Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livia1
24. jan 2010

Perla skoro na športiačik? Moja švagriná mala pre malú od 1 mesiaca športový swallow. Mne sa to moc nepozdáva pre také malé mimi koli tomu, že aj cez zimu je tváričkou do predu. Velmi sa mi lúbi Dema step lux, je to športový ale má prehazdovatelnu rukovat.

perla200
24. jan 2010

ja neviem livi - ja sa len pýtam....my mame stale vaničku.... 🙂

perla200
24. jan 2010

http://www.hrajko.sk/kombinovany-kocik-cam-mbx6...

my mame tento kočík a je tam aj športová verzia

lenka_66
24. jan 2010

dobre ranko / upssss vy uz mate asi den. no kedze mi sme kolikovali s neskutocnym revom do 2 tak sa nam to posunulo.

zuzka, nooo aj marek vyzera tak neako ako rocne dieta 😀 .

autosedacku ma u nas na starosti tatko.ja to neriesim.akurat davam typy od vas 😀.ze aka som mudra 🙂

no a my sme este vo vanicke lebo sportak nam je uzky ☹.nechapem ako moze spravit sport o 3 cm uzsi ako vanicku.

bagaja
24. jan 2010

perla tam tiež sa musí dať športiak úplne do lahu...

lenka 😠 ...ja som si x-lander vybrala hlavne kvoli tiomu že športová časť je bombová...široká pohodlná a v tej bude najviac času....

bay
24. jan 2010

Krasnu nedelu zelam 😉
My sme tiez zatial vo vanicke 😉 Ale kedze aj v nej sa dal polohovat, tak mi ten sportiacik zatial moc nechyba 😅

bay
24. jan 2010

Perla, cam sportiak sa da dat uplne do lahu 😉 Ten mame aj my 😵
No a my s jedenim a spanmi stale rovnako. Kazde dve hodinky v noci musi drobcek papat. 🙂

rene82
24. jan 2010

babul a keď je ovocie až po zeleninke a mäsku, tak jej môžem dať ovocnú kašu (banánovú alebo marhulovú napr.)? doteraz jedla iba obyčajnú ryžovú, ale už som nakúpila aj ovocné. tak teraz neviem, či počkať a stále dávať iba ryžovú. inak zatiaľ všetko kupujem od 4mesiaca hoci tamina má už 6. sa dáko bojím prejsť na tie od 6mesiacov, neviem prečo 😅 .
zuzi pekná fotečka a fakt ten rozdiel akoby bol niekoľkomesačný, najmänej 2-3. ozik a už ti sedí aj sama? ja zatiaľ do športiaku nechcem dať, kým ako tak sama nesedí (s oporou sedí pekne) a hlavne by jej tam viac fúkalo na tváričku, aj keď sa mi tiež dá dať až do ľahu.

lizatko1009
24. jan 2010

rene a preco sa bojis dat inu? ved od 4 m su bananove, marhulove a jablkove kase ale jablkova je hnusna a este ta obycajna a ked ti mozem poradit tak najlepsia je bananova od nestle a na dobru noc davam zase tu hami bananovu. od 6 m mas znova ine prichute a kludne malej daj uvidis ao jej budu chutit.

livia1
24. jan 2010

Ahojte baby prosím vás poradte mi čo možem dat malému na noc papat aby mi každé 2-3 hodky nebol hore. ?

lizatko1009
24. jan 2010

livia skus dat tu spominanu ryzovu kasu na dobru noc.

livia1
24. jan 2010

Lizatko tu som skusila, ale maleho zapiekla. Banánovu máme ale moc mu nejde

lizatko1009
24. jan 2010

ale ta bananova ho zapiekla? tak sksu inu, ci bude chciet. ja malemu davam tu bananovu, ale iba na lyzicku na flasu nevie tahat a zje celu a este ho dokojim a chuti mu, zase mu nechuti zemjak ani mne by taky divi bez chuti nechutil, ked pojdes na poradnu tak sa opytaj lekarky co by si mala davat, viem ze moja sesternica pila UM a na vecer jej robili taku ako keby krupicu do flase hustu.

rene82
24. jan 2010

lizatko a môžem dať teda kašu ovocnú, keď ešte nepapala všetku zeleninku a mäso?

rene82
24. jan 2010

a ešte otázka ohľadne zeleninky. napr. brokolica, kaleráb, karfiol,... sa pri dojčení nemôže, lebo nafukuje. keď to malej nebude robiť zle, tz. že to už môžem jesť aj ja, keď kojím?

missy97231
24. jan 2010

ahojte. livia 😀 ja maleho som zacala krmit kasickou vecer, tiez z dovodu aby nebol hore stale,,, a ono to nezabera 😠 aj tak sa budi o 12stej, o 3tej a 5tej 😎 a inak - to mi zvykol kedysi sa zobudit o 4tej,,, neviem cim sa to pokazilo 😝

livia1
24. jan 2010

Liyatko nie banánová ale rýžova ho yapiekla

lizatko1009
24. jan 2010

rene jasne ze mozes dat, moj tiez este nejedol maso a iba mrkvu a zemjak a tiez uz uvazujem ze kupim tu ovocnu, a mozes to jest ked nerobi to malej problem. ja som to este neskusala.

livia tak skus dat inu.

livia1
24. jan 2010

Tak pred chvilkou som donho dostala asi 50ml tej banánovej kaše 😀 , konečne niečo z lyžičky.teraz sa ešte tlaci mliekom

lizatko1009
24. jan 2010

livia to je dobre a prvy x si teraz davala bananovu? ja uz davam asi take 3 tyzdne a robim mu 100 az 150 a tak este dokojim, a tiez davam ma lyzicku, a urobila si hustu, alebo redsiu?

leri
24. jan 2010

ahojte, podla mna tie kasu su super na zmenu chuti, ze ma aj nieco ine........ale na to aby prespal noc........tak to pochybujem, ked sa ma zobudit tak sa zobudi aj tak, ..........aspon si myslim, to by muselo dieta hladovat ....mozno vtedy by spalo dlhsie keby sa najedlo dosyta, ale pokial normlane papa tak kasa urcite nepomoze ......jestli pak se nemylim 😀
v kazdom pripade su uz dost velke nase baba na to, aby sme trosku experimentovali a skusali nove veci pomaly......
inak.....dnesne krmenie nula bodov, nedostala som do neho nic,.....dokonca aj kojenie nic moc, asi som mu dnes neodhadla spravnu chvilu.....chcem sa spytat.....robite to tak ze davate jeden druh zeleniny viac dni po sebe? lebo mne keby niekto pchal tri dni mrkvu tak sa poblijem.......a neviem si predstavit, ze by som ho tlacila teraz tri dni napriklad brokolicou......a zemiak nam nechuti 🙂 jedine ze je zamaskovany v mrkve 😀

livia1
24. jan 2010

Liyatkouž asi 5x dávam kašu inak davam banánovu výživu, tá mu ide tiež len po trošku

facovka
24. jan 2010

ja ked chodime bez dvojkoveho kocika,tak mam oliho v sportiaku od zaciatku🙂 mam aj tvarou k sebe moznost,ale mam ho tvarou od sebA A pohoda, v hrubom fusaku + nanoznik, je v uplnom lahu tak parada....mam ten Neo nato reverso sport 🙂 sportiak je paradny,velky, ja som spokojna...uz tesim na letoooooooo

lizatko1009
24. jan 2010

livia nasmu choti jablkova s vanilkou vyziva, aj mrkvova s jablkom, ale mam doma aj take direkt sklenene strufadlo tak mu na nom posucham jablcko a spravi sa z toho tak ako vyziva a pridam mu do toho este banan a to mu chuti najviac.

fac ten kocik ma plastove kolieska?

martinex
24. jan 2010

leri ja to miesam...mrkvou samotnou som zacala,ale teraz kombinujem..brkolica+zemiak druhy den dam aj karfiol, dnes sme mali zemiak,brokolica,krafiol mrkva... a tiez mu menim mnozstva jednotlivych zelenin,nech sa aj chute pomiesaju.... 🙂

a my v sportiaku chodime len na nakupy,von ideme vo vanicke,tam predsa len menej fuka...

a kasa nam chuti,ale na spanok nepomaha 😉

lenka_66
24. jan 2010

baga, zmeraj mi prosim sirku sport.casti nasa ma 31

missy97231
24. jan 2010

lenka, ja som merala (mame rovnaky s bagajou) a je urcite sirsie nez 31.. 😉

lulu73
24. jan 2010

ahoj maminy

cezo mna sa prehnala nejaka chripka..vcera v noci zimnica a horucka a dnes doobeda horucka...dala som si paralen, lebo vsak kojim a nic ine by som nemala a teplota je fuc ... duuufam, ze sa uz nevrati...bolelo ma cele telo, kazdy sval, kazdy kbik...teraz je uz ovela lepsie, ale slaba som ako mucha...mm sa vzorne staral celu noc aj den o malu, nosil mi ju iba na kojenie a mala akoby to citila a v noci sa zobudila iba 3x ... pokladik, dufam ze odo mna nic nedostane.....my uz druhy den papame mrkvu a chuti jej...kasu sme skusili podla navodu a je to ako beton, aj nas zapiekla a vobec sa necudujem,...a to zjedla mozno 3 lyzicky....kasu uz nedavame,tiez som prisla na to ze to nema z nocnym spankom nic spolocne

lulu73
24. jan 2010

jaj a pretacame sa 😉

zuzkamilko
24. jan 2010

ach jaj maminky,
nase deti sa asi dohodli,nas drobec sa donedavna budil raz za noc okolo 4-5 rana a teraz je skoro kazde 2 hodiny hore a ked ho dame do postielky,tak spusti strasnyyyy plac,normalne sme s manzelom hotoviii 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre