Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
25. jan 2010

lizatko tak to keby bola pravdka, ja som cele tehu bola na rizikovom celych 9 mesiacov a furt som spala, takze tak 😀 😀 😀

fac proosiiim a kedy to prejde?? aj mamina hovori ze to prejde, ale je to skor horsie.... 😝

blazka24
25. jan 2010

lizatko ja som doslovne od prírody nervaňa ale krpec do piatich mesiacov ani nevedel plakať ale idú nám zuby a ja som kralovna migren - hučí mi v hlave z malého revu ale viem ako to musi boliet - zuby sú sviňa 😀

bagaja
25. jan 2010

Baby a nepočuli ste niekto o tom EMULIPSe?
Emulips je čisto prírodný tak je vhodný aj pre tehotne či dojčiace maminky.Obsahuje vitamín E ktorý sa dostane aj k dieťatku to potom netrpí kolikou.A vďaka emulips sa zkvalitnuje tvorba mliečka.Je to výborné pro dieťatko a pre imunitu.

lizatko1009
25. jan 2010

blazka ja som tiez nervana od prirody 😀 ked mu uz vysiel prvy tak pocitaj s tym ze pojde aj druhy a natieras mu dasna s niecim? ja ked som na nasom videla ze si hryzie do ruky a zlosti sa dala som mu panadol baby a prestal to je aj nato ked idu zuby.

blazka24
25. jan 2010

lizatko tu mi poradili viburcol čipky - tú som dala na noc a teraz sme natreli ďasná calgelom - ale hryzieme sa stále, teraz zostal spavý tak mrnkal a doteraz som ho držala na rukách, nejak zle spí - tak nonstop na ručinách, na mne zaspí do minútky v postieľke kukučkoval a mrnkal...............

lizatko1009
25. jan 2010

blazka tak nech uz je to cim skor za nim este ne jednen zub bude mesuet prekonat, ale uz sa prerezal cez dasno? a niekde som citala ze dobre je aj na dasna len tak potrieb biele vino. a ako sa ti zdaju tie cipky? a mal aj teplotu? ja mam mundisal gel.

blazka24
25. jan 2010

litaztko - malý ho má už na povrchu, normálne prstom keď prejdeš je to zub celý vonku, len červené okolo neho také ako zapálené.......tie čipky sú geniálne, malý sa ukľudní a je spaví po nich, takže ako hovorila moja babka - najlepšie je bolesť prespať........

jajkar
25. jan 2010

baby, mozem ibalgin ked kojim?

zuzujan
25. jan 2010

ahoj Jani, co si chora?
ja si myslim ze mozes, lebo mne vyberali minuly tyzden znamienko a pichli mi injekciu na umrtvenie a doktor povedal ze sa to moze ked kojim.......ibalgin je tiez od bolesti tak snad to neuskodi..

lizatko1009
25. jan 2010

jajkar ibalgin neeeeeeeeeeee pztala som sa uy nato ani pocas tehu sa nemoye daj si paralen.

martinex
25. jan 2010

jajkar ja som si dala ibalgin....tak neviem....

iveta6384
25. jan 2010

Ahoj baby,
hlasim sa po dlhej dobe, sme na slovensku, ale v stredu uz odchadzame. Je nam super, konecne cela rodinka po kope. Akurat, ze sme vsetci traja ochoreli. Maly sa drzi najlepsie ma len sople a kasel, ja a mm aj teploty. Tak dufam, ze sa nam polepsi, aby sme v pohode odleteli. No neviem co nove u vas, dufam, ze vsetky mamicky aj deticky su zdrave. Docitam vas az ked sa vratime to bude snad aj 200 stran. Tak sa opatrujte,. Cmuk 🙂 🙂 🙂

jajkar
25. jan 2010

aaaale, dostala som prvu mrchu 😠 😠 😠 😠 ale nejdem teda riskovat

z.vrablova
25. jan 2010

na poradni... ideme na plucne na cistenie, hnisa ranka po tbc, po 6mes. dr. mi povedala, ze je rada, ze sme este neockovali hexu, ked sa to tbc tak zle hoji... aze je strasne vela takych pripadov dnes...
mame 6815g a 69cm.... mala strudla 😎

martinex
25. jan 2010

zuzi pekna vaha.... a to hexa je dobre ze neockovali, aj nam dr stale konktrolovala to tbc ako sa hoji,kym zaockovala...

lulu73
25. jan 2010

ahojte

prisli sme z prechadzky, vonku statocna kosa ... ibalgin si davam aj ja, ked ma velmi boli hlava...v porodnici mi na migreny davalai mrte liekov a infuzii proti bolesti a kojila som a nikto sa nad tym nepozastavoval, takze v malom mnozstve sa aj ibalgin podla mna moze

zuzi ... aj nam to na plucnom cistili a potom o 10 dni bola kontrola ... drzim palce, ale po cisteni uz budete mat pokoj, uvidis...nam pluciarka vravela, ze vakcina sa meni tusim kazdych 10 rokov a ze teraz tato co je, castejsie hnisa...a fakt ze tam bolo vela deticiek

babulka123
25. jan 2010

ahojte.. my sme tiez boli vonku , tatinko dnes prisiel v rozumnom case..

ninka spraskala o pol 4 kasu .. skusila som jej dat od nutrilonu ryzovu.. boooze ake je to sladke.. taka bola spokojna.. tak som sa rozhodla ze jej to budem davat na olovrant.. a tera zna veceru vydrulala 180.. to urobila len 2x.. tak uvidime co bude v noci..

z.vrablova
25. jan 2010

fuch... mne Kristinka posledne dni nevypije ani 120ml, a ktovie kolko este vygrcka... ale zato pribrala za mesiac 700g, tak neriesim... a tuhej stravy spapa aj 200g... sa nestacim divit... A dnes mala vyzivku z jedneho jablcka, 2 broskyn a 4 piskotky (bezlepkove) som jej do toho dala... sa nevedela dojest.
My mame ryzovu kasu od Nestle, ale ta jej nechuti, skusali sme lyzickou aj na flasku, redsiu, hustejsiu, ale nic... este vyskusam s bananom, ten miluje, ak jej nebude aj tak chutit, tak ide do kosa.

babulka123
25. jan 2010

z.. tak mi ju posli. zaplatim ti ju .. zbytocne to vyhadzovat.. teda ak sa ti chce.. heheheh
to je len navrh..

no ja neviem co sa stalo ale vydrulala to cele..

inak rano pije 150, potom ma desiatu {tym ze neviem najst nejake pekne jablka tak kupujem v DM hotove vyzivy} ana obed cca 170g.. poobede teda dnes mala tu kasu.. a vecer mliecko..

martinex
25. jan 2010

no u nas sa uz spi.... za kasou sa idem potrhat,aj dnes ked zjedol sa jedoval preco nema este 😀 no hold, vsetkeho vela skodi 😉
ja sa idem este trosku ucit,ale nebudem to zase prehanat...a vecer hadam ukecam mm na masaz,lebo ma brutal boli cely chrbat...
tak pekny vecer kocky a potom dobru noc

babulka123
25. jan 2010

matka.. cmuuuk a uz nech mas po skuskat lebo s tebou nieje reci.. hehehehehe cmuuk

martinex
25. jan 2010

babul tak dik 😠 cmuuk aj tebe...

z.vrablova
25. jan 2010

Tak my papame rano 120ml, potom ovocie, obed, a mliecko 90-120ml... po kupkani mliecko 120ml a v noci 1-2x krmime 90-120ml... takze ma max 600ml mlieka denne, niekedy jej zriedim obed 30ml mliekom, aby nemala take tuhe... inac musi zapijat cajom... co ju nechcem velmi ucit.
A Babulka, uz ste skusali polievku?

babulka123
25. jan 2010

nie neskusala som .. a zatial ani nechcem.. naco ??
inak na caj ja ucim , respektive je to skor ochutena voda.. kolko krat aj cez den len tak jej dam potiahnut..

z.vrablova
25. jan 2010

co vsetky robite??? Farmarcite??? Na FB plno, na MK to viazne... idem si pustit asi nejaky dobry film... 😕

babulka123
25. jan 2010

z.. pisala som ti na FB.. MK mi ide zas neskutocne pomaly..

livia1
25. jan 2010

Ahojte baby, mám dilemu. Viem, že dieta musí byt v podsedáku do 150cm a 36 kg. ale čo ak dieta má 138 cm a 47 kg. Musí byt v podsedáku alebo nie?

z.vrablova
25. jan 2010

v obci dieta do 3 rokov nemusi mat ani podsedak, staci zapnut pasy. Ale mimo obce bohuzial musi... a neexistuje podsedak pre vyssiu vahovu kategoriu??

z.vrablova
25. jan 2010

nie do 3 rokov, ale od 3 rokov... omyl.. 😎

perla200
25. jan 2010

z.vrablova....niečo si posielala babulke ohladom diéty pred začiatkom nemôžes to poslat aj mne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre