• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
missy, nič si z toho nerob. my sme zatiaľ iba na zelenine. Babulka a zuzka už papkajú mäsko, teda ich princezné. My máme s mäsom začať až po mesiaci zeleniny, tak uvidím. Dnes som chcela dať, robila som pre nás kuracie, ale zabudla som odrezať maroškovi, tak jedol zeleninu.

zuzka, my máme začať s teľacím, ale nikde ho neviem zohnať. Tak mm povedal, že kúpime teľa a urobíme zabíjačku. No len neviem, kde to chce robiť, či v obývačke alebo na balkone? :grinning: a to mäsko si uvarila, rozmixovala a zamrazila, alebo surové?
27. jan 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missy mliecko mu stacit urcite bude a tym ze pockas nic nepokazis...ver mi... to len my,co sme pazravi, sme sa poponahlali :grinning:

inak u nas spanok cez den 0 bodov...2x potiahol 30minut a teraz asi hodku ale to tak prerusovane,s jedenim a placom... kuuurna a tak by som si pri nom rada zdriemla :wink:

von nejdeme ani my, je tam brutal kosa a nerada by som nachladla...mozno na vecer vybehnem len tak na pol hodku aby si trosku pospal na vzduchu :slight_smile:
27. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak myslim ze malemu bude tiez chutit :grinning: uz len tu kasicku co papa,,, tak 150ml len tak to zbuchne a este sa cuduje preco mu nedam viac :slight_smile:
inak - tu bolo rano -18, a my s davidkom sme museli autobusom na ocne :unamused: tak dufam ze mu ten mrazik neuskodil... a so spankom sme rovnako na tom :confused: uz je hodinu v postielke, a furt ruci :angry:
27. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvarila som, pomixovala a zamrazila... ked varim zeleninku, dam k tomu prevarit aj masko a papame
27. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dík. Tak to skúsim. Ja som si chcela namraziť iba surové a potom, že to dám variť. No ale dobrý nápad. Už len zohnať do teľacie. Bude to zrejme fuška. A to som si myslela, že prídem do mäsiarne a kúpim. a eee
27. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq tak skúste vybehnúť do metra tam určite budú mať, ja som kupovala morčacie v metre, to ťažko zohnať lebo to drahšie :confused:

eviq v robote mi ročné zúčtovanie spravia, ale vypísať si tieto veci musím sama a teda mám čo robiť tlačivá na takéto hovadiny nemám rada

zuzi tiež tak chcem robiť len nemám na to čas, krpec nie a nie spávať tak teraz sedí na mne a píšeme spolu.........
27. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zuzi, babul...ako varite cviklu? to som vzivote nekupila :slight_smile: a varite aj cukinu? dik
27. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ahojček cviklu neviem ale cukinu normálne ako tekvicu si myslím, ešte sme nejedli s malým :wink:
27. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, ja som cviklu nastúrhala na širokom strúhadle a uvarila aj so zemiakom a mrkvou a rozmixovala.
27. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka, skúsim poslať mm do toho metra, dík za tip
27. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik...to az niekedy o tyzden, ale uz sa na to pripravujem
27. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu,no sa priprav. Náš mal cviklu tento víkend, a dopadlo to tak, že som musela čistiť dvere, podlahu a ešte si aj umyť vlasy, lebo som cviklu mala všade. Malý si nabral do úst a namiesto toho, aby zhltol, kíchol. A to som bola práve otvoriť dvere od bytu mm, lebo nemal kľúče. Tak si vieš predstaviť, ako to vyzeralo. :grinning: cvikla všade
27. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviqa toto bolo dobré s tou cviklou :grinning: a ja že jedine u nás to tak vypadá že koberec červený lebo mm otváral malinovku a všeeeeeeeeetko červené, minulý týždeň som si zapálila sviečku takú čo mení farby a dole sa to vypína a môj mm to chcel zhasnúť tak sviečku otočil dole hlavou a keď sa pýtam prečo je na koberci vosk že on nevie len vypol to svetielko :confused: asi ho nenapadlo že to je normálna sviečka a tá sa topí :unamused:
27. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka eviq dobreeee... ide vam ! :grinning:

kuk potom na FB,akurat nahravam fotky co sme sa s malym blaznili na posteli...ten co daval za pozy(i) no dovi dopo
27. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti nemám na FB tvoje meno takže hod nech kuk, ja nestíham krpca fotiť, ten sa tvári jak s infarktom v ksichte keď zapnem foťák :confused:
27. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kde ste všetky? Konečne som dnes vydela moje dietaotvarat usta na jedlo na lyžičke. dala som mu zemiakovu kašu.
27. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi, tu sme. blahoželáme :wink:
marti, ešte som nekukla, ale kuknem
27. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka martina langova
27. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ja ju normalne nakrajam na koslieska alebo kocky a ja naparujem zeleninku takze hodim na paru a uparim.. ale mozes aj uvarit a bud pomixovat alebo roztlacit vydlickou..
len ju predtym osup.. heheheh

a cukinu, tekvicu rovnako tak..
27. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukinu a tekvicu struham na struhadle, ak to chcem narychlo uvarit, necham prevriet 5 min a pretlacim vidilickou... ak to varim napr. s mrkvou, alebo zemiakom nakrajam na kocky a vrie asi 15-20min. Cviklu som zo zaciatku krajala na kocky, ale varila sa vecnost a nesla ani pretlacit vidlickou, tak odvtedy struham najemno a varim asi 20-30min, potom tio ide skvele miesat...
Ja inac zatial vsetko varim, aj jablcka a mrkvu na vyzivku... jedine banan papala cerstvy.
27. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul aky mate zajtra program? ci by ste neprisli?
27. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, sa nestacim divit... hotovy cirkusant... nasa bude mat snad rok, kym pochopi, ze nielen na chrbte je dobre :grinning:
27. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale sak sa mi takto zahlusi.... :wink:
27. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa, deti su ohybne :slight_smile: .... ale na druhej strane som rada, ze ju este nenahanam po byte...
27. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuj matka zajtra mi to nevychadza.. ale bud. tyzden to vidim realne.. konecne..

inak Dadik je super ako sa stavia na hlavu.. hehehe paraaada..

a pridala som aj ja nejake foto..
27. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja uz ano..preto hladam ohradku...cez vikend pojdeme asi kupit
27. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka som pozerala... to vazne mate tolko snehu na zapade??? U nas ani vlocka! :confused:
27. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne/?? tu je toho fakt kopec.. a tom som na dolnej zemi.. hehehehehe

matka posielala som ti link na FB na ohradku .. a okrem toho mam pocit ze niekto predaval aj tu na bazare.. skus kuk..
27. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul ok,stvrtok mam skusku,ale PO,UT a Pia som free

a ninuska je kocka,uz sa na nu tesim...bublinku jednu :wink:

a s tym stavanim na hlavu,cakam kedy si zlomi vaz... este na madraci ok,ale ked to robi na zemi,no nevim Karle :angry:
27. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheheh .. aj u nas je to tak ale vacsinou tak ze sa prevrati do mostika.. to su este len pohlady.. heheheh
no mozno keby to v dospelosti spojili.. hehehehehhehehehehehhehehehheh
27. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok