napr. že beba velmi zapeká a kamoškin kaka dva krát denne z nej...ozaj baby tá kniha "každé dieťa sa vie naučiť spat" je fakt dobrá, ma ju leri a ak chcete poslem vam ju mailom

lenka_66
30. sep 2009

babul , su rozne druhy nutrilonu.my mame specialne proti grckaniu AR .este som sa ta chcela spytat vnima ninka nalepky na stene? nas marek vecne s nimi klebeti 😀 (ak nekolikujeme)najma pri prebalovani.

martinex
30. sep 2009

lenka aj nas maly vecne pri prebalovany ked s mackom pu co je na stene a s rybkou ariel....niekedy tam tak vydrzi aj 20-30 minut.... a vetrame si pritom vajka a pipika...to sa mu paci 😀

lulu73
30. sep 2009

mati...uz sa blizi ten spravny cas na plac...u nas to uz bezi 5 minut, myslim na teba 🙂

adenka
30. sep 2009

babul u nas to doslo az do takeho stadia ze jej kazde hovienko vyberam rurkou...a to uz ho 3ti den nejedla ☹
a to sa stale puci, potom pride prdik a potom neskutocny plac ☹ . som zvedava kedy sa z neho precisti....

lulu73
30. sep 2009

Manzelia sedia v prazdnom kupe oproti sebe.
Po polhodine manzel hovori : "Sara, pod sem. Sadni si ku mne"
Manzelka posluchne, prituli sa k nemu a sepne mu do ucha: "A co tak zrazu?"
Muz ju objime a povie: "Uz som sa na teba nemohol pozerat ."

stansun
30. sep 2009

babul Ema kaka tak jeden az dva krat za den ale to nema z Nutrilonu lebo som sa na to pytala doktorky preco zacala menej kakat lebo pred tym mala v kazdej plienke nalozene. A doktorka povedala ze sa to bude stale skracovat takze je v pohode ked ti kaka iba jeden krat za den 😉

babulka123
30. sep 2009

ja som sa len pytala , ale vecer nalozila takze pohoda.. ale asi keby ju to tlacilo a bolelo tak by asi inak plakala a ona bola spokojna az na to ze nespala skoro cele poobedie. nejak sa nevedela ulozit. chuda..

leri
30. sep 2009

ahojte , tak ja som dnes bola s alexom u dr, chytil to odo mna, je cely zahlieneny a zacal aj kaslat, tak mame antibiotika a kvapky proti kaslu..........tak mi ho je luto ked tak chrci....a aky bordel mu ide z nosa ked odsavam......strasneeeeeeeee ☹ ale inak je zlaty, strieda chvilky ked sa usmieva od ucha k uchu a vzapati spusti plac.......inak, dnes som kupila fusak na zimu, hadam posluzi 🙂

deina2005
30. sep 2009

babul a ty uz preco nekojis?dlho som tu nebola a citat sa mi nejak nechce 😅

babulka123
30. sep 2009

leri.. no pekne, duuuuufam ze vam to co najskor prejde.. chuda .. aj ty aj alex.. cmuuuk

a vyfasovali sme od dr. hypoalergenny nutrilon, ja som ani nevedela ze ja ako alergik, astmatik mam na take nieco narok a ze to mam malej davat, kamoska ma hned zdzubala.. tak mi dr.hned dala recept, mam to lacnejsie {o to ani tak nejde..} ale sak kazde euro potesi..

takze teraz uz asi dorazim otvorenu krabicu co mam a budeme pouzivat potom ten hypoalergenny.. aspon nieco aby som ju ubranila.. heheeh

babulka123
30. sep 2009

a nalepky sleduje.. spokojna je.. len pri prebalovani to ma velmi zle, ma to nad hlavou tak sa mi tam toci vselijako.. musim nieco vymysliet..
objednam este asi jednu aby ju mala nad hlavou alebo neviem.. heheh

martinex
30. sep 2009

lulu mi sme dnes zacali az 18.30 ale zato este stale reveme 😠 teraz ma sluzbu mm, ja som si isla sadnut k PC,tu je relativne ticho 😀

babulka123
30. sep 2009

matka vyyyyborny postup.. hehe sa mi paci.. inak u nas je to tak ze ja dam malu do postielky a akonahle vypadne dudel alebo place alebo tak uz chodi marek..
povedala som ze musi lebo ze zo mna citi mlieko.. heheheh a funguje to.. heheheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre