Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
26. jan 2010

babul 😀 😀

zuzi, ja som začala dnes ale hladná som ako vlk... môžem ovocie medzi jedlami?

z.vrablova
26. jan 2010

ked si dnes mala zemiaky (2. den), zajtra su UH (pizza, cestoviny, jedla z muky... ) a 4. den su vitaminy (ovocie, zelenina- tie mozes kombinovat aj navzajom)... a ja si vtedy davam na obed zeleninove polievky, vareny karfiol, brokolicu, varenu kyslu kapustu, zeleninove salaty a pod... nechuti mi pecene teple ovocie...

blazka24
26. jan 2010

marti gratuľujem k zubu, mňa už tak kusol s tým svojim že asi umrem, ale už bojujeme asi s ďalším, nespíme stále, vkuse sme hore, ozaj a máme kakačku - neviem či je to zo zubov ale do príkrmu radšej dávam aj mrkvu a ak nezaberie idem kúpiť banán........

martinex
26. jan 2010

babul zajtra mas UH a nie zeleninu,ak drzis od pondelka...sak bielkoviny,skroby, UH a vitaminy...

zuzi pohodka, akurat ked mam ovocny-ako dnes tak som viac hladna,takze to jem aj desiatu a olovrant,nejake to jablcko ci bananik...

a babul ja som dnes na obed mala zeleninovy salat,takze v pohode...aj baby v teme papaju zeleninku cez vitaminovy....

uz sa tesim na zajtra na kuriatko,inak musim priznat ze maso mi odst chyba,ale da sa to zvladnut....

a este jedna vec, citim sa ovela lepsie-lahsie... hlavne nohy a rit mam pocit ze su nejake lepsie tvarovane 😀 vazit sa chcem az o tyzden,nech sa zbytocne nestresujem

daniela33
26. jan 2010

mati tak to je super, však to ma motivuje, že sa budem cítiť lepšie, ale odolávam otvoriť chladničku, mám riadne roztiahnutý žalúdok ... bieda

z.vrablova
26. jan 2010

super, tesim sa... .... ja mam na veceru kolaciky tak sa tesim... mnamky... Mne zas maso nechyba, radsej si zapeciem zeleninku so syrom... letim na anglictinu, papa holky, nakuknem vecer

bagaja
26. jan 2010

jooj človek tu chvílu neni a vy popíšete toho

tak ideme gratulovať: Tamarke k meninkám...hlavne veľa spánku a spokojnosti a zdravíčka 😉
Dadíkovi k zúbku...a jeho hračkám aby nedopadli ako naše 😀 a mamkiné bradavky tiež 😀 a hľadajte aj druhý....
a všetkým čo diétujete a mate na to pevnú volu nech kilká aj nadelej ubudajú.........

a snád to je všetko....

martinex
26. jan 2010

joooj zuzi, 4 dni sa tesim na kolac a ten potom tak rychlo zjem,ze si ho ani nevychutnam 😀

dani no je to obrovska motivacia...dufam ze aj na vahe sa to odrazi,ale hlavne teda na obleceni,nech si mozem zase obliect rifle spred tehu a vlete behat v suknickach 😎

inak prvy uspech sa dostavil a to ze som konecne dala dole snubny prsten...jak som bola cez tehu spuchnuta,tak som s nim nevedela pohnut...a konecne som ho dala dole 😀

rene82
26. jan 2010

danielkinej tamarke všetko naj k meninám
a matinmu dalnielkovi čo najmänej bolesti pri vychádzaní zvyšných zúbkov. ale hlavné, že "základný kameň" už je.

rene82
26. jan 2010

a otázočka, paštrnák je petržlen?

bagaja
26. jan 2010

Jáááj Tamarkám, my ich tu máme viac...hlava moja deravá..tak ešte raz všetko naj naj naj

zuzujan
26. jan 2010

baby neviem co je mojej malej, ale za cely den vypila tak 60ml mlieka
na obed plnu mysku prikrmu, v pohodicke ale mlieko nechce ani za svet....aj som skusila urobit umele, ani to nechce
Je trosku mrzuta, samozrejme nevyspata, dnes 2x 30min, ale to je klasika - len sa bojim aby to nieco zle neznamenalo ked nechce mliecko....chudatko moje ☹

zuzujan
26. jan 2010

boze misku .....aka hnusna hrubka 😝

martinex
26. jan 2010

zuzujan tak jej skus spravit cajik,aspon nieco do nej dostat.... alebo kasu ryzovu .... mozno sa neciti dobre,nieco na nu ide....skus zmerat teplotu,pripadne zavolat dr ze co s nou robit

blazka24
26. jan 2010

tak už som tu od 14,45 do 15,45 sme nonstop revali a medzitým jedli, som hotová, vydržať do konca týždňa bude asi nad moje sily.............

zuzujan
26. jan 2010

blazka vydrz, teraz nam davaju drobci akosi zabrat.....
mati ona caj vobec nechce, od narodenia som do nej caj este nedostala, no teraz zaspala, ked sa zobudi skusim zas mlieko ak nie tak spravim kasu......ach jaj, ale teplotku nema, merala som

martinex
26. jan 2010

blazka drzim ti palce,musis vydrzat... take dni aj my mame a verim ze je to na masla... drz sa!

zuzu no jedine skusat,stale do blba....ak nema teplotu tak je dobre.... sprav kasu aj ju rada jedava,nech aspon nieco spapa... mozno len nema den..aj dado niektore dni je menej a niekedy by zjedol najradsej aj mna 😀

blazka24
26. jan 2010

zuzujan a marti dík za podporu, ale my to máme od soboty už som fakt na mašlu.........

inak zaberá len viburcol, mám dojem že tá masť calgel je na dve veci - Riško je aj tak nervozny po nej........

dievčatá, asi dám výpoveď z materskej, nedokážem akceptovať neustále zlú náladu nekolegyálneho Riška - ak neplače čo bolo doteraz, tak rozoberá postieľku, trhá zvonkohru chudera a ak mu nie je po vôli tak reve jak tur - idem sa najesť, od rána od štvrtej som hore a zjedla som jeden jogurt a rožok

daniela33
26. jan 2010

rené ďakujeme s Tamarkou a tvojej Tamarke tiež len všetko naj naj naj prajeme 🙂

mati, ja som to dočerta dnes vzdala, celú noc som nespala, a k tej únave ešte hlad, tak ma rozbolela hlava od toho, že som sa musela najesť, malá je dnes mimoriadne mrzutá ... Nedobre som začala, nič nenavarené, čas na varenie a jedenie žiadny, ked malá spí, musím ju kolísať v kočiari ... tak som na obed len na rýchlo postojačky pri kočíkovaní dala štyri mini paradajky a jedno vajíčko s malým chlebom a zjavne mi to nestačilo ...zajtra to skúsim odznova, našťastie mm je doma, tak navarí nejaké kuracie mäsko, čo má viac zasýti xi xi aby som vydržala

blažka, zuzka viem o čom píšete ... poznám to, musíme len vydržať ...

martinex
26. jan 2010

dani no,kedze jes menej treba varit vyzivnejsie.. aj ja som bola zvyknuta obed odflaknut,ale ked viem ze budem az vecerat,tak sa najem poriadne....

inak mi prave volala mama,ze maleho mi prinesie az okolo pol osmej 😀 co ja budem robit s tolkym volnym casom? 😎

jajkar
26. jan 2010

z.vrablova prepac, som myslela streptokoky 🙂 tie sice az za rok, ale nevies kolko ta stoji?

lulu73
26. jan 2010

ahoj maminy

mati...super pocit taky zubok, vsak? 🙂 tesim sa s vami .... u nas zatial ani chyru ani slychu.... v noci spavame lepsie, az sa to bojim pisat, aby som to neprechvalila

boli sme vonku, ale neviem ako vy, ja vydrzim na prechadzke taku hodinu a je mi kosa taka, ze potom uz vyslovene bezim domov 😒 adoma si hned varim caj aby som sa rozmrazila...a to sa na prechadzku vzdy naobliekam ako horolezec ked ide na Everest....ja som totiz zimomravec najvacsi

a na nejaku dietku sa dam aj ja, len ja by som aj svalstvo potrebovala spevnit, lebo ja nielenze mam slaninu, ale aj celulitidu a ochabnute svaly....schudnut je asi krok cislo jedna ale potom treba posilovat...aspon v mojom pripade 😝

lulu73
26. jan 2010

a Emmka papa mrkvu uz stvrty den...strasne moc jej chuti..podarena je .-)

martinex
26. jan 2010

lulu super ze Emke chuti mrkva, dadko sa pri nej ksichtil vselijak len nie blazene 😀
a na ten zub som hrda, normalne som neverila...esle neni moc vidno,ale dasienko je prerezane,krasne nam to cinka 😉
a cvivenie,no to treba aj u mna,tak sa po skuskovom nejak prinutim,teraz nemam vela casu na to...

blazka24
26. jan 2010

tak konečne spíme už od štvrtej -síce s revom sme sa zobudili ale uložila som na druhú stranu postieľky a spí ďalej 😕

z.vrablova
26. jan 2010

moje dieta je uz na ceste domov... som si ju dnes ani nestihla uzit a onedlho uz ide zase do hajan... ale aspon urobila starkym radost.. 😉
Dnes sme mali na anglictine lektora, som sa konecne po dlhom case vykecala... hehe... super kurz,.... sa tesim.
Lulu, ked vam cistili ten abces, kupala si malu v ten den? Neviem ako to zvladnem nemocit... a tri dni to ma mat prelepene.

blazka24
26. jan 2010

zuzi škoda že si nechcela môjho uplakanca, dnes by som ho ponúkla aj susede na kočíkovanie a to sa nemusíme 😀

blazka24
26. jan 2010

keď som tu tak tu nikto nie je, uf mám to ja ale smolu..........

daniela33
26. jan 2010

už spíme v kočiari, no som zvedavá dokedy ...

martinex
26. jan 2010

no uz mi ide babatko domov,tak sa ideme kupkat,papat a hadam aj spinkat... normalne som sa citila nesvoja,ked som ho nemala doma.... a myslite ze som sa nieco naucila?! prd! 😀 ale mam uvarene,upratane a celkom som si oddychla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre